AnadoluBank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

AnadoluBank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

AnadoluBank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi
8 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 506 kez okundu.

Konut kredisi almak isteyen kişilerin akıllarına gelen sorulardan yalnızca biri olan AnadoluBank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi faiz oranlarından ve gerekli diğer bilgileri açıklayacağız. İsmi sıkça haber sitelerinde, haber metinlerinde, reklamlarda ve diğer tanıtım materyallerinde geçmese dahi, kredi almadan önce teklif alınacak banka Anadolu Bank olarak karşımıza çıkar. Oldukça cazip konut kredisi imkanları sayesinde tüm müşterilerini ev sahibi yapmaya çalışmaktadır. Ayrıca bu işlemlerde uygulanan faiz oranları da abartılacak kadar düşüktür. Anadolu Bank vadeli konut kredisi işlemlerinde %0,95 faiz oranı uygulamaktadır.

Bu metin içerisinde sizler için Anadolu Bank konut kredisi teklifi ve avantajlarına değinecek ve yakından açıklamaya çalışacağız. Örnek olarak Anadolu bankı gösterecek, Anadolu Bank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi hakkında gerekli açıklamalarda da bulunacağız.

Anadolu bank ile ev almak oldukça kolaylaştı. Anadolu bank konut kredisi faiz oranları oldukça aşağıya çekilerek kişilerin zorluk çekmelerine engel olunmaktadır. %0,95 faiz oranı ile kişilere kredi imkanı sunulmaktadır. Bu işlemleri Anadolu Bank’tan yola çıkarak örnekler ile kredi tutarı ve faiz ödemelerinden söz edelim.

AnadoluBank 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi için örnek ödeme tablosu

Yılklık maliyeti %13,46

Faiz oranı %0,95

Toplam Faiz ödemesi 68,028 TL

Aylık Taksit Tutarı 1.400 TL

Toplam Geri Ödeme Tutarı 168,943 TL

Anadolu Bank Konut Kredisi Masrafları

Anadolu bank konut kredisi masrafları aşağıdaki şekildedir.

İpotek Ücreti: Satın alınacak olan konut üzerinden ipotek koyulmuş olacak ve bu işlemlerin yapılması için 150 TL dosya masrafı çıkarılacaktır.

Ekspertiz Ücreti: Kredi için ekspertiz ücreti 415 TL tutarında olup konutun niteliklerine göre değişim gösterebilir.

Kredi Tahsis Ücreti: Kredi tahsis ücreti kişilerden binde 5 oranında alınacaktır. 100.000 TL (100 Bin TL) kredi tutarı için kesilecek ücret 500 TL olur.

Toplam Masraf Miktarı: 915 TL (eksper ücretleri ve ipotek ücretlerinde yaşanılabilecek olası farklılıkar neticesinde bu tutar değişim gösterebilir.)

Peki Anadolu Bank Kredi başvurusunda istenilen belgeler nelerdir?

Anadolu Bank’tan konut kredisi alacak kişilerden, kredi başvuru sırasında istenilen belgeler şunlardır;

  • Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi (Ehliyet, Pasaport olabilir)
  • Gelir belgesi + Maaş Bordosu
  • İkametgah Kağıdı,
  • Satın alınacak tapunun fotokopisi.

Sigorta Yapılması, alınacak konut için Doğal Afet Sigortası (DASK) ve konut kredi başvurusu sahibinin hayat sigortasını yapması istenmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git