Bitlis Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bitlis Evde Ek İş Veren Firmalar

Bitlis Evde Ek İş Veren Firmalar
13 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 607 kez okundu.

Bitlis Evde Ek İş Veren Firmalar

Bitlis ve çevresinde yaşamakta olan lakin henüz iş sahibi olmayanlar. Çalışıp da geçimine parası yetmeyenler. Evine maddi yardımda bulunmak adına çalışmak için iş arayanlar. Çalışmasına rağmen parası yetmeyen ve bunun için ek iş arayanlar. Biliyoruz ki ülkemizde ekonomi daha doğrusu geçim sıkıntısı tüm illerimizde yaşanmaktadır. Aslına bakılırsa bu yalnızca ülkemiz için değil dünyada da bu şekildedir. Yani ABD’ne baktığınız zaman işsizlik oranı yüzde 5 oranında. Daha öncesinde yani 2014 tarihinde ise bu oran %6,9 oranındaydı. Bitlis evde ek iş veren firmalar ile para kazan.

Bitlis il ve ilçelerinde ikamet edip iş arayan kişiler artık evde ek iş veren firmalar sayesinde para kazanmaya başlayacaktır. Bunun için kişilerin ilgili sektörlere başvurmaları yetmektedir. Ek iş veren fason firmaların birçoğu halen bile günümüzde eleman sıkıntısı çektiklerinden dolayı yakınmaktalar. Bitlis’te evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, evde ek iş olarak ne yapılabilir diye soruyorsanız aşağıdaki ek işlere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş ilanları sayesinde ek iş veren firmalara ulaşabilir ve bu firmalar ile çalışarak para kazanabilirsiniz. Bitlis’te evde yapılacak ek işler arasında dantel işi, dikiş-nakış işi, poşet katlama işi, paketleme işleri, kına paketleme işi yaparak para kazanmak, nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak, bebek şekeri işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Bitlis ve çevresinde evde tesbih yapımı ile para kazanmak

Tesbih yaparak para kazanabilirsiniz. Anlaşacağınız evde ek iş veren firmalar sayesinde sizler de tesbih yaparak para kazanabilirsiniz. Firmalar tesbih yapmanız için gerekli malzemelerinizi verip hafta içerisinde teslimatını yapmanızı isteyecektir. Sizler de bu şekilde haftalık para kazanabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan parayı kısa bir sürede elde edebilirsiniz.

Bitlis ve ilçelerinde kına paketleme işi yaparak para kazanmak

Ek iş yaparak para kazanmak için kına paketleme işini kabul edip yapabilirsiniz. Kına paketleme işini orta ölçekli birçok iş yerinden temin edebilirsiniz. Genelde haftalık çalışma prensibinde olan bu işletmelerden kına paketleme işini yaparak güzel para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarından emeklilere, öğrencilerden reşit olmayan bireylerin birçoğu bu işi yapabilecek düzeydedir. Bitlis evde ek iş veren firmalar diğer detayları ile.

Bitlis il merkezi ve ilçelerinde dikiş-nakış işi yapmak

Ev hanımlarının dikiş-nakış atölyelerinden alacağı bu iş sayesinde güzel paralar kazanabileceğini ve evine maddi katkıda bulunabileceğini biliyoruz. Sizler de dikiş nakış işi yaparak para kazanabilir bu sayede ihtiyacınız olan maddi imkânı da sağlayıp elde etmiş olabilirsiniz. Genellikle yöresel işlemelerin kabul edildiği bu iş sektöründe birçok ev hanımı para kazanıp evine yardımcı olabilmektedir.

Etiketler:

Bitlis Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. leyla dedi ki:

    Is istiyorum yardimci olun lütfen

Sayfa başına git