Finansbank kredi kartı çeşitleri | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Finansbank kredi kartı çeşitleri

Finansbank kredi kartı çeşitleri
4 Mart 2017 tarihinde eklendi, 713 kez okundu.

Finansbank kredi kartı çeşitleri

sayesinde sizler de alışverişlerinizi daha rahat ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerden indirimler kazanabilirsiniz. Finansbank bireysel kredi kartları sayesinde online ödemelerinizi de kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. Finans kartları ile sizlerde alışverişlerinize keyif katabilir ve Finansbank kredi kartı çeşitleri ile keyifli alışverişlerinizden ekstra puan ve para kazanabilirsiniz. Büyük indirim ve kampanya fırsatlarını yakalamak içi yalnızca Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank CardFinans başvurusunu çok hızlı bir şekilde SMS yoluyla da başlatabilirsiniz. Detayları ve Finansbank’a ait olan kartları aşağıdan bulabilirsiniz.

Finansbank kredi kartları

Aşağıdaki metinler arasında sizler de Finansbank kredi kartları ve Finansbank kurumuna ait olan güncel kartları ve bunların açıklamalarını bulabilirsiniz. Finansbank her kartın ayrı özelliklerini sizlere sunmaya devam ediyor.

Finansbank Bireysel kredi kartları

Finansbank bireysel kredi kartları hakkında güncel bilgileri edinmek için web sayfamızı sık kullanılanlar listesine ekleyebilirsiniz. Bunun için klavyenizden ( Ctrl + D ) tuşlarına basabilirsiniz. Finansbank bireysel kredi kartları ve bu kartlara ait özellik, avantajlar ise şu şekildedir.

CardFinans

Finansbank CardFinans ile sizler de 1.500’den fazla marka ve 250.000 ‘in üzerindeki alışveriş merkezlerinde beklentilerinizin ötesinde indirim fırsatları ve avantajlar hayatınızı kolaylaştıracak. CardFinans sizlere hizmet ederken güzel indirim fırsatlarını da sizlere sunmaya devam ediyor. CardFinans başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak için 0 850 222 0 900 numarasını arayabilir veya en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

CardFinans kredi kartı başvurusu yapmak

CardFinans Xtra

CardFinans Xtra ile sizlerde birçok avantajları elde edebileceksiniz. Card Finans Xtra ile binlerce markadan alışverişlerinizde büyük ve cazip kampanyalar sizleri bekliyor olacaktır. CardFinans Xtra sizlere 300 Binden fazla üye işyerlerinde ayrıca büyük indirim fırsatları sağlayarak yapacağınız alışverişlerinize keyif katacaktır. CardFinans Xtra başvurusunu aşağıdaki linklerden de gerçekleştirebilirsiniz.

CardFinans Xtra Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Emekli

Finansbank kredi kartı çeşitleri arasında dağılma göstererek tüm vatandaşlarımızı memnun etmeye çalışmakta. Öğrenciler, çalışanlar için ayrı kredi kartları sunulurken artık emeklilerimiz için de uygun kredi kartı var. Finansbank’tan emekli kartı. Artık emeklilerin de kendilerine özel bir CardFinans’ı oldu.

Emekliler için CardFinans Emekli market harcamalarında 50 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim kazandırıyor. Ayrıca aylık 15 TL indirim de ekstrası. ParaPuan kullanılarak yapılacak olan alışverişler indirim kapsamına girmeyecektir.

QNB Finansbank kampanya koşulları içerisinde değişiklik yapma hakkını da saklı tutmaktadır.

CardFinans Emekli kart başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabileceğiniz gibi ayrıca detaylı bilgi almak istiyor ve katılım koşullarını merak ediyorsanız bunun için yine aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. CardFinans Emekli kredi kartına başvuru yapmak için SMS yolunu da kullanabilirsiniz.

Finansbank Emekli kredi kartı başvurusu

CardFinans Emekli kredi kartı detaylı bilgi ve katılım koşulları

Finansbank Emekli kredi kartı başvurusunu telefonunuzla yapmak için EMEKLİ yaz 2273 gönder. “ SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmakla; Turkcell, Vodafone, Avea operatörleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir.

