Bayanlara Hayvan Kredisi Veren Bankalar ve Kurumlar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bayanlara Hayvan Kredisi Veren Bankalar ve Kurumlar

Bayanlara Hayvan Kredisi Veren Bankalar ve Kurumlar
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 694 kez okundu.

Bayanlara Hayvan Kredisi Veren Bankalar ve Kurumlar

2 yıl (iki yıl) ödemesiz ya da 5 yıl (beş yıl) ödemesiz bayanlara hayvan kredisi veren bankalar ve kurumlar tüm detaylarıyla beraber sayfamız içerisinde yer almaktadır. Kredi seçenekleri yanı sıra devletimiz tarafından desteklenen illerde ikamet eden ve hayvancılık yapmak isteyen bayanlara yarı hibeli krediler yine siz değerli girişimcilerimiz için mevcut durumdadır. İstenilen şartların yerine getirilmesiyle 18 yaşını dolduran tüm bayan vatandaşlarımıza %50 (yarı hibeli) hibe olarak başlayan ve %70 e kadar teşvik olanaklarıyla diler büyükbaş (inek, dana, düve, manda, buza) dilerseniz küçükbaş hayvancılık (keçi, kuzu, koyun) veya kümes hayvan yetiştiriciliği (tavuk, hindi, ördek, kaz, arı, bıldırcın, tavşan) alımlarında kullanabilirsiniz. Kısacası kamu bankaları ve özel sermayeli bankalar ve kurumlardan nasıl canlı hayvan kredisi alacağınıza dair tüm bilgileri aşağıdaki başlıklar altından konusuna göre bulabilirsiniz.

Bayanlara hayvan kredisi veren bankalar

Özellikle de son yıllar içerisinde meydana gelen girişimler sebebiyle birçok banka kurumu kredi paketleri hazırladı. Devlet tarafından desteklenen sektörler ve illerde yaşayan vatandaşlarımıza bu konuda birçok müjdeli haber gerek bakanlıklar gerekse kamu kuruluşlarınca verildi. Ekonomide canlılık oluşabilmesi adına birçok teşvik sunan devlet kurumları bu bölgelerde (kırsal alanlarda kalkınma) yapacağı hizmet için desteklerini de sunmaktadır. Ülkemiz içerisinde yer alan birçok banka kurumu bayanlara yönelik kredi paketleri düzenlemeye başlarken devletimiz ise Ziraat bankası ile bayanlara hayvan kredisi seçeneğini sunmaktadır. Özel sermayeli bankalara göre daha düşük faiz oranları ile kredi veren Ziraat bankası ayrıca geri ödeme seçeneklerini de bayan girişimcilerimiz için avantajlı olarak sunmaktadır. Alınan hayvan kredisi bankaların geri ödeme koşuluyla 2 yıl ödemesiz ya da 5 yıl ödemesiz seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca geçerli olan bu avantajlardan tüm bayan girişimcilerimiz şartlar ile faydalanabilir. Kredi kampanyasını kaçıran vatandaşlarımız ise Ziraat bankası üzerinden 1 yıl geri ödemesiz olarak kredi alabilirler. Bayanlara hayvan kredisi veren bankalar ve kurumlar sorgulamasını yapacağınız zaman emin olunuz ki ilk ulaşacağınız adres Ziraat bankası olacaktır. Şimdi geriye bir soru kalıyor. Ziraat bankası hayvan kredisi başvurusu nasıl yapılır?

T.C. Ziraat bankası hayvan kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Değerli kadın girişimcilerimiz, her ne kadar KOSGEB iş yeri açma kredisi oranlarında kolaylıklar bulabilseniz de Ziraat bankasından temin edeceğiniz kredilerde de yine KOSGEB kadar düşük oranları elde edebilirsiniz. T.C. Ziraat bankasından alacağınız hayvanlar için ayrıcalıklar elde edemez iseniz bile yakın değerlerde ayrıcalıklar bulabilirsiniz. Şartları sağlayan tüm girişimci vatandaşlarımıza uygun faizlerde ve geri ödeme seçenekli krediler verilmektedir. Yıllık %4 gibi bir oranla başlayan faiz oranları ile 5 yıla kadar geri ödemesiz kredi alabilmeniz için ayrıca ipotek değerli bir mülkü göstermeniz gerekmektedir. Bununla beraber iki kefil göstermeniz de istenecektir ki kefil olacak kişilerin de düzenli bir gelirleri olmak zorundadır.

Bayanlara hibe hayvan kredisi veren kurumlar

Kırsal alanlarda yapacağınız hayvancılık işleri ve tesisleri için TKDK destek çağrı ilanlarını takip etmeniz halinde %50 hibe kredi alabilirsiniz. TKDK desteklenen illerde kuracağınız tesisler için devlet teşvikli IPARD çağrı sonrasında başvurunuzu gerçekleştirerek hibe kredi alabilirsiniz. 2020 yılına kadar tüm bayanları kapsayan hibe hayvan kredisi başvurularınızı aşağıda yorum alanında verilen linklerde yazılı olan şubelere ve birimlere şahsen yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bayanlara Hayvan Kredisi Veren Bankalar ve Kurumlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Rolex dedi ki:

  Değerli girişimci çiftçiler ve yatırımcılar,
  TKDK desteklenen iller ve sektörler içerisinde bulunup bulunmadığınızı kontrol edebilmek için yandaki linke; https://goo.gl/CeSLbD
  TKDK birimlerine ulaşabilmeniz için gerekli olan iletişim bilgileri için yandaki linke; https://goo.gl/PRs0Ix
  Büyükbaş hayvancılık hibe kredisi 2017 konusu için yandaki linke; https://goo.gl/H2D6qz tıklayabilirsiniz.
  Diğer kredi ve kampanyalar için site içerisinde arama yapabilirsiniz.

Sayfa başına git