Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
19 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 757 kez okundu.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Evde para kazandıran ek işler arasında bulunan günümüzün cazip iş ilanlarından birisidir. Birçok vatandaşımız iş bulma konusunda sıkıntı çekebiliyorken bu tür siteler yardımıyla evinizdeyken bile para kazanmak için girişimde bulunabilir ve bu yönde mücadelenizi savunabilirsiniz. Para kazandıran işler arasında anket doldurma işi de yine oldukça popüler iş ilanlarından birisidir. Sizler de anket doldurarak para kazandıran siteler sayesinde evinizden para kazanmak istemez miydiniz? Evde ek işler ile birçok insan hayatını şekillendirmeye devam ederken birçok vatandaş ise evde ek işler ile ailesine maddi konuda yardımcı olabilmektedir.

Evde ek iş ilanları ile ev hanımları, emekliler, öğrenciler, çalışan kesim yahut işsiz vatandaşlarımız çalışabilir ve para kazanmaya başlayabilir. Birçok ek iş sayesinde nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ülke ekonomisinde kötü gidişlerin yaşandığı şu dönemde aldığımız haberler pek üzücü. 2017 ocak ayında yapılan ekonomi raporunda ülkemizdeki işsiz vatandaş sayısının resmi kayıtlarda %12 olması üzücü durumlara yalnızca bir örnek. Önceden doları olan birçok vatandaş ise bu durumdan oldukça avantajlı bir şekilde ayrıldı. Zira dolar fiyatı 2017 yılı içerisinde yaklaşık 4 lirayı gördü. Bu birçok vatandaşımız için oldukça üzücü bir haber. Zira yurt dışından gelen birçok malzeme ve ürün dolar bazlı sisteme dayalı olduğu için birçok şirket de bu zarardan etkilenerek kapatmak zorunda kaldı.

Evde yapılabilecek ek işler ile birçok vatandaşımız ek iş aramakta ve geçim sıkıntısını gidermeye çalışmakta. Anket doldurarak para kazandıran siteler sayesinde ev hanımlarından öğrencilere kadar birçok vatandaşımız para kazanmakta. Türkiye’den katılarak para kazandıran popüler anket siteleri aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Anketler içerisinde verdiğiniz dürüst cevaplar sonraki anketlerde daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. Yani dürüst bir şekilde cevap vermediğiniz anketler büyük ihtimal ile bir daha karşınıza çıkmayacak ve para kazanmanız iptal olacaktır. Bu nedenle anket doldurarak para kazandıran siteler anketlerinde dürüst cevaplar vermeniz oldukça önemli durumdadır.

Anket doldurarak para kazandıran siteler belirli standartlar ile çalışır. Bunlardan sizleri ilgilendiren önemli durumlar ise şunlardır. Anket doldurarak para kazanmak için anket sitelerine üye olmanız gereklidir. Üye olduktan sonra üyeliğinizi mail kutusuna gelen doğrulama linki sayesinde aktif etmeniz gereklidir. Bu aşamadan sonra anketleri başlatabilirsiniz. Posta kodu isterken onu da doğru yazmanız önemlidir. Bağlantıya tıkladığınızda ip adresiniz karşı tarafın sisteminde gözüktüğü için yanlış posta kodu yazmanızda yanlış algılanacaktır.

Posta kodunuzu bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. POSTA KODU

En Popüler Anket doldurarak para kazandıran siteler listesi

Anket doldurarak para kazandıran birçok web sitesi mevcuttur. Bunların tamamı aynı işlemlerle çalışır ve benzer işlemleri uygular. Bu platformların kayıt formları da aynı bilgileri istemektedir ve işlem yapabilmeniz için üye olmanız gerekir.

Myiyo (TR Popüler)

Global mo-web.net adresinin Türkiye iştirakı bulunan Myiyo, interaktif online araştırma hizmetleri üzerinde faaliyet gösteren ve bu doğrultuda hizmet sunan, Pazar araştırmaları ve iletişim ağı üzerine ülkemiz dahil dünyanın birçok ülkesi içerisinde hizmet sürdürmeye devam eden bir araştırma şirketidir.

Myiyo, ulusal ve uluslararası kuruluşlar, şirketler ve hükümetler adına çeşitli birçok anketler düzenlemektedir. Anketler sonucunda alınan raporlar önemli kararların verilmesinde temel olarak kullanılmaktadır. Buna seçim anketlerini örnek olarak verebiliriz. Myiyo adresine ulaşmak için linke tıklayın.

