800 Puana Kredi Veren Bankalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

800 Puana Kredi Veren Bankalar

800 Puana Kredi Veren Bankalar
1 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 852 kez okundu.

800 Puana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu 800 puan segmentinde geziyor ise daha önce kullandığınız krediler de büyük sorun yaşadığınız anlamına gelmektedir. Özellikle 700 ile 800 kredi notuna sahip vatandaşların bankalardan kredi kullanması oldukça zor bir durumdur. Kredi notunuz düşük ise kredi kullanmanız tamamen banka müdürünün insiyatifine kalmış bir durumdur. Daha önce bankalar ile kötü deneyimleri bulunan vatandaşlara kredi vermekte çekimser davranan bankalar, tekrar aynı problemleri yaşamamak adına düşük kredi notuna sahip vatandaşlara kredi vermemektedir. Ülkemizde bulunan onlarca banka arasında 700 ile 800 kredi puanına sahip vatandaşlara kredi veren bankalar bulunmaktadır. Ancak bazı teminatları ve belirli kriterleri yerine getirdiğiniz durumlarda bu geçerlidir. Banka şube müdürünün de bu krediyi onaylarken kullanacağı insiyatif aktif rol oynamaktadır.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Daha önce problem yaşadığı ve kredi notunu düşük tutan vatandaşlara bir çok banka kredi vermemektedir. Yaşadığı sorunları, ödeme gecikmesi ya da ödeme alamama gibi sorunlar yaşadığı vatandaşlar ile tekrar aynı durumların yaşanmaması için tedbirli davranılmaktadır. Ancak düşük miktarlı ihtiyaç kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Bu kredileri alırken şube müdürünün insiyatifi oldukça önemlidir. 800 puana kredi veren bankalar, ihtiyaç kredisi ve düşük miktarlı kredileri verebilmektedir. Fibabank, İNG ve HSBC gibi bankalar diğer bankalara oran ile daha kolay kredi verebilmektedir. Fibabank, kefil koşulu ile 800 puana kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. 10 bin TL 24 ay vade ile ihtiyaç kredisini kefil göstererek bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

Ancak 800 puanın altında kredi notunuz var ise mutlaka bir Fibabank şubesine ya da diğer belirtilen bankalara ulaşmalısınız. 800 Kredi Notuna Kredi Alınabilecek Yerler Bankalar kredi notunuzdan dolayı size kredi vermiyor ve mutlaka kredi almanız gerekiyor ise BDDK bünyesine kayıtlı faktoring firmalarından yararlanabilirsiniz. Bir çok faktoring firması kredi notu ve diğer banka puanlarına bakmadan senet karşılığı kredi verebilmektedir. Özellikle İstanbul genelinde bir çok faktoring firması koşulsuz olarak düşük ve orta ölçekli krediler verebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git