KOSGEB Adıyaman Adresleri ve İletişim Numaraları | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Adıyaman Adresleri ve İletişim Numaraları

KOSGEB Adıyaman Adresleri ve İletişim Numaraları
29 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 585 kez okundu.

Adresleri ve İletişim Numaraları

KOSGEB Adıyaman, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine ücretsiz bir şekilde girebilecek, kosgeb kredi imkanlarının faydalarından yararlanmak isteyen Adıyaman’da ikamet eden girişimciler ve katılımcılar için KOSGEB Adıyaman ili kurs tarihleri ve adresleri aşağıda yazılı olan başlıklar altında verilmiştir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin yanında ayrıca diğer Kosgeb destekleriyle işletme giderlerini de kosgeb kredi tarafından sağlayabileceksiniz. Bu giderleri de kosgeb kredi tarafından sağlamak isteyen kobiler aşağıdaki adresler aracılığı ile iletişim sağlayabilir ve başvuruda bulunabilirler.

Kosgeb Adıyaman Müdürlük ve Temsilciliklerine ulaşıp başvuruda bulunmak isteyenler için iletişim bilgileri detayların hemen altında verilmiştir.

KOSGEB Adıyaman Müdürlüğü

Kosgeb destekleri ülkemizin 81 ilinde bulunduğu gibi ayrıca Adıyaman ilinde yine bir adet müdürlük ve bir adet Kosgeb destekleri temsilciliği bulunmaktadır. Kosgeb Adıyaman Müdürlüğü sayesinde işlemlerinizi kolay ve detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca konu hakkında daha fazla bilgi almak için temsilciliklere başvurabilir ve bu temsilciliklerde konu hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

KOSGEB Adıyaman Müdürlüğü İletişim Bilgileri

  • Adres: Hacı Ömer Mahallesi Sümer Meydanı Gölbaşı Caddesi Numara 6 MERKEZ/ADIYAMAN
  • Telefon: 0-416- 214-06- 07
  • Fax: 0-416- 214-06- 08
  • E-mail: Adiyaman@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Adıyaman Temsilcilik

Adıyaman KOSGEB Müdürlüğünün yanı sıra ayrıca KOSGEB Desteklerinden de faydalanabilmek

isteyenler, kobi ve girişimciler ise temsilciliğe aşağıdaki adreslerden ulaşabilirler.

KOSGEB Adıyaman Temsilciliği İletişim Bilgileri

  • Adres: Hacı Ömer Mahallesi Yahya Kemal Caddesi NO: 14
  • Telefon: 0-416- 216-46- 46
  • Fax: 0-416- 214-97- 41

Adıyaman KOSGEB Girişimcilik Kursu ve Tarihleri

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sayesinde kişiler bu eğitimlere katılarak Destek Programlarından yararlanabilmektedir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi KOSGEB uzmanlarınca verilmekte ve bu eğitimler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu uygulama ayrıca katılım boyutuna göre tarihlerce düzenlenir. Kosgeb Adıyaman Uygulamalı girişimcilik eğitimi tarihleri hakkında yeterli bilgi almak isteyenler BURAYA tıklayabilir.

KOSGEB Adıyaman Danışmanlık Hizmeti

Kosgeb destekleri içerisinde 9 ayrı programdan meydana gelir. Kosgeb tarafınca oluşturulan bu  programlar ile kişiler işletme giderlerini hibe yahut faizsiz kredi imkanları sayesinde sağlayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git