Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017
8 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.037 kez okundu.

Özellikle de çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişilerin sıklıkla aramış olduğu Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgilerde bulunarak bu bankaları ve şartlarını açıklayacağız. Sizler de 2017 tarihinde halen çalışmıyor, iş arıyor lakin bulamıyor ve kredi çekmeniz gerek lakin buna uygun banka hangisi bilmiyorsanız, editörümüz Hasan Selli’nin hazırladığı bu makaleyi okuyarak gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartları hakkında gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.

Bankalar kredi verirken kendilerini de güven altında tutabilmek isterler. Bu sebeple kişilere kredi verilirken kişilerin maddi durumları çok yakından incelenir. Bu incelemeler içerisinde kişilerin geçmiş yıllara ait kredi hesapları, banka kartları ve kredi kartları gibi unsurlar bulunur. Kişiler kredi alırken bankalar geri ödemeleri koşuluyla vermekte ancak kredi notu puanı düşük olan kişilere kredi vermek istemezler. Zira bu kişiler prosedüre göre riskli olarak belirtilmekte ve geri ödemelerde sorunlar ortaya çıkabilir. Lakin kimi bankalar ise bu durumun aksine gelir belgesi kredi vermektedir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2017 tarihinde güncel olarak Ziraat Bankası, Vakıfbank, Türkiye İŞ Bankası, TEB, Akbank gibi bankalardır. Bu bankalar kişilere kredi imkânı sunarken gelir belgesi, maaş bordrosu istememektedir. Detayları aşağıda açıklamış bulunmaktayız.

Senet olmadan, kefil istenmeden, gelir belgesi bulundurmadan bankalardan kredi almak isteyen kişiler için hazırladığım bu makale içerisinde açıklamalara değinerek gerekli bilgi akışının sağlanmasında detaylı bilgilere değineceğim. Kimi bankalar herhangi bir geliri olmayan, maaşa bağlı çalışmayan kişilere de gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Kimi müşteriler, sabit gelirleri bulunmasına rağmen bankalara kredi başvurusunda bulunur ve ne yazık ki olumsuz olarak cevap alıp kredi alamazlar. Peki bu insanlar kredi alamazken benim gelir belgem yok, maaş bordrom yok bana neden kredi versinler ki? Neye güvenerek kredi verecekler diyorsanız, işte o açıklamalar ve detayları.

Yukarıda ismi geçen bankalar sabit gelirleri bulunmayan, çiftçilik ile uğraşan, tarım işi, hayvancılık işi, arıcılık, seracılık, esnaflık gibi mesleklerle uğraşan kişilere memur olmadıklarından dolayı maaş bordrosu, gelir belgesi istememektedir. Bu sebeple kişilerin gelir belgesini banka kurumlarına sunmalarına da gerek kalmamaktadır. Bu kapsam ile birçok banka şubesi kişilerin gelir belgesiz kredi imkanını sağlamaktadır. Yukarıda örnekle gösterdiğimiz banka isimlerine ilave olarak Şekerbank, HSBC, ING Bank, Finansbank gibi bankaları da ekleyebilmekteyiz.

Maaş bordrosuz kredi şartları (Gelir belgesiz kredi koşulları)

Gelir belgesi olmadan kredi alabilmek için adınız üzerine kayıtlı bir gayrimenkul olması gerekir. Kredi notunuz da yüksek görünüyorsa gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Şayet kredi notunuz düşükse yapmanız gerekenler ve kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız, bu konular için daha önceden diğer editör arkadaşlarımızın hazırladıkları başlıklara da göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notu Yükseltme

AKBANK Gelir Belgesiz Kredi İmkânı

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak, kredi talebinde bulunmak için Akbank Şubelerine giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu sayede kredi başvurunuz incelenip tarafınıza dönüş yapılacaktır. Akbank’ta ayrıca SMS yoluyla, ATM ile ve İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir ve onayı bekleyebilirsiniz. Akbank 20 Bin TL kredi başvurusu için SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın Mesaj bölümüne, Kredi yazın bir boşluk bırakın, T.C. Kimlik numaranızı yazın ve 4425’e gönderin.

İşbank gelir belgesiz, evraksız kredi başvurusu

İş Bankası ile 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde, evrak istenmeden, senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak için en yakın şubeye gidebilirsiniz. İş Bankası şubelerinde kredi başvuruları yapılmaktadır.

ING Bank 3 Bin TL İhtiyaç Kredisi

3 Bin TL nakit ihtiyacı sunan ING Bank ile sizler de nakit kredisi alabilirsiniz. %1,99 faiz oranları ile mini kredi alabilirsiniz. Bunun için gelir belgesi istenmemektedir. Lakin başvuruda bulunacak kişiler çiftçi ise bunun için çiftçilik belgesi, esnaflar için işyeri vergi levhası gereklidir.

Gelir Belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır, Gelir belgesiz kredi veren bankalar,

Fibabanka, Halkbank ve Ziraat Bankasından kefilsiz, evraksız, maaş bordrosu olmadan, gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Genel olarak banka şubelerine gidip başvuruda bulunmanız önerilir, bunun sebebi ise faiz oranları hakkında bilgi edinmenizdir.

Gelir belgesiz kredi başvurusunda istenilen bilgiler;

  • Nüfus cüzdanı (Kimlik Fotokopisi veya Ehliyet)
  • Son 3 aya ait olan etkin bir fatura,
  • Esnaf başvurularında vergi kimliği
  • Çiftçi başvurularında çiftçilik belgesi,
  • Kredinin ödenebileceğine dair belge (Genel olarak üzerinize ait mülk)

Deniz Bank anında kredi

Deniz bank gelir belgesiz, maaş bordrosu olmadan kişilere 50.000 TL (50 Bin TL) kredi imkânı sunmaktadır. Ayrıca bu imkânı 36 aya uzanan vade imkanları ile yapmakta. Bunun için herhangi bir Deniz Bank şubesine giderek müşteri başvuruda bulunabilirsiniz. Deniz bank cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak için telefonuz mesaj bölümünden KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Numaranızı yazıp 3280 ‘e gönderiniz. Başvuru sonucu çok kısa bir süre içerisinde cevaplanacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git