Burdur evde ek iş veren firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Burdur evde ek iş veren firmalar

Burdur evde ek iş veren firmalar
13 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 531 kez okundu.

Burdur evde ek iş veren firmalar

Burdur il merkezi ve ilçelerinde iş arayan kişilerin sayısının biraz yükseldiğinin farkındayız. Ekonomik anlamda kötü günler geçirmekte olan Burdur ilimizde iş ilanları sayesinde kişiler ailelerine katkıda bulunabilir. Ev hanımları evine yardımcı olabilmek, maddi katkı sunabilmek adına evde ek iş veren firmalar ile anlaşabilir. Bu sayede alacağınız işi evinizde, ev işlerinizi yaparken de gerçekleştirebilir ve bu sayede ailenize destek olabilirsiniz. Ev işlerinden kalan zamanınızı bu şekilde değerlendirebilir ve para kazanabilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanmak sizler için zorunlu durum ise bu firmalarla iletişim sağlayın. Zira birçok başvurunun kabul edildiğini duyduk. Bunun sebebi ise bu alanlara insanların pek yönelmemesi yahut bu alanlardan habersiz olmalarıdır.

Burdur ilimizin nüfusunun çoğunluğu tarım ve hayvancılık işi yaparak para kazanmaktayken diğer alanların kimi zaman boşalabildiği gözlemlenmiştir. Tarım ve hayvancılığa yönelen halk sayesinde sizler bu firmalara başvurabilir ve işinizi alıp evden para kazanabilirsiniz. Burdur evde ek iş veren firmalar genelde haftalık çalışırlar. Kimi zaman ise aylık olarak kabul ettikleri de görülmüştür. Sizler de bu firmaların iş dallarından birini alarak para kazanabilirsiniz.

Burdur evde kına paketleme ile para kazanmak

Evinizde kına paketlerini hazırlayarak para kazanmak istemez miydiniz? Bu işi evinizin işlerini yaparken de bir arada yürütebilirsiniz. Ev hanımları için ve öğrenciler için avantajlı bir iş olarak görülen kına paketleme işi sayesinde aylık 750 ila 1.250 TL tutarında para kazanmanız mümkündür. Sizler de bu iş dalına başvuruda bulunarak evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanmak isteyenleri başvurabileceği bir iş dalı.

Burdur il merkezinde ev hanımları için dantel işi, dikiş nakış ek iş ilanları

İl merkezinde dantel işi sayesinde ev hanımları ek iş yaparak para kazanabilir. Firmanın vereceği malzemeleri yönergeleri doğrultusunda hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Dantel işi, oya işi, dikiş nakış işi bu konuda oldukça rağbet görmekte. El becerisi isteyen ve özellikle hanımlara hitap eden bu iş dalı sayesinde sizler de para kazanabilir ve evinize destek olabilirsiniz. Genelde yöresel işlemelerin yapıldığı işlemecilik sektöründe ev hanımları el becerilerini kullanarak evden para kazanabilirler. Burdur evde ek iş veren firmalar dantel işi, dikiş-nakış işini size verebilmektedir.

Burdur ve çevresinde kalem montajı yaparak para kazanmak

Özellikle Burdur il merkezi ve merkez çevresinde kalem montajı yaparak para kazanabilirsiniz. Günde yalnızca 4 saatinizi ayırmanız halinde işi eksiksiz tamamlayabilir ve paranızı alabilirsiniz. Genellikle haftalık çalışma duygusuyla yürütülen bu iş sektöründe sizler de evinizde kalem montajı yaparak para kazanabilirsiniz.

Bu işlerin dışında ise yapılabilecek farklı iş dalları da bulunmaktadır. Sıklıkla tercih edilen ve güncel olan iş ilanlarından paketleme işleri de yapılabilir işler arasındadır. Kına paketleme işi yaparak para kazanmak, priz montajı yaparak para kazanmak, mandal montajı yaparak para kazanmak, kurdele işi yaparak para kazanmak, tütün sarma işi ile para kazanmak gibi birçok iş dalını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca bu orta ve küçük ölçekli işyerlerine müracaat olacaktır. Birçok firma başvuruları değerlendirmeden dahi kabul edebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git