Avea ile Kredi Notu Öğrenme | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Avea ile Kredi Notu Öğrenme

Avea ile Kredi Notu Öğrenme
16 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 678 kez okundu.

Avea ile Kredi Notu Öğrenme

Sizler de Findeks notu öğrenmek için yapmanız gerekenlerden haberdar mısınız? Kredi Kayıt Bürosu (KKB) iş birliği sunan firma ve şirketlerle kredi notu sorgulama yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Avea ile kredi notu öğrenme için yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız aşağıda sizler için yardımcı metinler hazırlanıldı bile. Avea’nın, KKB iş birliğiyle sunmuş olduğu ve vatandaşlarımızın finansal performans bilgilerini SMS yolu ile öğrenebildikleri servis faaliyete geçip hizmet vermeye başladı. SMS ile kredi notu öğrenme, Avea SMS ile kredi notu öğrenmek artık çok kolay. Avea ile kredi notu öğrenme, artık SMS ile Findeks kredi notu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için Avea aboneleriyseniz T.C. kimlik numarası ve Doğum tarihinizi 1122 adresine SMS olarak göndermeniz yetecektir.

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile iş birliği sunulan finansal verileriniz artık cebinizde. Avea ile kredi notu öğrenme için artık bir SMS atmanız yeterli. Findeks kredi notu sorgulama servisi, Avealı olanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Avea aboneleri bankaya gitmeden internete girmeden hızlı bir şekilde oturdukları yerden kredi notu öğrenme işlerini anında yapabilmektedir. Avea ile sizler de artık bir SMS ile kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Findeks kredi notu öğrenme durumları için kişilerin banka kuruluşlarına yahut web adresinden giriş yapmaları gerekirken artık bu işlemleri oturduğumuz yerden yapar hale geldik. Kredi notu neden önemlidir? Kredi notu bankalardan kredi alabilmeniz adına gösterilen teminattır. Bir nevi kefiliniz kredi notunuzdur. Sizler de kredi notunuzu yükselterek bankalarda kredi başvurusu yapabilir ve kredi alabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlar ise kredi notunu yükselttikten sonra kredi başvurusu yapmalıdır. Zira kredi notu düşük ise kredi verme işlemleri onaylanmayacaktır.

Avea ile kredi notu öğrenme servisinden yararlanabilmek için T.C. kimlik numarası ve doğum yılı bilgilerinizi aralarında boşluk bırakacak şekilde 1122’ye SMS göndermeniz halinde kredi notunuz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Avea SMS ile kredi notu öğrenme işlem ücreti 9 TL olarak hesabınızdan kesilecektir.

Findeks kredi notu hakkında

Findeks kredi notu, banka kuruluşlarının kullanmış olduğu ve tüm banka müşterilerini ilgilendiren sistemdir. Geçmiş finansal verileriniz ve ödeme performanslarınızı raporlayan ve 1 ila 1900 arasındaki değerlere sahip, ortak kullanılan sistemdir. Findeks kredi notunda 1 puan en riskli, 1900 ise en yüksek puan ve en değerli puandır.  ile kredi notu öğrenmek için sizler de SMS gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Avea ile Kredi Notu Öğrenme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yunus Can dedi ki:

    Vay be ilk defa duydum valla gerçekten iyimiş anlatım için çok teşekkür ederim hocam.

Sayfa başına git