Çiftçilere özel Konut kredisi veren bankalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Çiftçilere özel Konut kredisi veren bankalar

Çiftçilere özel Konut kredisi veren bankalar
28 Mart 2017 tarihinde eklendi, 487 kez okundu.

Çiftçilere özel Konut kredisi veren bankalar

Ülkemiz sınırları içerisinde hizmet sürdüren birçok banka kurumu çiftçilere özel konut kredisi ve diğer kredi türlerini sıklıkla vermektedir. Çiftçilik ile uğraş gösteren tüm vatandaşlarımıza özel olarak hazırlanan konut kredisi paketleri sayesinde artık çiftçilerimiz diledikleri evi alabilecek. Konut kredisi imkânları sunan çiftçilere özel konut kredisi veren bankalar ayrıca 60 aydan başlayıp 360 aya kadar vadeli kredi hizmeti vermektedir. Peki, bu bankalar hangileridir? Bir de bu bankalara göz gezdirelim. Hayvan kredisi ve ekipman kredisi kampanyaları da yürüten Ziraat bankası başvurunun ilk yapılacak adresidir. Ardından ise 360 ay vadeli kredi veren Şekerbank ise yine birçok avantajlı durumuyla çiftçilerimize desteklerini sürdürmeyi bırakmıyor. Bununla beraber çiftçilere özel konut kredisi Şekerbank üzerinden de alınabilmekte. Konunun diğer ayrıntıları aşağıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz.

Çiftçilere özel konut kredisi veren bankaların avantajları nelerdir?

Değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı çiftçiler, sizlere özel olarak hazırlanıp sunulan konut kredisinin avantajları arasında en önemlisi şüphesiz kredi geri ödemesindeki esnekliktir. Her ay değişen ve sabit bir gelirinizin olmadığının farkında olan banka kurumları sizlere kolaylıklar sunmak için geri ödemeleri esnekliğe kavuşturmakta. Kredi ödeme seçenekleri sayesinde ilk ay verim alamadığınız işinizden sonraki ay ödemesini gerçekleştirebileceksiniz. Geri ödeme seçenekli çiftçilere özel konut kredisi veren bankalardan diler yılda 4 kez dilerseniz yılda 2 kez geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle bankaların bu seçenekleri arasında yer alan hasat zamanında kredi ödemesi ile çok daha rahat edeceksiniz. Hasat zamanınıza göre planınızı çizerek ev kredisini zorluğa girmeden ödemesini gerçekleştirin. Tüm bu sözü edilen avanjalardan faydalanıp sizler de hayalinizdeki evi alabilirsiniz. Ayrıca sizler için en ucuz kredi ve en uzun vadelerde konut kredisi sunan bankalara aşağıdaki başlıklarda da yer verilmiştir.

Çiftçilere en uzun vadeli konut kredisi veren bankalar hangileridir?

Üretici çiftçilerimize birçok banka kurumu ev olabilmeleri adına kredi seçenekleri sunsa bile çiftçilerimiz en uzun vadeli ve esnek geri ödemeli konut kredisi almakta ısrar ederler. Zira geri ödeme yapılırken çiftçinin zor duruma düşmemesi ve zorluk çekmemesi gereklidir. Tüm bunların arasında en ucuz kredi bulunması da ayrı bir durumdur. Zira kredi faiz oranları hesaplanmadan başvuru yapmak mantıklı olmayacak ve kişilere maddi açıdan sıkıntılar verecektir. Kira öder gibi ev sahibi olmak sloganlarını birçok yerde duyabiliyoruz ama gerçekten de bu konunun hakkını veren banka var mıdır? Kentsel dönüşüm iş ortaklığı bulunan Şekerbank çiftçilerimiz için birçok kredi paketi hazırlamış durumda. Şekerbank ev kredisi ve diğer kredi paketleri nelerdir diye soruyorsanız sizler de aşağıdakilere göz gezdirebilirsiniz.

30 yıl vadeli ev kredisi veren Şekerbank çiftçiler için kredi paketleri;

  • Çiftçi kira derdine son kredi paketleri
  • Üç ayda bir ödemeli kredi paketleri
  • 6 ayda bir geri ödemeli krediler
  • Yılda bir ödemeli krediler
  • Her şey dâhil kredi kampanyası
  • Her şey dâhil 3 ayda bir ödemeli kredi paketleri
  • Her şey dâhil 6 ayda bir geri ödemeli krediler
  • Her şey dâhil yılda bir geri ödemeli konut kredisi paketleri.

