Erzurum Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Erzurum Evde Ek İş Veren Firmalar

Erzurum Evde Ek İş Veren Firmalar
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.278 kez okundu.

Erzurum Evde Ek İş Veren Firmalar

Erzurum evlere iş veren firmalar 2017 tarihinde yayılmaya ve kişilere iş veremeye devam etmekte. Erzurum evde ek iş veren firmalar yayılım gösterdikçe vatandaşlarımız maddi ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve evlerine yardımcı olabilecekler. Erzurum il merkezi ve Aşkale ilçesi, Pasinler, Horasan, Oltu, Palandöken, Tortum, Uzundere, Hınıs, Cet, Aziziye, Köprü köy ilçelerinde sizler de en çok para kazandıran sektörlerden para kazanabilirsiniz. Genelde yöresel ürünlerin yapılabildiği il merkezi ve ilçelerinde ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve ek iş arayan vatandaşlarımız artık maddi gelir sağlamak için bu iş dallarına başvurabilir.

Erzurum’da para kazanmak için akla ilk gelen sektör tesbih olarak, değerli taş işlemeciliği yahut paketlemesi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Sizler de Erzurum’un meşhur “Oltu” taşı işlemeciliğinden yahut paketlemesinden para kazanmak için başvuru yapabilirsiniz. Erzurum il merkezi ve Taşhan’da satılmakta olan pek çok üründen para kazanmak isteyen ev hanımları, paketleme işini yapabilir.

Erzurum il merkezi ve ilçelerinde ek iş imkanları

Erzurum il ve ilçelerinde yaşayan ev hanımları ek iş yapmak için Erzurum evde ek iş veren firmalar, il anlaşabilir. Erzurum eve iş veren firmalar sizlere de kazandıracaktır. Sizler de çeşitli işlerden gelir elde etmek, para kazanmak, bütçenize katkıda bulunmak adına bu işlerden yararlanabilirsiniz. Erzurum’da evlere iş veren firmalar ile yapacağınız işlerden oldukça güzel paralar da kazanabilirsiniz. Aylık 1.750TL ve üzerinde dahi para kazanabilirsiniz. Tamamıyla size bağlı olan bu iş dallarında daha çok kazanmak için daha çok çalışmanız gerekir.

Erzurum’da evde hangi işler yapılabilir

Erzurum il ve ilçelerinde paketleme işleri ve işlemecilik işlerini sıklıkla yapabilirsiniz. Kına paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, bebek şekeri paketleme işi, mevlit şekeri paketleme işi, dikiş-nakış işleri, oya işi, taş dizme, boyama, değerli taş işlemeciliği, katlama işler, poşet katlama işi, kutu katlama işi gibi farklı birçok iş Erzurum’da evde yapılabilecek ek işler arasındadır. Erzurum evde ek iş verenler, Tortum’da boncuk işleri, paketleme işler, Aşkale evlere ek iş veren firmalar, Pasinler kutu katlama, Horasan evde tesbih dizme, Palandöken evde davetiye hazırlama, Uzundere evde bebek şekeri hazırlama, Cet evde kına paketleme iş ilanları ile evde ek iş veren firma ve şirketlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Erzurum’da ev hanımları için ek iş imkanları

İyi para kazanmak için evde yapılabilecek en iyi iş imkanları ve en çok kazandıran ek işler Oltu taşı işlemeciliği olarak karşımıza çıkar. Erzurum’dan dünyanın her yerine ihraç edilen Oltu taşı firma ve sektörlere kazandırdığı gibi artık vatandaşlarımıza da kazandırıyor hem de evden para kazandırabilmekte. Bunun yanında ev hanımlarının Erzurum evde ek iş veren firmalardan alacağı yastık doldurma işi, kutu katlama işi, davetiye katlama ve davetiye hazırlama işi sayesinde kazanabilecekler.

Erzurum il ve ilçelerinde evde yapılabilecek ek işler

Evde yapılabilecek ek işlere ilave örnek olarak da şunları ifade edebiliriz. Erzurum evde ek iş veren firmalar sizlere şu işleri de verebilmektedir. Evlere iş verenlerin verdiği iş ilanları. Evde takı işinden para kazanmak, evde yöresel yemekler hazırlayarak para kazanma, evde oya işi, dantel işi, dikiş nakış işi, ev temizliği işi, etiket yapıştırma, mandal süsleme ve montaj işi, kalem montajı işi gibi farklı işlerle  para kazanabilirsiniz.

Erzurum evlere iş veren firma ve şirketlere ulaşım sağlayabilmek için aşağıda bulunan yorum alanına adınızı çalışabileceğiniz günlük saati ve hakkınızda üç satır cümle belirtmeniz halinde sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Hazır iş veren firmalara ise bölgede gidip başvuru yapınız.

Yorum yaparak düşüncelerinizi de ifade edebilirsiniz. Yorum alanı açıktır, istek ve önerilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Etiketler:

Erzurum Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. Betül dedi ki:

  . Kına paketleme işi, nikah şekeri paketleme işi, bebek şekeri paketleme işi, mevlit şekeri paketleme işi, dikiş-nakış işleri, oya işi, taş dizme, boyama, değerli taş işlemeciliği, katlama işler, poşet katlama işi, kutu katlama. İşlerini yapabilirim. Palandöken De ikametgah ediyorum. Cok ihtiyacım var.

 2. Betül dedi ki:

  Evde günde 5-6 saat çalışa bilirim..

 3. Aynur dedi ki:

  Merhaba erzurum merkezde oturuyorum evde ek iş istiyorum

 4. Lale mutlu dedi ki:

  S.a ben lale mutlu sanayi tipi ev dikiş makinası ve ovarlog um var dikiş dikmek istiyorum evde dikiş dikmek için dikiş diktirmek isteyen firmaların iş vermelerini talep ve arz ediyorum

 5. Türkan dedi ki:

  Erzurum merkezde oturuyorum tecrübeliyim mandal işi boncuk işi teşbih işi yapabilirim 5kişilik ekibiz tşk

 6. Seçilay çelik dedi ki:

  Erzurum aziziye ilçesinde oturuyorum hwr türlü katlama ve boncuk işi yapabilirim lütfen yardımcı olun

 7. zeynep dedi ki:

  EVDE YAPABİLECEĞİME İNANDIĞIM İŞ İMKANLARI ARIYORUM. MADURUM YARDIMCI OLUNMASINI RİCA EDERİM 543 681 7858

 8. Gülşah çetin dedi ki:

  Erzurum palandöken ek işe çok ihtiyacım var desteğinizi bekliyorum

 9. FEYZA KAYA dedi ki:

  Erzurum palandöken de oturuyorum her türlü isi yapabilirim üniversiteye hazırlanıyorum

 10. Şule dedi ki:

  Evde paketleme ve boncuk dizme isi yapabilirim pasinlerde oturuyorum

Sayfa başına git