Doğalgaz Fatura Taksitlendirme | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Doğalgaz Fatura Taksitlendirme

Doğalgaz Fatura Taksitlendirme
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 709 kez okundu.

Kış gelip çattı ve havalar iyice soğumaya başladı. Dışarıda geçirmekte olduğumuz zaman dilimi de artık daralmaya başladıysa bu pek iyi bir durum olmayabilir. Kış mevsiminin bir de beklenmedik bir şekilde soğuk ve çetin geçmesi bizi üşütmeye yeterken cebimizi de bir o kadar yakmaya başladı. Zira doğalgazı ısınabilmek için kimi zaman sona kadar açıyoruz. Atkılarımıza, berelerimize, eldiven ve kazaklara rağmen yine de kış ile başa çıkmamız mümkün değil. Buz gibi limonataların yerini artık sıcacık çaylar, kahveler, salep ve bozalar alabiliyor. Sevdiklerimiz ile paylaşmış olduğumuz zamanları taksitlendirebiliyoruz kış aylarında. Peki ya bu kış bize nasıl bir fatura olarak dönecek bunu yalnızca ben değil birçok vatandaşımız doğal olarak doğalgaz yüzünden merak edebilmekte. Peki doğalgaz fatura taksitlendirme yapmamız için bize engel olan nedir? Nereden seçim yapacağımızı bilmiyorsak ilk önce Bonus’a bakarak bu işe başlayabiliriz.

Doğalgaz fatura bonus taksitlendirmesi

Kış mevsimlerinde sıkça karşılaştığımız soğuk sloganları duyabiliriz. Kimilerine soğuk gelirken kimilerinin ise içini ısıtacak bu sloganlar, barındırdığı güzel ve sıcak kampanyalar ile kışa bir demli çay gibi gelebiliyor. Aşağıda doğalgaz fatura taksitlendirme, İGDAŞ doğalgaz fatura taksitlendirme ve Garantibank doğalgaz fatura taksitlendirme seçeneklerini bulabilirsiniz.

Evlerimizdeki keyifli, eğlenceli ve sıcak olmasını doğalgaz ile karşılayabilirken, aşırı durumlarda ise cebimizi de fazla ısıttığımızdan yakabiliyoruz. Kış mevsiminde üşüyerek uykudan uyandığımız bir sabah aklımıza ilk olarak doğalgaz faturası, zamlar, faturalar, ödemeler gibi birçok problem oluşturabilecek konular geliyor. Anadolu’da bir kasabada yaşayan insanlar, doğalgaz yetişmeyen köyler, beldeler ve ovalarda bu sorun değil ama büyük şehirlerde doğalgaz faturaları başlı başına bir problem. Doğalgaz faturam ne kadar gelecek, doğalgaz fatura taksitlendirme, faturalar ne zaman zamlanacak, zamlar ne zaman faturalara yansır, doğalgaz borcunu taksitlendirme, doğalgaz borçlarını kredi kartına taksitlendirme, taksitle fatura ödeme gibi birçok kampanya kış ayında biraz daha sıcak kalmanızı sağlayacak.

Bonus Flaş ile sizler de Garanti kredi kartları sayesinde IGDAS vezneleri üzerinden yahut internet sitesi www.igdas.istanbul adresinden doğalgaz fatura ödemelerinizi ücretsiz bir şekilde 3 taksit kampanyası ile ısıtabilirsiniz. Taksitler sayesinde eviniz ısınırken dengeli olarak cebiniz ılık kalacaktır.

Garanti bank doğalgaz fatura taksitlendirme kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olup tarih sonunda sona erecektir. Kampanyadan sizler de yararlanmak ve doğalgaz fatura taksitlendirme yapmak istiyorsanız bu durumu operatörünüzün SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bank doğalgaz fatura taksitlendirme

SMS yoluyla, Garanti bankası kredi kartınızla doğalgaz fatura borcu taksitlendirmek için telefonunuzun mesaj bölümünde GAZ yazın ve 3340 numarasına SMS göndermeniz halinde sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Bonus Flaş ile doğalgaz fatura borcu taksitlendirme

BonusFlaş ile sizler de doğalgaz fatura borcu taksitlendirmek için kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya Garanti bonus, Garanti Money, Garanti Money Bonus, Garanti Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card kartları, Bonus Business, Miles&Smiles, American Express Business ya da Easy kartlarınız ile sizler de kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bu kampanya, American Express Card’lar ve Amerikan Express Business ‘lar için yalnız igdaş vezneleri üzerinde geçerlidir ve internet üzerinden yapılacak olan ödemelerde geçerli değildir.

