KOSGEB Adana Adresleri ve İletişim Numaraları | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Adana Adresleri ve İletişim Numaraları

KOSGEB Adana Adresleri ve İletişim Numaraları
30 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 668 kez okundu.

KOSGEB Adana Adresleri ve İletişim Numaraları

KOSGEB Adana ve bağlı olan ilçeleri; Aladağ, Ceyhan,, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Tufanbeyli, Yüreğir, Yumurtalık gibi bölgeler üzerinde girişimcilere ve bunun yanında kobilere KOSGEB Destekleri finans edilmesi için Seyhan’da Müdürlükler hizmet verdiği gibi ayrıca Ceyhan’da da temsilcilik hizmetleri verilmektedir. KOSGEB Müdürlükleri ve temsilcilik irtibatı sağlanarak KOSGEB kredi ve KOSGEB destekleri il ilgili detaylar da verilmektedir. KOSGEB Adana’da Müdürlük ve KOSGEB temsilcilikleri ile irtibatı sağladıktan sonra ihtiyaç duyulan  KOSGEB Destekleri hakkındaki yeterli bilgiyi alabilir ve Hibe yahut faizsiz kredi imkanlarından da yararlanabileceksiniz. KOSGEB Girişimcilik Destek Programları hibe kredileriyle iş imkanı sağlar ve işlerin büyütülebilmesi için yeterli faizsiz kredi imkanları vermekte. Adana KOSGEB Girişimcilik destek programları ve tarihlerine ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

KOSGEB Seyhan Müdürlüğü

KOSGEB Adana ili Seyhan ilçesindeki Müdürlük ile girişimcilere ve kobilere hizmetler verilmektedir. Kosgeb destekleri için devlet faizsiz krediler sağlamaktadır. Sizler de faizsiz kredi imkanlarını elde etmek ve faydalanmak istiyorsanız aşağıda yazılı olan adreslerden ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Seyhan Müdürlük İletişim Bilgileri

  • E-Mail: adana@kosgeb.gov.tr
  • Telefon: 0-322- 428-91- 29
  • Fax: 0-322- 428-69- 78

KOSGEB Ceyhan Temsilciliği

KOSGEB Destekleri sayesinde işini büyütmek isteyenler ve iş yeri açmak isteyen Adana’da ikamet eden vatandaşlar Ceyhan temsilciliğine başvuruda bulunabilir ve bundan yararlanabilir.

  • Kosgeb Ceyhan Temsilciliği İletişim Bilgileri
  • Adres: Hükümet Caddesi No:77
  • Telefon: 0-322- 613-10- 73
  • Fax: 0-322- 613-20- 44

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git