ClubFinans Xclusive

ClubFinans Xclusive yalnızca size özel indirimlere, kampanyalara, ayrıcalıklara sahip olmanız, seyahat ve hayatın birçok anında sizin yanınızda olacak hizmetlere ulaşımınızı kolay bir şekilde sağlayacaktır. Club Finans Xclusive ile sizler de özel şoförlü araç, çok uygun ve özel fiyatlara araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme ve İstanbul havalimanları Duty Free alışverişlerinizde sizlere 4 taksit imkanı sağlarken uçak bileti alım işlemlerinizde ise 4 kat değerli ParaPuan ayrıcalıklarını elde edebileceksiniz.

Finansbank Xclusive kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. ayrıca Finansbank Xclusive kredi kartı faiz ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için yine aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Card Finans Xclusive kredi kartı başvurusu

Faiz ve Ücretler hakkında detaylı bilgi

ClubFinans Doctors

Siz değerli doktorlarımız için oluşturulmuş olan ayrıcalıklardan faydalanmak için sizler de kendi kartınızı alabilirsiniz. ClubFinans Doctors ile siz değerli doktorlarımız hayatın birçok alanında ayrıcalıklar ve fırsatlardan özel kulüp kartı ile yararlanabilecek. Sizi birçok yerde ayrıcalıklı kılacak olan öncelikli fırsatları ClubFinans Doctors ile bulabileceksiniz. Ayrıca Xclusive ayrıcalıklı hizmetleri Doctors ile bulabilirsiniz. Aşağıda başvuru linki, faiz ve ücretler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak bağlantı linkleri mevcuttur. Linklere tıklayarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Finansbank kredi kartları ile siz değerli halkımızın yüzü alışverişler ile gülmeye devam edecek. Finansbank kredi kartı çeşitleri ile birçok alanda uğraşan vatandaşlarımız da ayrıcalıklara sahip olabilecek.

ClubFinans Doctors kredi kartı başvurusu

Faiz ve ücretler hakkında bilgi

Hemşire Kart

Finansbank doktorlara, girişimcilere, emeklilere, öğrencilere kart çıkarırken hemşireleri unutur mu diyenlere Finansbank Hemşire Kart. QNB Finansbank ile hemşirelere özel bir dünya kuruldu. Siz değerli hemşireler, sizler de artık kendi kartınızı Finansbank aracılığı ile alabileceksiniz. Ülkemizde ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına Finansbank’tan müjde geldi. Birçok ayrıcalıklı hizmeti sunan oldukça özel bir kart. Sizi düşünen, ihtiyaçlarınızı bilen ve yıllık üyelik ücreti bulunmayan QNB Finansbank Hemşire Kart ile ayrıcalıklı hemşireler arasındaki yerinizi edinebilirsiniz.

S-posta, temassız ödeme kolaylığı ile anında ödeme. Harcama uyarı servisi gibi ekstra özellikleri de hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecek. Kuru temizleme hizmetleri, sosyal asist, acil asist gibi ayrıcalıklar hemşire kart ile sizleri Finansbank şubelerinde bekliyor.

Finansbank hemşire kart başvurusu yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi, faiz ve ücretler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yine bir aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.

Finansbank hemşire kart kredi kartı başvurusu

Finansbank kredi kartları faiz ve ücretler hakkında bilgi

Fix Card

Finansbank bireysel kredi kartlarından birini arıyorsanız ve uygun kredi kartı modelini bulamadığınızı düşünüyorsanız sizler de bu metni detaylı bir şekilde okuyup inceleyebilirsiniz. Fix Card ile birçok avantajları edinebilmek için sizler de bir Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Fix Card ayrıcalıkları ve özellikleri için bilgi almak istiyorsanız lütfen makaleyi incelemeye devam ediniz. Zira Fix Card ile birçok avantaj sağlayabilirsiniz.