Yukarıda sayılan tüm maddeler Şekerbank adresinde mevcuttur. Çiftçilerimizin ev almasını oldukça kolay hale getiren Şekerbank sayesinde şeker gibi kredi imkânlarından yararlanabilir ve artık bir ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik 360 ay yani 30 yıl vadeli olarak ödeme şansı. Şekerbank faizsiz krediler ve diğer detayları görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Çiftçilere özel konut kredisi veren diğer bankalar hangileridir?

Yukarıda Şekerbank ve Ziraat bankasının bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan ve verdiği kredi türlerinden söz etmiştik. Biraz daha araştırma yaparak çiftçiler için en ucuz kredi ve en ucuz konut kredisi veren bankalar hakkında bilgiler edindik. Aslında sizler için en uygun kredi veren bankalar olarak yukarıdaki iki örneği hiç üşenmeden gösterebiliriz. Zira diğer bankalara baktığımızda faiz oranlarının daha yüksek ve geri ödemesinin ise esnek olmadığını gördük. İşte diğer bankaların uygun seçenekleri.

Çiftçilere özel konut kredisi veren bankalar ve kredi imkânları

Tarımsal ve hayvansal krediler için yoğun olarak Ziraat Bankası işlem yapmakta ve çiftçilerden girişimcilere birçok vatandaşımıza destek vermektedir. Almak istediğiniz evin %75 gibi bir bedeline kredi veren Ziraat bankası hasat zamanı gelince ödemenizi yapmanızı kabul etmektedir.

Hiç peşinatsız ev kredisi veren bankalar; Akbank, Finansbank, Odeabank ve Garanti Bankası kurumlarıdır ve ipotek edilecek ev sizin adınıza da olmayabilir.

Ziraat bankası kredi imkânlarından yararlanmak için en yakındaki bir Ziraat şubesine gidebilir yahut ATM, Mobil internet ile başvuru yapabilirsiniz. Ziraat bankası dışında çiftçilere özel konut kredisi veren bankalar olarak sizlere TEB, Garanti Bankası, Denizbank olarak başlıca örnekler verebiliriz.

Denizbank çiftçi kredileri

ÇKS üzerine kredi veren bankalar sorgulamasını yaptığınız zaman ilk olarak ulaşacağınız banka Denizbank olmasa bile yoğun olarak görebilirsiniz. Zira ilk akla gelen isim Denizbank ve Şekerbank olacaktır.

Şekerbank çiftçilere özel krediler

Şekerbank ile ev kredisi almak bile çok kolay. Şekerbank 360 ay vadeli ev kredisi seçenekleri arasında bulunan esnek ödemeler sayesinde birçok kişi başvuruda bulundu bile. Ayrıca ÇKS ile kredi veren bankalar arasında bilinen Şekerbank birçok bankaya bu alanda öncülük etmektedir.

Vakıfbank tarım bankacılığı

Üstteki yazılan bankalar gibi ÇKS ile kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank oldukça dikkat çekmektedir. Bitkisel üretim işletme kredisi sayesinde birçok alana hizmet veren Vakıfbank ayrıca çiftçilik kayıt belgesi üzerine kredi imkânları da sunmaktadır.

Finansbank çiftçi kredileri

Çiftçilere özel kredi veren bankalar içerisinde gösterebileceğimiz Finansbank yine birçok kampanyası ile çiftçilere kredi hizmeti vermektedir.

Yapı Kredi bankası çiftçilere özel kredi imkânları

Yapı Kredi Bankası yine hazırladığı projeleri hayata geçirerek çiftçilerimize destek kampanyaları sunmaya başladı bile. 60 aya varan vadeler sayesinde çiftçi kredileri almak isteyen çiftçiler başvuruda bulunabilir. Uygun faiz oranları sunan yapı kredi ile birçok kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Halkbank çiftçi kredileri

Halkbank yine oldukça dikkat çeken bir bankadır. Özellikle son dönemlerde hazırlamış olduğu kredi paketleri sayesinde birçok vatandaşımızın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çiftçiler için kredi Halkbank üzerinden sunulmaya devam etmektedir. Sizler de en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git