Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar
11 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 695 kez okundu.

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar

Güzel ülkemizin güzel şehirlerinden olan ve özellikle turistleriyle meşhur ilimiz Antalya ve çevresinde ikamet edenler ek iş sayesinde maddi olanaklar kazanabilir. Ayrıca en büyük şehirlerimiz arasında Antalya beşinci sıradadır. Büyük şehirlerin tümünde işsizlik sıkıntısı mevcuttur. Birçok insan büyük şehirde yaşamasına rağmen iş bulmakta zorluk çekebilmektedir. 2017 Antalya evde ek iş veren firmalar, 2017 Antalya evde ek iş ilanları sayesinde sizler de evinize yardımcı olabilirsiniz. Hem de eviniz içerisinde çayınızı yudumlarken, ev işlerini yaparken ek iş de yaparak paranızı kazanabilir ve evinizin masraflarına katkıda bulunabilirsiniz. Nasıl mı? Diye soruyorsanız ek işleri henüz yapmadınız demektir. Örnek vererek Antalya evde ek iş veren firmalar başlığımıza devam edelim. Evde kalem montaj işi, mandal montaj işi gibi farklı birçok ek işleri sizler de evden yapabilirsiniz. Başvurularınızı ilgi gösterdiğiniz sektöre yaparak işinize hemen başlayabilir ve hemen para kazanmak için gerekli olan bu yolda ilerleyebilirsiniz.

Antalya evde yapılabilecek ek işler

İnternet üzerinden başvuru yapacağınız işlere lütfen dikkat ediniz. Aslında birçok sektör ek iş arayan kişileri kabul etmektedir. Zira bu sektörler kısmi zamanlı çalıştırılmak üzere eleman ihtiyacı duyarlar. Sizlerin başvuruları çoğu kez kabul edilecektir. İnternet üzerinden başvuru formlarını doldurmanız istenildiği zaman bunları güzel bir şekilde doldurmanız tavsiye edilir.

Antalya il ve ilçelerinde evde mandal montajı yaparak para kazanmak

Montaj işlerini yaparak sizler de evden para kazanabilirsiniz. Bu iş oldukça basit olduğu kadar geliri de güzel bir iş seçimidir. Aylık ortalama olarak 750-1500 TL tutarında para kazanabilirsiniz.

Antalya il ve ilçelerinde evde kalem montaj işi yaparak para kazanmak

Kalem montajı işi ile sizler de ek iş yapabilir ve güzel para elde edebilirsiniz. Başvuracağınız iş yerleri sizleri yoğun olarak kabul edecektir. Zira bu sektör de oldukça rağbet görmekte lakin başvuru sıkıntısı yaşanmaktadır.

Evde lavanta keseleme işi yaparak para kazanmak

Evde ek iş veren firmalar ile anlaşma sağlayarak sizler de lavanta keseleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Firmaların sizlere vereceği ürünleri güzel bir şekilde hazırlayarak teslimatlarını yapın, haftalık yahut günlük olarak paranızı alın. Bu sektörler genel olarak haftalık ile iş yürütmektedir.

Antalya evde davetiye hazırlama işi yaparak para kazanmak

Düğün davetiyesi, özel gün davetiyesi, nişan davetiyesi, tören davetiyesi, merasim davetiyesi gibi birçok davetiyeler hazırlayarak da para kazanabilirsiniz. Basım haneler aracılığı ile sizler de anlaşıp evinizde davetiyeler hazırlayabilir ve hazırladığınız davetiyelerden para kazanabilirsiniz.

Evde temizlik işi yaparak para kazanmak

Günü birlik yevmiyeli çalıştırılmak üzere Antalya il ve ilçelerinde temizlik işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işten aylık kazanacağınız para ortalama 2.000 TL civarına dayanabilir.

Antalya kutu katlama işi yaparak para kazanmak

Kâğıt karton kutuların hazırlamasını yaparak para kazanabilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar ile anlaşarak sizler de kutu katlama işi yapıp para kazanabilirsiniz.

Antalya paketleme işi yaparak evden para kazanmak

Paketleme işlerini tüm illerimizde yapabildiğimiz gibi Antalya il ve ilçelerinde de yapabilirsiniz. Bu şekilde güzel paralar kazanarak evinize yardım edebilir yahut giderlerinize duyduğunuz ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Ayrıca Antalya ili turistik alanlarıyla meşhur olduğu için evden hazırlayacağınız güzel ürünleri turist misafirlerin huzuruna, kalabalık ortamlarda sunarak da para kazanabilirsiniz. Bu genel olarak süs eşyası ve diğer takılardan meydana gelir. El işlemeleriyle yapacağınız bu ürünleri satarken zorluk da çekmez ve güzel paralar elde edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra birçok turistik eşya satarak da para kazanabileceğinizi unutmayın. Ek iş yapmak için Antalya oldukça avantajlı bu konuda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git