Kosgeb Afyon Adresleri ve İletişim Numaraları | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kosgeb Afyon Adresleri ve İletişim Numaraları

Kosgeb Afyon Adresleri ve İletişim Numaraları
29 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 653 kez okundu.

  Adresleri

KOSGEB Afyon Kobi ve bunun yanında yeni bir işyeri açmak isteyen girişimciler için oluşturulan programlar sayesinde kişilere destek veren KOSGEB, Afyon ilindeki Müdürlük ve Temsilcilikleri ile eğitim programlarına da devam ediyor. KOSGEB Kredi ve KOSGEB desteklerinden faydalanmak isteyen kişilerin başvuruda bulunmaları gerekir. Kişilerin başvuruları için aşağıda iletişim bilgileri ve birimleri yazılmaktadır. Bu bilgiler sayesinde tarih yahut telefon gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. KOSGEB Afyon Kursları sayesinde programlardan yeterli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kosgeb Afyon kursları, kursların verildiği adresleri ve tarihler aşağıda yazılıdır. Aşağıdaki bağlantılar sayesinde erişim sağlayabilirsiniz.

KOSGEB Afyon Bölge Müdürlüğü

KOSGEB Afyon ilindeki Müdürlüğü ile verdiği hizmetine devam etmektedir. Bölge Müdürlüğümüze ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

KOSGEB Afyon Bölge Müdürlüğü İletişim Bilgileri

  • Adres: Marulcu Mahallesi Erdal Akar Sokağı NO: 20 MERKEZ/AFYON
  • Telefon: 0-272- 223-45- 12
  • Fax: 0-272- 223-45- 16

KOSGEB Afyon Temsilciliği

KOSGEB Afyon Müdürlüğü yanı sıra ayrıca Temsilciliğimiz ile bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Afyon ili Müdürlük ve Temsilcilikleri ile KOSGEB tüm Türkiye’de hızla devam etmektedir. İletişim bilgilerimiz ise aşağıda verilmiştir. Kosgeb girişimci destekleri de bu program içerisinde mevcuttur.

KOSGEB Afyon Temsilciliği İletişim Bilgileri

  • Adres: Belediye 4 numaralı İş Hanı kat:2 İNCEHİSAR/AFYON
  • Telefon: 0-272- 341-27- 77
  • Fax: 0-272- 341-45- 44

 

KOSGEB AFYON KURSLARI HAKKINDA BİLGİ

KOSGEB Kredi sayesinde yeni bir işyeri kurmak isteyen yahut işini büyütmek isteyen girişimcilerin bilmeleri gereken birkaç önemli durum bulunur. Kişiler bu uygulamadan faydalanmak için Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılmaları gereklidir. Uygulamalı girişimcilik kursu önceden belirlenmiş olan sayıya ulaşılması halinde uzman kişilerce eğitimler ücretsiz bir şekilde girişimcilere sunulmaktadır. Kurs sonunda başarılı bir şekilde kursu tamamlayan girişimcilere KOSGEB Hibe kredi ve kosgeb faizsiz kredi imkanları verilebilmektedir. KOSGEB Destekleri daha önceden de dediğimiz gibi 9 programdan meydana gelir. KOSGEB programlarından faydalanabilmek için kişilerin KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olmaları gereklidir.

KOSGEB Kurs Tarih ve Adresleri

KOSGEB kursları dönemlere ve talep doğrultularına göre değişim gösteren tarihleri içerebilir. 32 saatlik kurs eğitimi ardından KOSGEB kredilerinden faydalanabilmektedir. KOSGEB Afyon kurs tarihleri ve adreslerinin güncel listesine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git