Fix Card sahibi olanlara müjde! Artık kredi kartı aidatı ödemekten vazgeçin. Fix Card ile kart aidatı ödemeyeceksiniz. Finansbank POS cihazı kullanan Türkiye ve dünya geneli birçok büyük markalardaki alışverişlerinizde hayatınıza kolaylıklar getirecek avantajları elde edebilirsiniz.

Finansbank “Sizi Arayalım” formu sayesinde bankanın sizi aramasını ve gerekli bilgiyi aktarmasını isterseniz hemen bir alttaki linke tıklayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra gerekli birimler sizinle iletişime geçecektir.

Fix Card Sizi Arayalım Formu

Fix Card SMS başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne T.C. kimlik numarası yazarak 3457 numarasına SMS gönderebilirsiniz. SMS yoluyla kredi kartı başvurusu işleminde operatörünüz ücretlendirilecektir.

Finansbank Fix Card kredi kartı başvurusu

CardFinans GO

Haydi gençler Finansbank ile GO zamanı. Gençler de artık birçok indirim, taksit ve diğer avantajlardan GO sayesinde yararlanabilecek. Şimdi GO ’lu olma zamanı. CardFinans GO ile 18-26 yaş arası bireyler artı taksitler, indirimler ve diğer birçok özelliği kartınıza taşıyın. CardFinans GO ile her ekstrenizde sizlere minimum ödeme tutarı ödeme şartı. Son ekstre döneminde bulunan harcamalarınıza ait olan borcun 150 TL’sine kadar ise Finanstan alışveriş ve nakit avans faizi işlemez. Üstelik dönem borcunuzu da ödemişseniz 150 TL faizsiz nakit avans alabilirsiniz.

Finansbank kredi kartları arasında bulunan Card Finans GO ile üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerde yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde harcamalarınıza taksitler, indirimler ve büyük avantajlar yakalayabilirsiniz.

Finansbank CardFinans GO kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın Finansbank şubesine gidebilir, internet bankacılığı yahut SMS yolunu kullanabilirsiniz.

Finansbank Ortak Kartlar

Finansbank ortak markalı kartlar ile sizler de birçok avantajları elde edebilirsiniz. Özellikle fanatik taraftarlarımız için Finansbank ortak kartlar sayesinde birçok maç keyfi.

CardFinans Trabzonspor

Trabzonspo taraftarları için özel hazırlanan kart. Karınızı alın ve fanatiği olduğunuz takımın maçlarına kolayca katılın. Ayrıca taraftar kartınız ile takımınıza da destek verin.

Harcamalarınızdaki belli bir oran sizlere yük getirmeksizin Trabzonspor kulübüne bağış olarak gönderilir. CardFinans tüm özelliklerine sahip bir karttır ve Acil Asist, Sosyal Asist özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe CardFinans

Fenerbahçe taraftarları için oldukça özel ve avantajlı bir kart. Ortak markalı kartlar, Fenerbahçe Finansbank kartı sayesinde sizler de Taraftarlar kart avantajlarını elde edebilirsiniz. Ayrıca takımınıza bu kart ile bağışta bulunabilir ve sonraki maçlarını izlerken ayrı bir keyif alabilirsiniz.

CardFinans Bursaspor

Bursaspor taraftarları ve maç izlemekten hoşlanan Bursalılar için oldukça güzel ve avantajlı bir kredi kartı. Bursaspor Card Finans ile sizler de tuttuğunuz takımın maçlarını kaçırmayacak ve maçları izlerken birçok avantajları da elde edinebileceksiniz.

BÜMED Xclusive

BÜMED Xclusive birçok uygulama sayesinde kişileri mutlu edebilmekte. Hediye Para Programı ile sizler de dernek aidatlarınızı bedavaya getirebilirsiniz. Ekstre sözü ile restoran indirimi kampanyaları ve diğer fırsatların tadını BÜMED Xclusive ile alabilirsiniz. Daha fazla ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayın.

