Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti
1 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 440 kez okundu.

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti hakkındaki temel bilgilere ulaştıktan sonra konuya yeterince hakim olup sizler de bir bayilik üzerindeki projenizi hayata geçirebilirsiniz. Kahta çiğköfte 1987 yılından bugüne yönetim kurulu başkanı Bilal güzel aydının levent Gültepe de açtığı mağaza ile yerini alan Kâhta çiğköfte şuan günümüzde 98 şubesiyle müşterilerine kaliteli sağlıklı ve lezzetli hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sektörde ilk mağazasını leventte açarak etsiz çiğköfte ile Türkiye de bir ilke imza atmayı başarmıştır. Türkiye genelinde yoğun olarak geleneksel hale gelen çiğköfteyi kendi özel formülüyle ilerletip damak tadı haline getirip müşterilerine sunmuştur.

Kahta çiğköfte bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda hedefine doğru hızlı bir şekilde ilerlemektedir. 2300 m2 karelik imalathanesinde tamamen hijyenik ortamda çiğköfte üretimini yapmaktadır. Sağlık açısından da sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olup içiniz rahat bir şekilde hizmet alıp çiğköfteyi lezzetli bir şekilde yiyebilirsiniz. Sizler de düşük maliyetle yatırım yapıp iş kurmak istiyorsanız Kâhta çiğköfteyi tercih edebilirsiniz. Adıyaman ili Kahta ilçesinde sizler de Kahta Çiğköfte Bayiliği açarak iş yerinize isim hakkı alabilir ve işlerinizin büyütülmesini sağlayabilirsiniz.

Başarı alanında kendini kanıtlamış olup yüksek derecede talep almaya devam etmektedir . uzman kadrosunun içerisinde sizler de kendinizi görmek istiyorsanız sizleri de Kâhta çiğköfteye bekleriz. 2011 yılında kurumsallaşmayı başarıp hızla büyümeye devam etmektedir. Sizler de bu büyüme ile işinizi birleştirerek gelirinizi arttırmak için hamle gösterebilirsiniz. Daha iyi gelir elbette ki ortaklık ve bayilik işleriyle gelebilmektedir. Kurumsallaşmış kahta çiğ köftecisi ile müşteri potansiyelinizi arttırarak hedef kitlenizin büyümesini sağlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git