Erzincan evde ek iş veren firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Erzincan evde ek iş veren firmalar

Erzincan evde ek iş veren firmalar
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 970 kez okundu.

Erzincan evde ek iş veren firmalar

Erzincan il ve ilçelerinde yaşayan, ikamet eden ev hanımlarından emeklilere kadar birçok vatandaşımızın yapabileceği ek iş ilanları. Evden çalışarak para kazanmak. Sizler de para kazanmak istiyorsanız fason firmaların verdiği iş dallarını yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Birçok firma yarı zamanlı çalışabilecek eleman aramaktadır. Erzincan il merkezinde oturanlar, evde ek iş yapmak isteyenler başvurularınızın çoğunda geri dönüş yapılmaktadır. Erzincan evde ek iş veren firmalar birçok vatandaşımız konudan habersiz oldukları için sizlerin yapacağı iş başvuruları çoğu zaman kabul edilip olumlu geri dönüş yapılacaktır.

Evde yapacağınız ek iş ilan başvurularında gruplar halinde gitmenizde ayrıca fayda vardır. Başvuru yapacağınız ek iş ilanları için grup halinde gitmeniz sizlerin sıkılmasını önleyebileceği gibi ayrıca daha hızlı bir şekilde işinizi bitirebilirsiniz. Evde yapılabilecek işler genelde; paketleme işler, tesbih dizme işler, tekstil işleri, dikiş nakış işleri, oya işleri, kına paketleme, düğün davetiyesi hazırlama, nikah şekeri paketleme, mevlit şekeri paketleme, bebek şekeri paketleme, kutu katlama, poşet katlama gibi faklı iş dallarıdır.

Erzincan evde tesbih dizme işi yaparak para kazanmak

Evinizden tesbih dizme işi yaparak aylık 7.500TL ve üzeri para kazanmak için bu iş dalını yapabilirsiniz. Evden tesbih işi yaparak para kazanmak için iş ilanlarını takip etmeniz yetecektir. Tesbih dizme işi ev hanımları ve emeklilerin de yapabileceği bir iş dalı. Bu sayede para kazanarak nakit işlerinizi halledebilirsiniz.

Erzincan’da montaj işinden para kazanmak

Erzincan il ve ilçelerinde yaşayan kişilerin ek iş araması üzerine birçok iş dalı yarı zamanlıya dönüştü. Sizler de yarı zamanlı çalışarak para kazanabilirsiniz. Üstelik işe gidip gelmeniz gerek yok. Kapıyı açmadan, dışarı çıkmadan evinizin içerisinden para kazanabilirsiniz. Alacağınız montaj işi sayesinde aylık 1.200TL para kazanmak da mümkün. Ayrıca üç dört alıştırmadan sonra eliniz de alışacağı için daha hızlı bir şekilde çalışabilir ve işinizi zamanından önce dahi teslim edip paranızı alabilirsiniz.

Erzincan evde paketleme işinden para kazanmak

Birçok iş dalının yanında ayrıca Erzincan evde ek iş veren firmalar paketleme işlerinden de kazandırmaya devam ediyor. Evinizden paketleme işinden para kazanmak için herhangi bir firmaya başvurmanız yeterli. Paketleme işlerinden para kazanıp gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik hafif, basit ve oldukça kolay. Birçok paketleme iş dallarından birini seçebilir yahut birden fazlasını alabilirsiniz.

Etiketler:

Erzincan evde ek iş veren firmalar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ceylan dedi ki:

    erzincan merkezde yasiyorum paketleme isini ve tesbih dizme isi istiyorum acil yardimci olursaniz cok sevinirim ellim cok hizli kendime guvenim cok istediginiz zaman teslim ederim lutfen olumlu olumsuz bir donus yapin ihtiyacim var

  2. ceylan dedi ki:

    bir donus yapsaniz cok iyi olur ilan var ama donus yok ya numara verin arayalim ihtiyacim var yoksa gerek duymazdim lutfen arayin

Sayfa başına git