Evde Kokulu Mum Yaparak Satmak | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Evde Kokulu Mum Yaparak Satmak

Evde Kokulu Mum Yaparak Satmak
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 593 kez okundu.

Evde Kokulu Mum Yaparak Satmak

Mumların hayatımızdaki yeri aslında çok çeşitlidir mumlar karanlıklarımızı aydınlattığı gibi en romantik anlarımızdan tutunda dekorasyonda en çok kullandığımız objeler arasındadır. Üstelik kokulu mumlar sayesinde evleriniz mükemmel bir şekilde kokacaktır.  Bir çok kişi aslında çok paralar vererek sürekli rengarenk mumlar alır ancak aslında mum yapmak hem bir sanattır hem de eğlenceli bir para kazanma şeklidir. Mumların hayatımızdaki yeri bu kadar önemli iken o zaman neden kendimiz de mum yapıp satmayalım ki. Sizler de evde kokulu mum yaparak satmak istiyorsanız bunu işlek yerlerde değerlendirerek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Evet bugün bir çok bayan bu işi düşünmüşler ve uygulamaya da geçirmişler hem de tahmin edemedikleri paralar kazanmışlar. Bunu neden siz yapmayasınız ki mumlar hayatımızın her alanında yanımızda ise o zaman mutlaka ki alıcıları da olacaktır. Kokulu mum ve tasarımlı mum yapmak bizim için önemli olmalı çünkü bu model mumlar yalnızca aydınlatma amacıyla kullanılmayacağı için oldukça fazla talep görecektir.

Evde kokulu mum yaparak satmak için yapmanız gereken şey de çok basit isterseniz bir mum nasıl yapılır bunu size anlatalım belki de bunu serileştirir ve sizde satarsınız.

Mumum ham maddesi aslında parafiden’ dir bunlar blog halinde satılır siz eriteceğiniz kadarını elinizle kopartırsınız ve eritmek için hazırlarsınız eritme işleminin en doğru yöntemi parafiden’i bir kab içine koyun ve o kabıda sıcak suyun içinde tutun bu dakikadan sonra eriyecektir sıvı kıvama geldiğinde ise bir kalıba dökmelisiniz. Ancak buradaki mühim konu mum ipi’ dir onun içinde kalın yorgan ipliğini kullanabilirsiniz.  Döküm yapmadan önce seçtiğiniz aromatik kokuyu bunlar yağlar şeklinde satılır erimiş parafiden’ in içine dökün ve daha sonra kalıptan çıkardığınız zaman desenli ve kokulu mumlarınız hazırlanmış olur bu çeşidi çoğaltarak sokakta satabilirsiniz.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum!

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyenler için makaleler hazırlayıp sizlerin huzuruna sunmaya devam ediyoruz. Üst menüdeki Ek İşler kategorisi altında biri bir diğerinden daha fazla para kazandıran ve rahat olan iş ilanları güncel olacak şekilde eklenmeye devam edecektir. Sizler de evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız bu başlıkta yazan bilgileri dikkate alabilir ve dilerseniz evde kokulu mum yaparak satmak gibi bir tercih verebilirsiniz. Kim alır ki kokulu mumu demeyin. Yalnızca bir işi yaparken inanmalısınız. İnanç ve kararlılık sizlere sürekli olarak kazandıracaktır. Kokulu mum hazırlarken bunu daha geniş ayrıntılara da ekleyebilirsiniz. Bir süre sonra meyveleri de kullanarak daha enteresan kokular elde edecek ve daha çok kazanacaksınız.

Etiketler:

Evde Kokulu Mum Yaparak Satmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. firma rehberi dedi ki:

    Hanımlar için gerçekten güzel bir fırsat. Özellikle, el becerilerine güvenen hanımlar, iyi kazançlar elde edilebilir. Bujiteri gibi yerlerde benim bildiğim birçok ek iş imkanı sağlanıyor ev hanımlarına.

Sayfa başına git