Fikir Pazarı (Opinion World)

İngiltere merkezli olan ancak 36 ülke içerisinde faaliyetlerini ve hizmetlerini sürdüren Opinion World, ülkemiz içerisindeki hizmetini 2013 yılından beri sürdürmektedir. Türkiye’deki ismi Fikir Pazarı olarak bilinen bu araştırma şirketi yine dünya üzerinde oldukça popüler şirketlerdendir. Anket doldurarak para kazanmak için bu tür sayfalar oldukça popülerdir. Türk araştırma şirketi gibi görünse de asıl merkezi İngiltere ülkesindedir.

Kurumun iştirakı olduğu şirket ise Survey Sampling İnternational LLC olarak bilinmektedir. Siteye gitmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Fikir pazarında anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için kayıt olarak sorulan anketleri dürüst bir şekilde cevaplamanız yeterlidir. Kayıt olurken Türkiye Kayıt Formu üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirin. Başka ülkendenmiş gibi görünmeyiniz.

Valued Opinions

Valued Opinions, 1999 tarihinde kurulmuş olan ve dünyamızın en büyük çevrim içi araştırma şirketlerinden Research Now’un bir parçasıdır. Anket doldurarak para kazandıran en büyük sitelerden birisidir. Bu siteden para kazanmak için yine üye olmanız ve önünüze sunulan anketleri dürüst bir şekilde doldurmanız gereklidir. Bu site içerisinde dolduracağınız her anketten kredi kazanır ve kredileriniz belirli bir puana eriştikten sonra kupon olarak da değerlendirebilirsiniz.

Oldukça geniş markaların anketleri ile karşılaşabileceğiniz Valued Opinions dünyaca ünlü markaların anketlerini de doldurmanızı isteyebilmektedir.

  • Nasıl Başlanır?
  • Üye olun ve hesabınızı etkinleştirin.
  • Profilinizi tamamlayın.
  • Anketleri dürüst bir şekilde cevaplayın.
  • Para kazanmaya başlayın.
  • Anket doldurarak para kazanmanın temel prensipleri bunlardır.

Global Test Market (Eski şirketlerden biri)

Global Test Market, günümüzde Türk kullanıcılara da artık ücretli anketler göndermeye başladı. Anket doldurarak para kazanmak için aradığınız sitelerden birisi de GlobalTestMarket hizmetidir.

Anket doldurarak para kazandıran siteler kullanıcılara dürüst cevapları ile para kazandırmaya devam ediyor. Türkiye içerisinde Global Test Market yeni olarak görünse dahi dünyanın en eski araştırma hizmetlerinden birisidir. Kayıt olmak ücretsiz. Anket konuları çeşitli.

Global test market ile film anketleri, restoran anketleri, otomobil anketleri, güncel olay anketleri, tüketici ürün anketleri, ilgi çeken konular ve seçmeli konulardan anketler doldurtarak para kazandırıyor. Üye olabilmeniz için 15 yaşından büyük olmanız gereklidir. Aksi halde üyelik işlemleri zaten onaylanmamaktadır. Siteye gitmek için yandaki linke tıklayabilirsiniz. Global Test Market

IPSOS Interactive (TR POPÜLER)

IPSOS epeydir birçok alanda araştırma yapmaya devam ediyor. Bu araştırmaları ülkemiz sınırlarında da genişletmeye devam eden IPSOS, siyaset, ekonomi ve ticari firma talepleri ile binlerce vatandaşımıza ücretli anketler göndermektedir. IPSOS ile anket doldurarak para kazanmak için üye olunuz. Üye olduktan sonra mail adresi kesinlikle onaylanmalıdır. Aksi durumda işlemler başlatılmaz ve bağlı olarak anketler sunulmaz. Bağlantıya tıklayarak da adrese gidebilirsiniz.

The Panel Station

Ulusal ve uluslararası çalışan, anket gönderme sıklığında yoğunlukları kapsayan The Panel Station anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin aradıkları adres. Panel Station ile anket doldurarak puanlar kazanacak ve puanlarınızı nakit olarak değerlendirebileceksiniz. Yoğun bir kitle tarafından takip edildiği için gün içerisinde üye olma sınırları uygulanmaktadır. Yani kayıt formunda problem yaşarsanız yahut kayıt olamazsanız sonraki gün erkenden kayıt işlemlerine başlayın. Zira site günlük kaydolma sınırı koymuştur. Site içerisinde buna ilişkin açıklama görebilirsiniz. Kayıt formunun altında şu tarzda mesaj olacaktır. “Currently we are not accepting any more registrations, please try again later.”