Doğalgaz fatura borcunu taksitlendirerek yatırmak istiyorsanız ve bunu www.igdas.istanbul adresinden yapacaksanız aşağıdaki linke tıklayarak ödeme sayfasına geçebilirsiniz.

Buraya Tıkla!

Bir üstteki linke tıkladıktan sonra doğalgaz fatura sorgulama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. (Kampanya başlangıç ve bitiş süresi 15 Ekim 2016-31 Mayı 2017)

BonusFlaş ile kampanyaya katılmak için BonusFlaş ta HEMEN KATIL yazan yere tıklayabilirsiniz.

Doğalgaz fatura borcu taksitlendirme Finansbank

Doğalgaz faturaları kabarık gelerek bizleri kıştan bile soğutabiliyor. Hatta kimi faturaları görünce kışın pek soğuk olmadığını aslında doğalgaz şirketlerinin bizleri yaktığını düşünebiliriz. Kış mevsiminde size gelecek olan fatura keyfinizi bölmeye çalışırsa sizler de Cardfinans ile karşılık vererek doğalgaz fatura borcunu üçe bölün.

Cardfinans ile doğalgaz fatura taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kampanya detayları aşağıdadır.

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınız ile İGDAŞ vezneleri yahut igdas.com.tr adresi üzerinden yapacağınız fatura ödemelerinde 3000 TL ‘ye kadar fatura borcunu ücretsiz bir şekilde 3 taksit yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanıp bu hizmeti almak için telefonunuz SMS yolunu kullanabilirsiniz. Direk SMS ile kampanyaya katılmak için GAZ yaz ve 2273 gönder.

Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

0850 222 09 09 QNB Finansbank çağrı merkezini arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya bireysel kredi kartları ve ek kartlar ile yapılacak olan harcamalara dahildir. Ticari kredi kartları ve banka kartları bu kampanya içerisinde değildir.

Kampanyadan ayrılmak istiyorsanız mesaj bölümünden IPTAL GAZ yazıp 2273 numarasına gönderebilirsiniz.

Kampanya içerisinde yaşayabileceğiniz sorunlar ve şikayetler için IGDAS 444 24 25 numarasıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

İgdaş doğalgaz fatura taksitlendirme

Alo 153 numarasını arayarak İgdaş kampanyalarını sorgulayabilirsiniz. Ayrıca HSBC Advantage özellikli kredi kartlarınız ile 100 TL üzeri fatura borçlarınızı İGDAŞ veznelerinden ödeyebilirsiniz ve bu ödemeyi 3 taksite bölebilirsiniz.

Denizbank ve Garanti Bankası Bonus özellikli kredi kartlarınız ile vade farksız 3 taksit seçeneği ile doğalgaz fatura taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Doğalgaz faturasına faizsiz ve ücretsiz 3 taksit

31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanarak sizler de Axess ile yapacağınız 100TL ve üzeri doğalgaz faturasına faizsiz ve ücretsiz 3 taksit ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk harcamanızı yapmadan önce GAZ yazıp 4566 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya detayları aşağıdadır.

Axess Doğalgaz Fatura Taksitlendirme Kampanya Detayları

31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır.

Kapmanyadan yararlanmak için doğalgaz kurum vezneleri yahut Akbank Direkt, Akbank Şubeleri ve Akbank Telefon Şubesi üzerinden Akbank doğalgaz fatura taksitlendirme seçeneklerini aktif ederek fatura borcunuzu 3 taksite bölebilirsiniz.

Akbank Axess, Wings, Free, Axess Business ve Wings Business asıl kart ve kartlara bağlı ek kartlarınız ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ücreti KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak kesinti yapacaktır.

Kampanyadan süresi dolmadan çıkmak için IPTAL GAZ yaz 4566 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Dİyargaz fatura ödeme ve doğalgaz fatura taksitlendirme

Diyargaz doğalgaz fatura taksitlendirme ve fatura borç bilgilerine 444 0 578 çağrı numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alo 187 doğalgaz Acil numarasında ise diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz borcu yapılandırma detayları için ilgili birimleri arayabilirsiniz.

Yapı kredi doğalgaz faturası kredi kartı ile ödeme

Ödeme merkezleri sayesinde birçok banka bireysel ve ticari kredi kartları sayesinde telefon, doğalgaz, su, elektrik, kablolu tv, adsl, Superonline, internet, turkcell, avea, vodafone operatör faturalarınızı da ödeyebilmektesiniz.

Yapı kredi kredi kartınız ile sizler de doğalgaz faturasını anında ödemek veya kredi kartına taksit yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

YapıKredi ile fatura ödeme

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git