Çorum Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Çorum Evde Ek İş Veren Firmalar

Çorum Evde Ek İş Veren Firmalar
13 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.482 kez okundu.

Çorum Evde Ek İş Veren Firmalar

Çorum’da evlere ek iş veren firmalarla çalışıp, bu çalışmayı evinizden yapıp para kazanmak için Çorum ile iletişime geçiniz. Çorum’da ev hanımları ne iş yapabilir, evde çalışarak para kazanmak, çorumda evde para kazanmak, evden para kazanmak için yapılacak işler, evlere ek iş veren firmalar, Çorum’da ek iş ilanları, evde ek iş ilanları, evde yemek işi yaparak para kazanmak gibi farklı birçok iş dalını Çorum il merkezinde ve belirli ilçelerinde yapabilirsiniz. Bu sayede para kazanacaksınız. Çorum’da evlere ek iş veren firmalar ve ek iş ilanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Çorum il merkezi, Alaca ilçesinde ek işler, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu ve Uğurludağ ilçelerinde evlere ek iş veren firmalar gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler vs. Çorum’da yaşayanların baş vurabileceği iş ilanları. Sanayi bakımından gelişmiş olan Çorum ilimizde ikamet eden ev hanımlarından öğrencilere ve emeklilere birçok vatandaşımız için iş fikirleri sunuyoruz. Çorum evde ek iş veren firmalar, ek iş ilanlarından yaşını doldurmuş herkes yararlanabilir.

Çorum’da evlere iş veren fason firmalar ile para kazanmak. Evde ne iş yapabilirim diye üzülmenize ve kendinize tasa etmenize gerek yok. Ek iş veren firmalarla anlaşıp sizler de iş yapabilirsiniz.

Çorum ve çevresinde evde yemek yaparak para kazanmak

Çorum il merkezi ve çevresinde, yemek konusunda maharetli olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de yemek yaparak para kazanabileceksiniz. Ev hanımları için oldukça iyi bir iş ilanı olan yemek yaparak para kazanmak bir o kadar da gelir sağlayabilmektedir. Yemek yaparak para kazanmak için orta ölçekli tüm işletmelere başvuruda bulunabilirsiniz.

Çorum il merkezi ve ilçelerinde kutu katlama ile para kazanmak

Kutu katlama, sanayileşmenin ardından oldukça popüler ek işler arasına girmeye devam ediyor. Birçok il ve ilçede görebileceğiniz kutu katlama işini, Çorum il merkezi ve ilçelerinde de yapıp para kazanabilirsiniz. Tekstil firmaları başta birçok işletmeler kutu katlama işini ev hanımlarına yahut emeklilere yaptırabilmektedir. Sizler de kutu katlama işinden para kazanabilirsiniz. Bunun için ayakkabı üreticileri, fabrikalar ve yurt dışına malzeme gönderen bu işletmelere başvurabilirsiniz.

Çorum’da kına paketleme yaparak para kazanmak

Kına paketleme işinden para kazanmak isteyen vatandaşlarımız, öğrencilerimiz ilgili iş yerlerine başvuruda bulunabilir. Kına paketleme ve nikah şekeri paketleme işi yaparak aylık 1500 TL civarında paralar kazanabilirsiniz.

Çorum il merkezi ve ilçelerinde yapılabilecek olan diğer iş ilanları ve Çorum evde ek iş veren firmalar şu iş dallarını sıklıkla vermektedir.

Dantel oya işi yaparak para kazanmak, ek iş olarak dikiş-nakış işi, davetiye hazırlayarak para kazanmak, gibi farklı birçok iş dalını Çorum il merkezinde ve ilçelerinde de bulabilirsiniz.

Etiketler:

Çorum Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Esra dedi ki:

  Çorum da yaşıyorum sayenizde ek iş ilanlarını takip ederek iş bulabildim. Evde şeker paketleme işiyle haftalık paramı kazanabiliyorum. Teşekkürler jetpara

 2. saliha cebeci dedi ki:

  evde ek iş istiyorum bilgi verir misiniz

 3. Feride dedi ki:

  Evde yapabilcegim iş istiyorum şimdiden teşekkür ederim..

 4. Gülistan dedi ki:

  Evde ek is istiyorum yemek yapma haric her turlu paketlene yaparim corum merkezde ikamet ediyorum

Sayfa başına git