My Survey (TR POPÜLER SİTE)

Ülkemizdeki popüler olan anket siteleri arasında mysurvey adresini de gösterebiliriz. Türkiye vatandaşlarının da en çok tercih ettiği anket şirketlerinden birisidir. My Survey ile kazandığınız puanları çevir butonu sayesinde paraya çevirebilirsiniz. Ayrıca hediye çeki alarak birbirinden güzel hediyeleri de kazanabilirsiniz. Türkiye’de anlaşmalı olduğu birçok firma bulunur. Dileyen vatandaşlarımız Arçelik, mudo gibi firmaların hediye çeklerini de alabilirler. Ödüllerinizi de sonrasında görebilirsiniz. Sitesine giderek anketleri doldurup para kazanmaya başlamak için linke tıklayabilirsiniz. My Survey TR Adresidir.

Üye olurken mail adresinizi onaylatmayı unutmayın. Türkiye kayıt formu my survey.

GFK Tüketici Topluluğu

Türkiye üzerinden başvuru yapıp katılan bireylerin kesin olarak dikkat etmeleri gereken konu Türkiye Kayıt Formu üzerinden kayıt olmalarıdır. Yanlışlıkla farklı ülkeden kayıt olursanız hesabınızı boş yere kullanmış olur ve işlemlerinizi onaylatamazsınız. Bunun için kayıt olurken kişilerin çok dikkat etmeleri gerekir. Türkiye kayıt formu ile GFK Tüketici Topluluğu kaydınızı gerçekleştirebilir ve anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Evden çalışarak para kazanmak için anket doldurma işini yapabilirsiniz. Anket doldurma işinden para kazanmak hem oldukça basit hem de kazanması zevkli. Birçok insan evden çalışarak para kazandıran ilanlara bakıyor ve para kazanıyor. Sizler de bu yöntemleri kullanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siteye gitmek için bağlantıya tıklayın.

Anketlio (Network + Anket)

Networ ağıyla beraber anket doldurma platformu. Kendiniz anket doldurun ve anketlerden para kazanın. Anketlerinizden üye olan kişilerin doldurduğu anketlerden de para kazanın. Kısacası network ağınızı oluşturun ve bu ağdan para kazanın.

Anketlio ile sizler de anket doldurarak para kazanabileceğiniz gibi bunun yanında network ağınızı da kurabilirsiniz. Anketlio ile oluşturacağınız network ağında sizler anket doldurarak para kazanabileceğiniz gibi ağınızdaki insanların doldurduğu anketlerden de para kazanabilirsiniz. Geniş ağı bulunan Anketlio ile para kazanmak oldukça kolay. Yalnızca üye olmanız, üyeliğinizi onaylatmanız ve anketleri doldurmanız yeterlidir.

Sahte açılan hesapların ve bu hesaplar ile ilişkisi olan hesapların kapatılabildiğini de unutmayın. Birden fazla hesap açmaya çalışmayın zira bağlantısındaki diğer hesaplarınız da kapatılabilir. Siteye ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Anketlio Türkiye Kayıt Formu ile yaşadığınız ülkeden kayıt formunu doldurun.

Evden para kazanmak için birçok ek iş ilanı vardır. Sizler de diğer ek iş ilanlarından ve evden çalışarak para kazandıran firmalara ulaşmak için sitemize bakabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran siteler yukarıda detaylıca açıklanmıştır. Bunların dışında birçok site vardır. Bizler ülkedeki güncel ve popüler olanları ele alarak sizler için derledik.

Anket doldurarak para kazandıran sitelerin çalışma şekillerini ve kazandırma yöntemlerinden söz ettik. Bizlerin jetpara.net adresinden başka ilgili olduğu hiçbir bağlantısı yoktur. İnternette gezinirken güvenli olmadığını düşündüğünüz sitelere girmeyiniz. Kullanmış olduğumuz internetin bir parçası deep web içerisinden çıkmıştır. Birçok dolandırıcılık siteleri de mevcuttur. Burada açıklama gereksinimi duyduğum için açıklamadan geçemeyeceğim.

Kesinlikle hiçbir siteye kredi kart bilgilerinizi, T.C. Kimlik numaranızı, kişisel bilgilerinizi vermeyiniz! Hiçbir site sizden bu bilgileri istemez. İsteyen siteler için o anı kayda alarak yasal işlemleri başlatın.

Jet Para olarak konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Lütfen Yorum yapmayı unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git