BÜMED Xclusive detaylı bilgi

Birçok avantaj ve kampanya yürürlüğe girmeye başladı. 900 TL bedava kredi kampanyası ile avantajlar elde edinebilirsiniz. 19,67 TL ParaPuan hediye. Finansbank kredi kartları sayesinde vatandaşımız alışverişleri keyifli bir şekilde yapmaya başladı.

Finansbank Banka kartları

Finansbank bireysel banka kartları ve bu kartların ayrıcalıklarını bu başlık içerisinde görebilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara ait kredi kartları ve diğer kart türleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen jetpara.net adresini güncel bir şekilde ziyaret ediniz. Site içerisinde herhangi bir aksaklık olmaması halinde günlük güncel başlıklar eklenmektedir. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz benzer başlıkları da sayfanın en altında görebilirsiniz.

Finansbank bireysel kredi kartları aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

CardFinans Nakit

Alışveirşlerinizde de nakit ihtiyaçlarınızı CardFinans Nakit ile karşılayabilirsiniz.

ParaPuan

Para puan ile alışverişlerinizden hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. Para puan biriktiren kartlarınız sayesinde sonraki alışverişlerinizde ParaPuan’larınızı kullanabilirsiniz.

İnternetten alışveriş

Online alışverişleriniz için aylık internet alışveriş limiti oluşturan kartınız QNB Finansbank ile yanınızda. Banka kartınız sayesinde internet üzerinden şifreli yahut şifresiz bir şekilde aylık belirleyeceğiniz limite göre alışveriş işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

PosPara

PosPara ile yapacağınız alışverişlerinizde birçok indirim kazanma şansı Finansbank’ta.

Taksit Özelliği

Minimum 2 maksimum 9 aya kadar vade ile taksitli alışveriş imkanı. Hesabınızda bulunan kullanılabilir bakiye ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Servisler ve diğer özellikler

Finansbank servislerinden yararlanabilmeniz için yalnızca bir Finansbank kartına sahip olmanız yeterli. SMS servisleri, internet servisleri sayesinde birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. SMS ücretleri 0,65 TL olarak başlamaktadır.

Finansbank kart bakiyesi öğrenme için sizler de kartınızın son 4 rakamını yazarak öğrenebilirsiniz. Finansbank hesap kartı bakiyesini öğrenmek için BAKİYE yaz bir boşluk bırak ve kartın son 4 rakamını SMS ile 3996 numarasına gönder. Bakiyen anında cebinde.

Ek hesap

Finansbank Nakit alarmı beklendiğiniz vakitten erken çalmış olabilir. Dünyanın binbir hali var ise QNB Finansbank ‘ın Ek Hesabı var sloganını duymuşsunuzdur. Ek Hesap ile sizler de belirli limitten yararlanabilir ve acil ihtiyaçlarınızı Finans ile giderebilirsiniz.

Finansbank Ek Hesap Başvurusu

Finansbank ek hesap başvurusu yapabilmek için Banka şubelerine, ATM, Çağrı merkezi, bireysel internet veya cep şubesine başvurabilirsiniz.

Faturasız hatta TL Yükleme

CardFinans Nakit sayesinde sizler de faturasız hattınıza dilediğiniz zaman anında TL yükleyebilir ve görüşmelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ön ödemeli faturasız hattınıza dilediğiniz vakit TL yükleyebilirsiniz.

SGK Prim ödemeleri

SGK Prim ödemelerinizi yapmakta zorlanıyorsanız Finansbank’ta bir tıklamayla bunu gerçekleştirebilirsiniz. SSK ve BAĞ-KUR prim ödemelerinizi CardFinans Nakit ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Ticari Kredi Kartları

Ticari kart arıyorsanız, sizler de Finansbank ticari kredi kartları ile deneyim yaşayabilirsiniz.

Finansbank Vadekart

Finansbank Vadekart, QNB Finansbank’ın girişimcilere, işletme sahiplerine sunmuş olduğu ticareti avantajlı ve güvenli hale getirebilmekte. Birçok özelliğe sahip kartınız ile nakit akış ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında olacak bir kart. Finansbank ticari kredi kartları vadekart ile işletmeleriniz daha güvenli.

