Garanti Bank Kredi Kartı Çeşitleri | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Garanti Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Garanti Bank Kredi Kartı Çeşitleri
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 555 kez okundu.

Garanti Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Ülkemiz sınırları içerisinde en çok tercih edilen bankalardan birisi Garanti Bankası olarak kayıtlara da geçmektedir. Garanti bank yapmış olduğu doğru ve akıcı stratejik reklamlar, düşük faizli krediler, kredi kartları sayesinde yoğun bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Özel sektör içerisinde yine büyük firmaların tercihi olarak Garanti bank gösterilebilir. Sizler de Garanti üyesi olmak istiyor ve Garanti bank kredi kartı çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız en yakın bir Garanti şubesinden bunu yapabilirsiniz. Lakin kredi kartları ve çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, bankaların kredi kartlarına ilişkin bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartı seçeneklerinden bilgi edinerek sizler de bir garanti bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye ve dünyanın birçok yerinde indirimler yakalayabileceğiniz American Express Card ile sizler de yurt dışında kazanmaya devam edeceksiniz.

Amerikan Express Card avantajları

Garanti bankası American Express ile yurt içi ve yurt dışı restoran, otel harcamaları için %5 indirim fırsatlarını elde edebilirsiniz.

American Express Select üyesi olan restoranlardaki ödemelerinizde ayrıca %10’a varan indirimleri de kartınız ile yakalayabilirsiniz. Ayrıca Select ile Türkiye’deki otellerde %20’ye kadar varan indirimleri de kartınızla bulabilirsiniz.

American Express Gold Avantajları

American Express Gold card ile birçok indirimleri elde edebileceksiniz. Ülke içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarında yine Gold Card ile %5 indirim alabilirsiniz. Selects programı ile select üyesi firmalarda %15 indirim şansı.

İndirim ve ayrıcalıklardan yararlanmak için Garanti bank American Express Gold kart başvurusu yapabilirsiniz.

American Express Platinum avantajları

Yurt içi ve yurt dışında geçireceğiniz zamanlarda Platinum kartınız sayesinde eğlenerek vakit geçireceksiniz. Otel ve restoran harcamalarında sizlere %5 kadar indirim şansı sağlanacaktır.

Select üyesi olan restoranlarda yapacağınız ödemelerde ise yüzde 20 (%20) indirim fırsatı.

Uluslararası American Express select programı ile birçok indirim fırsatı ve ayrıcalıkları bulabileceksiniz.

Garanti Bankası kartları

Garanti bankasından alabileceğiniz kartlar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır. Sizler de yeni bir kart almak istiyorsanız garanti bank kredi kartı çeşitleri ile bunu daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda sizler için Garanti bankası kredi kartları sırasıyla belirtilmiştir.

  • Garanti Bonus Ailesi
  • Miles&Smiles Kredi Kartı
  • American Express Card
  • Paracard Bonus
  • BonusFlaş
  • Money Bonus
  • Flexi Card

Garanti Bank Ticari/kurumsal kredi kartları

İşletmeler için aşağıda belirtilmiştir. Site içerisinde “garanti bank bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları (kurumsal) ve KOBİ kredi kartları” hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Garanti bankası müşterilerinin tüm finansal olan ihtiyaçlarına çözümler getirebilmek için sürekli olarak faaliyetler sürdürmekte. İşlemlerinizde farklı seçenekleri de Garanti bankasında bulabileceksiniz. İnternet, Mobil, Paramatik gibi farklı işlemleri de yine garanti bankasında bulabileceksiniz.

Garanti Bankası kurumsal işlemler

Kurumsal işlemler, ticari işlemlerinizi garanti bankası ile daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Garanti bankası ticari kredi başvurusu, ticari kartlar kendi aralarında farklı avantajları barındırıyor.

Garanti Bankası kart çeşitleri

Garanti bankasına ait olan kart çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz. Garanti Bank kart çeşitleri açıklamaları ile beraber maddeler halinde sıralanmıştır. Eksik yönlerin olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum yazarak bizlere bildirin.

Garanti Bonus

Garanti bankası bonus üyesi olan BP istasyonlarında sizler de yapacağınız yakıt alışverişlerinde 100 TL indirim fırsatı kazanabilirsiniz. BP istasyonlarında sizler de ayrı günlerde tek seferde  yapacağınız yakıt alışverişlerinde Bonus para kazanabilirsiniz.

Money Card

Money Bonus kart ile sizler de Migros, Macrocenter, Migrosjet yahut Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız alışverişlerinizden para kazanabileceksiniz. Garanti bankası kredi kartları sizlerin harcamalarında sizlere puanlar sağlayarak daha fazla kazanmanızı sağlıyor. Garanti bank kredi kartı çeşitleri müşterilerini güldürebilmekte.

Flexi

Garanti Flexi Card ile sizler de yine Bonus üyesi olan işletmelerden Bonus puan kazanabileceksiniz. Kazanacağınız bonus puanlarını da alışverişlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. BP istasyonlarında Bonus üyesi işletmeler kartınız sayesinde sizlere kazandırmaya ve sizi ayrıcalıklı kılmaya devam ediyor.

Miles & Smiles Platinum

Garanti bankası kredi kartlarına Türk Hava Yolları (THY) taksit seçeneklerini uzatmaya başladı. Seyahat yapmaktan hoşlanan bireylerin kullanabileceği oldukça avantajlı bir kart. Garanti bankası kredi kartları ile sizler de puanlar biriktirebilirsiniz.

American Express

American Express Card türüne göre sizler de anlaşmalı restoran ve otellerde, büyük firmalardan yapacağınız alışverişlerde %20’ye kadar indirim fırsatını elde edebilirsiniz. American Express card sayesinde büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çevreci Bonus

Çevreci Bonus kazandırmış olduğu bonusların bir kısmını WWF-Türkiye için bağışlar sağlayabilirsiniz. Doğal Hayatı Koruma Vakfı (DHKV) çalışmalarına katkıda bulunmak ve bağış yaparak doğayı korumak istiyorsanız sizler de bir Garanti Çevreci Bonus sahibi olabilirsiniz.

ve kartlar ilgili açıklamaları ile yukarıdaki metinler arasında jetpara.net editörleri tarafından hazırlanılmıştır. Daha fazla detaylar için site içerisinde sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara ait kredi kartları, kredi kart çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yine site içerisinde arama yapabilirsiniz. Zira daha önceden editörlerce hazırlanan açıklayıcı makaleler site içerisinde yayınlandı. Bununla beraber Garanti bank kredi kartı çeşitleri hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan YORUM alanından bizlere bildirebilirsiniz. Bilgi güçtür ve paylaştıkça çoğalır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git