Gizlilik | Jet Para

Gizlilik

Gizlilik ve Kullanım Şartları
Jetpara.net Sitemizde yer alan hiçbir içerikte, zararlı sitelere yöndendirici veya farklı görüşleri empoze edici bağlantı bulunmamaktadır. Yapılan yorumların tamamı editör onayı ile yayınlanmakta olup içeriği kullanıcının sorumluluğundadır. Yorumlarda yazılan elektronik posta adresleri tamamen gizlidir, kimse ile paylaşılmaz; sadece gerektiğinde yorum sahibine ulaşabilmek üzere saklanırlar.

wWw.JetPara.Net adresi olarak gizlilik konusuna önem verilmektedir. Burada ziyaretçilerin gizlilik ve hakları oldukça önemlidir. Web sitemiz içerisinde bizlerle etkileşimlerinizin gizliliği hat safhaya çıkarılmıştır. Misyonlarımız arasına aldığımız ziyaretçi gizliliğini üst seviyede tutabilmek için aşağıda sözü edilen unsurları uygulamaktayız.

Jetpara yorum alanları,

İletişim sayfası,

JetPara Facebook sayfası,

JetPara Twitter sayfası,

JetPara instagram sayfası,

JetPara  youtube kanalı,

JetPara LinkedIn sayfası,

JetPara Google Plus

Yorum Alanları

Yorum alanlarında kişilerden e mail adresi istenmektedir. Bu durum kişiler ile web yöneticilerin iletişimi için önemlidir. Yazılan e mail adresleri gizli olarak kalmakta ve bunu diğer kullanıcılar görememektedir.

İletişim Sayfası

İletişim sayfasında sitemizin yetkilileri ve editörlerine ulaşabilirsiniz. Sizlere geri dönüşün yapılabilmesi için e mail adresinizin girilmesi zorunlu olarak gösterilmektedir. Sizler de e mail adresinizle bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal Ağlar ve Sosyal Medya Paylaşım

Jetpara.net adresinde kullanmış olduğumuz sosyal medya sitelerinde bizleri takip edebilirsiniz. Bu sayede gerçek adresimizi bulabilir ve kopya ürünlerle karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Web sayfamız ayrıca Google Adsense reklamlarıyla yürütülmektedir. Web sitemiz T.C. kanunlarına da uymakta ve zararlı hiçbir içerik bulunmamaktadır. Yasalarla beraber yürütülen ve Google politikalarına uyum gösteren sitemiz güvenli bağlantıdır. Google politikalarına uyumsuzluk gösteren hiçbir içerik ve maddeye ulaşmanız mümkün değildir.

Bilgi Güvenliği

Google politikaları ile aynı yürürlük gösteren web sitemiz içerisinde saklanılan bilgilere yetkisiz erişim söz konusu değildir. Bu bilgilerinizin ifşa ve imha edilebilmelerine karşı sunucu güvenliği alarak koruma için çaba gösteririz.

Hizmetlerin çoğu SSL kullanılarak şifrelenir,

Çerezler kayıt altına alınır,

Yetkisiz erişim koruması, web güvenliği ve fiziksel güvenlik dahil olmak üzere birçok işlem sürekli olarak gözden geçirilmektedir.

Gizlilik politikamız Google ile sürdürülmektedir.

Gizlilik politikamız zaman zaman değişim gösterebilir. Lakin bu durumda yine kişilerin önerileri dikkate alınır. Gizlilik politikası üzerinde yapılan değişiklikler sayfa üzerinden tüm kullanıcılara bildirilmektedir.

Gizlilik ve güvenlik bilgilerine editörlerimiz ulaşamaz.

Mahremiyet

JetPara.net servisine bağlanan kullanıcıların IP Adresleri, web siteye giriş bağlantıları ve tarihleri, saat ve sistemden istenilen sayfalar veri tabanına kayıt edilmektedir. Bu bilgiler sistem güvenliği ve olası kullanıcı sorunlarının çözümü için gereklidir ve kullanıcıların kişisel bilgileriyle bir ilişkisi yoktur.

Kullanıcıların iletişim bilgileri sayesinde gerek duyulduğunda iletişim sağlanmaktadır.

Genel tanımlamayla web site yetkilileri ve ziyaretçileri arasında gerçekleşen her türlü yazışma, kişisel bilgiler vb. sır niteliğinde tutulmakta ve ifşa edilemez. Bu durumlar yalnızca yasal zorunluluk halinde kontrol edilebilir. Bu kontrol ise yasal duruma göre değişim gösterebilir. Bilgiler yasal zorunluluk çerçevesinde verilir.

Sayfa başına git