Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yaparak Para Kazanmak | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yaparak Para Kazanmak

Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yaparak Para Kazanmak
3 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 635 kez okundu.

Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yaparak Para Kazanmak

Evde bir şeyler satarak ek gelir kazanmak için, günümüz imkanları düşünüldüğünde bu tür işler yapıp, satma şansınız geçmişe oranla çok daha yüksek, çünkü eskiden bir şeyler satma çabası içersine girdiğinizde çevrenizle sınırlı kalıp, istediğiniz kadar gelir elde etme düzeyine ulaşmanız çok daha zordu. Artık internet ortamı herkes için çok farklı pazarlama imkanları açısından bulunmaz bir fırsat. Evde dekoratif ayna yapımı evinizde yapılabilecek ve kazanç düzeyi yüksek olabilecek bir ek iş imkânıdır. El becerilerinizi geliştirip, içinizdeki sanatçıyı harekete geçirerek ve birazda sabırlı biriyseniz, bu işi yapamamanız için hiçbir neden yok.

Çarşı ya da pazardan toplayacağınız aynalara işlemeler yapabilirsiniz. İşlemeleri yapmak için aşındırıcı kalem ya da solmayan anilin boyalar kullanarak, aynalara motifler işleyip değer katabilirsiniz. El becerilerinize bağlı olarak dekoratif ayna yapımı basit motifler işleyerek Ya da siparişe bağlı olarak kişilerin isimlerini aynalara işleyerek iyi bir gelir sağlanabilir. Ucuza mal edebileceğiniz küçük aynalara emeğinizi katıp değişik pop -art desenler, resimler, kişi ya da sanatçı portreleri yaparak çok değerli birer ürün haline getirebilirsiniz. Maddi gelirin yanı sıra kişilerin yıllarca saklayacağı, hatta zaman içersinde birer antika eser haline gelebilecek, eşi olmayan bir koleksiyon parçası haline bile gelebilir.

Önemli olan ise çalışmalarınızı pazarlayabilmek, tanıtım yapmak. İşte burada herkesin bir şekilde kullandığı internet ortamı devreye girer, internet sayfalarına ilan vererek, (ücretsiz olarak yapılabilir) açık arttırma yada online satış sitelerine kayıt olup, sosyal platformlardaki paylaşımlarınızda ürünlerinizden bahsedip dekoratif ayna yapımı ile uğraştığınızı belirtebilirsiniz. Ürünlerinizin resimlerini çekmek satışlarınız için önemlidir, zira insanlar neye para ödeyeceklerini bilmek isterler. El becerilerinizi ne kadar geliştirebilirseniz, daha değerli aynalar üreterek, bu işten kazanabileceğiniz gelir miktarını da o derecede arttırabilirsiniz. Bu sayede sizler de olarak, aynalar üzerinde dekorasyon yaparak para kazanmak için yola koyulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git