KOSGEB Ağrı Adresleri Ve İletişim Numaraları | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Ağrı Adresleri Ve İletişim Numaraları

KOSGEB Ağrı Adresleri Ve İletişim Numaraları
30 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 825 kez okundu.

KOSGEB ile, devlet imkanları sayesinde esnaf olmak isteyenler, işini büyütmek isteyen esnafların da başvurabileceği KOSGEB Ağrı Müdürlük ve Temsilciliği ile kredi imkanları başladı. KOSGEB Ağrı Müdürlük ve Temsilcilik ile başvurularınızı yapabilirsiniz. KOSGEB Ağrı iletişim bilgileri, adres ve telefon bilgileri, eğitim tarihlerini de sayfamız içerisinde bulabilirsiniz. KOSGEB Ağrı ili ilçeleri olan Doğubeyazıt, Diyadin, Hamur, Eleşkirt, Taşlıçay, Patnos, Tutak ve ,bağlı köylerde ikamet eden vatandaşlar da başvuruda bulunabilir.

KOSGEB Ağrı KOBİ DESTEK

Esnaflara kobi desteği sunmaya devam eden KOSGEB, gerekli şartların tamamlanması ile girişimcilik desteklerini de vermektedir. Lakin bilinmesi gereken birkaç unsur da bulunur. Bu unsurlar ise kişilerden istenilen birtakım şartların yerine getirilmiş olmasıdır. Bu unsurlardan ilki bağlı olunan meslek odalarına kayıtlı olunması, diğeri ise kobi olmadır. Bu ve kurumun belirttiği diğer unsurların yerine getirilmesi ile esnaflarımıza kredi ve destek imkanları sağlanabilmektedir.

Kobi Destek Adımları

Kobi ve meslek odasında kaydı bulunan esnaflar öncelikle KOSGEB Kayıt yapmalıdır. Kayıt olan esnaflar kobi beyannamesini ve bununla beraber bilgi dokümanı almalıdır. Bu adımlar ile başarılı görülen esnaflar kendilerine ihtiyaç olarak gördükleri destek programlarını belirleyebilmektedir.,

KOSGEB Ağrı Kursları ve Tarihleri

Devlet imkanlarıyla işyeri kredisi alıp kendi işyerini kurmak isteyen ev hanımı girişimciler, emekliler, gaziler veya şehit yakınları vatandaşların da KOSGEB eğitimlerine katılması gereklidir. Eğitimler her il ve ilçelerde yeterli görülen talep doğrultusunda verilir. 18 yaş ve üzeri, daha önce katılmayanlar ve TC vatandaşı olan kişiler başvuruda bulunabilir. Ağrı ve diğer illerin kurs tarihleri, eğitim adresleri burada mevcuttur. Ağrı KOSGEB birim adresleri, telefon adresleri ve iletişim bilgileri KOSGEB destek imkanlarından yararlanmayı isteyen Ağrı ve ilçelerinde ikametgahı bulunan girişimciler mesai saatleri içerisinde bu birimlerde başvurularını yapabilirler.

 • Adres: Hürriyet mahallesi topçular caddesi 1816 sokak NO: 2 – AĞRI
 • Telefon: 0-472- 215-27- 94
 • Fax: 0-472- 215-27- 95
 • E-mail: agri@kosgeb.gov.tr

Etiketler:

KOSGEB Ağrı Adresleri Ve İletişim Numaraları Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Hakan GÜRPINAR dedi ki:

  Hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Yaptığınız paylaşım sayesinde hayatım değişti. Açtığım tavuk çiftliği ile şuan son derece mutluyum. KOSGEB tavuk çiftliği kredisi başvurusu yapmaya giderken bile bu günler aklıma gelmezdi. Sayenizde hem işimi kurabildim hem işimi büyütebildim çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum

 2. TÜRKER Mehmet dedi ki:

  KOSGEB Ağrı adresleri ve iletişim numaraları hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim ve mesajlara cevap verip bana yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. site gerçekten güzel yardımcı da oluyorlar herkese tavsiye ederim arkadaşlar. (Admin onayla lütfen)

 3. Gökhan dedi ki:

  KOSGEB Ağrı adresleri, kurs tarihleri ve iletişim numaralarına ulaşmak için arayışlardaydım. Teşekkür ederim sayenizde kredi başvurusu yapabildim.

  1. Bejan DERMAN dedi ki:

   Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Sitemizi takip ederek güncel bir şekilde bilgiler edinebilirsiniz.

Sayfa başına git