Findeks İletişim | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Findeks İletişim

Findeks İletişim
6 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.

Findeks iletişim sayesinde müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Findeks müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır diyenler, findeks iletişim bilgilerini sorgulayanlar, findeks adresi, findeks müşteri temsilciliğine bağlanmak isteyenler için hazırladığımız bu makalede, Findeks iletişim b ilgilerinden söz edilecek ve gerekli tüm açıklamalar bilgileriyle verilecektir. Findeks kredi notu sorgulama yine findeks temsilciliğine bağlanılarak yapılabilmektedir. Findeks kredi notu sorgulama, findeks diğer bilgilerin görüntülenmesini de müşteri hizmetleri, findeks iletişim ile gerçekleştirebilirsiniz. Findeks çağrı merkezine aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak da arayabilirsiniz.

Findeks müşteri hizmetleri iletişim numarası: 444 4 552 numarasını arayarak Findeks müşteri temsilciliğine bağlanabilirsiniz. Findeks müşteri hizmetleri ile yapılacak olan bireysel, kurumsal görüşmeleriniz sizlerin ve şirketin güvenliği için kayıt altına alınmaktadır. Findeks telefon numarası ile findeks iletişim kurmayı deneyebilir veya dilerseniz aşağıdaki Findeks iletişim bilgilerini de kullanabilirsiniz.

Findeks İletişim Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. İletişim Bilgileri

Müşteri iletişim merkezi için telefon numarası: 444 4 552

Findeks iletişim e-posta adresi iletisim@findeks.com

Findeks Sıkça Sorulan Sorular (SSS) ile birtakım soruların cevabını bulabilirsiniz.

Findeks iletişim hakkında yeterli bilgi verildiğini düşünüyorsanız lütfen yorum kısmını kullanarak bunu bizlerle paylaşınız. Ayrıca eksik bilgilerin olduğuna inanıyorsanız bu durumu yine yorum üzerinden bizlere bildirerek eksik yönlerin tamamlanmasında rol oynayabilirsiniz.

Findeks il ilgili diğer birtakım bilgiler ise şunlardan ibarettir.

Findeks şirket unvanı KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.

Findeks Yönetim KKB Üst Yönetimi

Findeks Ticaret Sicil Numarası 329148-276730

Findeks Merkez Adresi İletişim Bilgileri Barbaros Mahallesi Ardıç Sokak, Varyap Meridian F Blok Ataşehir, İSTANBUL

Findeks iletişim e posta adresi info@kkb.com.tr bu adres aracılığı ile KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. hizmeti ile ilgili olan kurumsal yazışmalar için kullanılabilecek olan e-mail adresidir. Findeks ürün ve hizmetler ile ilgili olan, kişisel sorunlar, bireysel sorunlar için ise kişilerin iletisim@findeks.com e-posta adresini yahut kurumsal telefon numarasını kullanmaları gereklidir.

Findeks Denetim Mercii Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) işlem görmektedir.

Findeks yer sağlayıcı ise KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.

Findeks Mersis Numarası iletişim bilgileri 0564-0004-2270-0011

Findeks resmi sayfası ise kkb.com.tr adresidir. Bu adres dışındaki diğer hiçbir site içerisinde findeks işlemlerinizi gerçekleştirmeyiniz. Zira tek ve orijinal sayfası budur ve bu adres harici bağlantıların hiçbiri güvenli değildir. Harici sitelerde yapacağınız işlemlerde bilgileriniz risk altına girer.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git