Faturalı Hat Sahipleri Kredi Nasıl Alıyor? | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Faturalı Hat Sahipleri Kredi Nasıl Alıyor?

Faturalı Hat Sahipleri Kredi Nasıl Alıyor?
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 956 kez okundu.

Faturalı Hat Sahipleri Kredi Nasıl Alıyor?

Faturalı hat üzerinden kredi alma, Faturalı hat sahipleri kredi nasıl alıyor? Faturalı hat üzerinden kredi alma mümkün müdür? Gibi birtakım sorulara cevap getirerek faturalı hat üzerinden nasıl kredi alabileceğinizi açıklıyoruz. Kredi alma imkanları gün geçtikçe artmakta ve bunlara yeni birisi de eklenmektedir. Kişilerin temel ihtiyaçları arasından biri olan cep telefonu yani iletişim ve haberleşme aracı sayesinde artık kişiler ihtiyaç duyduğu kredilere de başvurabilmektedir.

Akıllı telefonlarımız ile yapabildiğimiz birçok işlemi artı kredi başvurusu için yine kullanabilmekteyiz. Cep telefonları içerisindeki operatörlere ait olan çeşitli faturalı hatlar ile iletişim sağlanabildiği gibi şimdi ise banka kuruluşlarının sunduğu kredi imkanını da sağlayabilmektedir. Peki faturalı hat üzerinden kredi nasıl alınır? Faturalı hat sahipleri nasıl kredi alıyor dilerseniz bunlara da değinelim.

Faturalı hat üzerine kredi almak için öncelikle bilmeniz gerekiyor ki kredi başvurusu yapılacak faturalı hat en az 6 ay gibi bir süre boyunca aktif olması gerekir.

6 (altı) ayını doldurmuş faturalı hat sahiplerinin geçmişlerine bakıldığında ödeme ve harcamaların düzenli bir şekilde yapıldığı görülebilmelidir. Faturalı hat üzerine kredi işlemlerinin önceliği bunlardır.

Faturalı hat nakit kredisi için kabul edeceğiniz sözleşmenin minimum süresi 24 ay üzerinden hesaplanır. Ve sözleşme iptali durumunda dosya masrafları kişilerden alınmaktadır.

Faturalı hattınız üzerinden ayrıca telefon da alabileceksiniz. Sizler de nakit ihtiyacında faturalı hat üzerinden alacağınız telefonu satarak da acil para ihtiyacınızı karşılayabilir ve buna bağlı olarak faturalı hat üzerinden nakit elde edebilirsiniz. Yani bu durumda kişilerin alacağı örnek olarak 3,500 TL tutarındaki telefon 36 yahut 24 ay taksit imkanlarıyla faturaya yansıyacaktır. Faturaya yansıyacak olan bu miktar her ay düzenli olarak çekilecektir. Nakit arayan kişiler için bu konu oldukça faydalı gelebilir bu sayede anlık ihtiyaç giderilebilmektedir.

Diğer yasal kredi durumlarında ise kişilerin findex notu sayesinde işlem gerçekleşmektedir. Kişilerin Findex notu düşük ise bu durum aksini gösterebilir. Ancak Findex kredi notum yüksek kredi alabilir miyim? Diyorsanız cevap olarak elbette alabilirsiniz. Kredi notunuz sayesinde alacağınız kredi ile kendi işinizi kurabilirsiniz veya ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Faturalı kişinin harcama ve ödemeleri düzenli olmalıdır aksi takdirde yapılacak faturalı hat kredi işlemleri takılmalar yaşayarak olumsuz yönde etkileyebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git