Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar
11 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.423 kez okundu.

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar

Başkent Ankara il merkezi ve ilçelerinde ikamet edip ek iş yapmak isteyenler için hazırladığımız Ankara evde ek iş veren firmalar başlığı ile sizler de yapılacak ek işleri görebilirsiniz. Bu sayede kendinize harçlık yahut evinize gelir sağlayabilirsiniz. Ev hanımlarının, öğrencilerin, emekli vatandaşlarımızın da yapabileceği ek işler sayesinde maddi gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız ek işler sayesinde aylık ortalama 500 TL ila 1500 TL arasında değişen miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Ankara il merkezinde yaşayan vatandaşlarımız bu konuda daha şanslı. Zira il merkezinde evde ek iş olarak yapabileceğiniz birçok sektör bulunur. Başkent Ankara 25 ilçesinde bu işleri yapabilirsiniz. Ankara il merkezi, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde bulunan vatandaşlarımız da Ankara evde ek iş veren firmalar sayesinde aşağıdaki işleri yaparak para kazanabilir.

Ayrıca Ankara’da evlere iş veren firmalar ile anlaşma sağlayıp 1500-3000 TL arasında ciddi miktarda para kazanabilirsiniz.

Ankara il merkezi ve Mamak’da evde paketleme işi

Ankara, Çankaya semtinde evlere paketleme işi verilirken firmalar genel olarak haftalık işleri teslim eder. Sizler de haftalık ücret alabilir ve paketleme işini yapabilirsiniz. Paketleme işi evlerde kimi zaman sıradan malzeme paketlemesi yapılırken kimi zaman ise firmaların göndereceği ürünlerin paketlemesi de yapılabilmektedir. Birçok paketleme ürünlerinden herhangi birini yaparak para kazanabilirsiniz.

Ankara Yeni Mahalle’de evde nikah şekeri üretim işi

Nikah şekeri paketleme ve üretim işi yine oldukça sık kullanılan bir iş türüdür. Birçok firma halen bile bu sektörde elemana ihtiyaç duymaktadır. Sizler de evde nikah şekeri üretimi ile para kazanabilirsiniz. En çok kazandıran işlerden birisidir.

Evde ek iş olarak nikah şekeri üretimi, hazırlaması, süslenmesi işlerini yapabilirsiniz.

Ankara Keçiören’de evlere iş veren fason firmalar

Ankara il merkezinde, Keçiören ilçesi ve diğer birçok ilçesinde evlere iş veren fason firmalar aracılığı ile yapacağınız anlaşma neticesinde para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları, emekli bireyler, ek iş ihtiyacı duyan vatandaşlarımız fason firmalarla anlaşıp evde para kazanabilir. Ortalama 500 TL ila 1.500 TL oranında para kazanmak için evlere iş veren fason firmalarla anlaşabilirsiniz. Bu firmalar genel olarak güvenilir ev hanımlarını, işini düzgün yürüten ve teslimatını zamanında sağlayan kişileri tercih eder.

Ankara çevresi ve Etimesgut’ta evde ek işler

Başkent’in en büyük ilçelerinden Etimesgut ilçesinde yerli yabancı birçok firma faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu firmalar genel olarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin bir kısmı evde iş arayanlara, önceden belirledikleri tarih ve zaman aralıklarında iş vermekteler. Bu firmaların haricinde evde paketleme işinden süsleme işine, dikiş nakış işinden oya işine, yiyecek imalatına kadar pek çok iş olanağı tanımaktadır. Ankara Etimesgut’ta evlere iş veren firmalardan para kazanmak için popüler paketleme işi olan kına paketleme, nikah şekeri paketleme, bebek şekeri paketleme işlerini yaparak para kazanabilirsiniz.

Ankara ilçeleri ve Sincan ilçesinde evde yapılabilecek ek işler

Ankara merkezinde olduğu gibi Sincan ilçesinde yine birçok ek iş imkanı vardır. Yarı zamanlı olarak evde ek iş yapmayı tercih edenler de artık yoğun nüfusu olan ilçede para kazanabilir. Ankara’da evlere iş veren firmalar gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu sebeple sürekli eleman ihtiyacına girebilmekteler.

Sizler de yorum yazarak firmalara sesinizi duyurabilir yahut hazır iş ilanlarına başvurarak işinize başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Gülşen yalman dedi ki:

    Şereflikoçhisarda oturuyorum.Sabun,kına,lavanta paketleme,davetiye katlama ,magnet işleri yapabilirim.

  2. çeltik dedi ki:

    Acil ek işe ihtiyacım var

  3. Yasemin dedi ki:

    Yasemin ben ankara Demetevler de oturuyorum evde ek iş acil ihtiyacim vae

Sayfa başına git