Finansban Vadekart başvurusu yapmak için linke tıklayın.

Finansbank Business Card

CardFinans özelliklerine sahip olan Business Card ile firma, işyeri sahipleri ve çalışanları için hazırlanılmış oldukça avantajlı bir kart. Finansbank Business Card ile firma sahipleri ve çalışanları hem  yurt içi hem yurt dışı mal alımlarında, seyahatlerinde, ödemelerinde nakit taşıma yükünü ortadan kaldırabilecek. Kart limitindeki belirli bir oran nakit avans olarak kullanılabilmekte.

Anlaşmalı iş yerlerinden ParaPuan kazanma şansı.

Detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayın.

Finansbank Tarım Kart

Tarım kart üreticilerimize destek olmaya devam ediyor. Finansbank Tarım Kart ile çiftçilerimizi yalnız bırakmıyor. Tarım kart ile çiftçilerimiz mazot, gübre, tohum, yem, ilaç, sulama sistemleri, fide, ürün, araç, alet, edevat vb. ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir. Ayrıca ana firmalar ile yapılan DBS anlaşmaları ile kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde 6 aya varan vadeleri %0 (sıfır faiz) avantajlarını da elde edebilir.

Finansbank Ticari banka kartları

Finansbank’a ait olan tüm ticari banka kartlarını ve diğer bankalara ait ticari, bireysel kredi-banka kartlarını jetpara.net adresinde güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

CardFinans BusinessNakit

Ticari harcamaları için kredi kartı kullanmayan fakat kartlı sistemin avantajlarından yararlanmak isteyen işyeri sahipleri için ayrıcalıklı bir kart. Firmalar için avantajlarını sunmaya devam ediyor.

Ticari harcama ve nakit ihtiyacı duyduğunuzda şirket hesabından avans-nakit çekmeye gereksinim duymadan gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ticari kart. Ülkemizde Maestro veya Electron ambleminin olduğu her yerde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

ParaPuan kazanma şansı ve daha fazla detayı görebilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Detayları gör

CardFinans KobiNakit

Ticari harcamalar için kredi kartı kullanmak istemeyen KOBİ’ler için oldukça iddialı bir banka kartı.

CardFinans KOBİNakit banka kartınız sayesinde sizler de üye işyerleri ile yapılan alışverişlerinizde ParPuan kazanabilirsiniz. Hesabınıza tanımlı olan Ticari Kredili Mevduat Hesabı açtırarak nakit ihtiyaçlarınızı da giderebileceksiniz.

CardFinans Tarım

Tarım harcamalarında kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen vatandaşlarımız, çiftçilerimiz için avantaj getiren bir banka kartı. Ticari banka kartınız sayesinde birçok avantajı yakalama şansı Finansbank CardFinans Tarım ile ayağınıza geldi.

Tarım kartınıza bağlı olan hesabınıza bütün QNB Finansbank şubelerindeki ATM’leri kullanarak dilediğiniz zaman para yatırabilir ve çekebilirsiniz.

Finansbank kart kampanyaları

Finansbank kredi kartı ve banka kartı kampanyaları güncel olarak değişmektedir. Sizler de kullandığınız kart ile birçok avantajları, kampanyaları yapacağınız alışverişlerden elde edebilirsiniz.

Finansbank kampanyaları ise başlıca şu şekildedir;

Finansbank kredi kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, banka kartı kampanyaları, kredi kartı kampanyaları, yatırım kampanyaları, kobi kampanyaları, 7/24 bankacılık kampanyaları olarak sizleri bekliyor.

Konu hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizlere yazmaya ne dersiniz? Biz internet siteleri sizlerin yorumları ile planlar çizmekte. Sizler de konu hakkında ve ilgili konular hakkındaki görüşlerinizi lütfen bizlerle aşağıda bulunan YORUM alanları ile bildiriniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git