Bingöl Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bingöl Evde Ek İş Veren Firmalar

Bingöl Evde Ek İş Veren Firmalar
12 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.

Bingöl Evde Ek İş Veren Firmalar

Bingöl il ve ilçelerinde ikamet eden, yaşayan ve evde için sorgulama yapan vatandaşlarımız. Sizler de Bingöl’de evde yapılabilecek ek iş imkanları sayesinde para kazanabilirsiniz. Bingöl evde sayesinde para kazanmak ve ek gelir sağlamak için bu sektörlere başvurmanız yetecektir. Bu sektörler içerisinde iş ve eleman ihtiyacı sürekli olarak değişmektedir. Birçok işletme sahipleri eleman bulma sıkıntısından söz ederken yine birçok vatandaşımız ise iş bulma sıkıntısından söz etmektedir. İş bulamayan kişiler bu tür işletmelerin varlığından habersiz oldukları için bu tür durumları yaşayabilmektedir. Sizler de evde ek işler ile para kazanmak için bu haberi yardımcı araç olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan yorum kısmından yorum yazarak da kendinizi ifade edebilir ve bu sayede işletme sahiplerinin iletişim sağlayabilmelerine olanak hazırlayabilirsiniz.

Bingöl il merkezinde evde ek işler ile para kazanmak, ilçelerine göre daha avantajlı. Bingöl’de evde ek iş yapmak için sizler de ek iş olarak yapılabilecek iş türlerini gözden geçirmelisiniz. Evde ek iş olarak ne yapılabilir, evde ek iş veren firmalar, Bingöl evde ek iş veren firmalar, ek gelir için iş veren fason firmalar ve diğer işletmelerle iletişim sağlayarak para kazanmanız mümkündür ve bu işlerden aylık 1.750 TL tutarında para dahi kazanabilirsiniz. Asgari ücretten daha fazla para kazanmak, ek işler ile imkânsız değil.

Bingöl’de evde ek iş veren firmalar ile nikah şekeri hazırlamak

Sizler de Bingöl il merkezinde veya ilçelerinde nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işi yaparak aylık 500 ila 1200 TL para kazanabilirsiniz. Hem paketleme işi basit olması sebebiyle zorluk çekmeyecek hem de evinizin içerisindeyken işinizi yürüteceksiniz. Dilerseniz çayınızı yudumlarken ek işinizi de beraber yapabilirsiniz.

Bingöl Genç, Adaklı, Karlıova ilçelerinde kına paketleme işi yaparak para kazanmak

Bingöl il merkezi, Genç ilçesi, Adaklı ve Karlıova ilçelerinde kına paketleme işi yaparak para kazanmak için yalnızca bu sektördeki işletmelere başvurmanız yetecektir. Bu işleri yaparak para kazanmanız mümkündür. İşçi alımı yoktur diyerekten başvuru yapmaktan vazgeçmeyin. Aksine bu tür işletmeler ek iş konusunda sürekli olarak sıkıntılar yaşamaktadır. Sizler başvuru yaparak işinizi anında alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha doğrusu Bingöl evde ek iş veren firmalar ile para kazanabileceksiniz.

Bingöl Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu ilçelerinde karanfil paketleme, kokulu sabun işi ile para kazanmak

Sizler de Bingöl il ve ilçelerinde karanfil paketleme veya kokulu sabun işinden para kazanabilirsiniz. Orta ölçekli işletmelere başvurarak bu işi alabilir ve haftalık ücret ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar ile paketleme işi oldukça rağbet görmekte. Bu sayede kişiler geçimlerini sağlayabilmektedir.

Bingöl il ve çevresinde yapabileceğiniz ayrıca birçok iş türü bulunur. Davetiye katlama, evde dantel işi yaparak para kazanmak, mandal işi yaparak ve mandal montajı yaparak para kazanmak da mümkündür. Yalnızca zamanında teslimatını yapmanız yetecektir.

Etiketler:

Bingöl Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. leyla korkutata dedi ki:

  Benimde isi ihtiyacim var nikah sekeri veya kina isini yapabilirim lutfen bana is verin

  1. Aysun dedi ki:

   Is talebinize olumlu cevap verildi mi leyla korkutata

 2. Aysun dedi ki:

  Bingolde oturuyorum evde yapilabilecek her turlu isi yapabilirim.

 3. Gamze dedi ki:

  Kağıda oturuyorum lütfen bana ulaşın

Sayfa başına git