KOSGEB Amasya | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Amasya

KOSGEB Amasya
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 648 kez okundu.

Yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler, esnaflar, tüketiciler için il merkezi, Göynücek ilçesi, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova ilçeleri KOSGEB adresleri, telefon numaraları ve kurs tarihlerini sizler de artık sistemimizden takip edebilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerde sizler de , kurs tarihleri ve iletişim bilgileri sayesinde başvuruda bulunabilirsiniz.

KOSGEB Amasya kursları

Yeni bir iş kurmak adına işe koyulan girişimcilere eğitim kursları da KOSGEB tarafından düzenlenmektedir. Girişimciler bu kursları başarılı bir şekilde tamamlamaları halinde KOSGEB Hibe kredi desteklerinden faydalanabilirler. Kursu tamamlayamayan kişiler ise KOSGEB hibe kredi desteklerinden yararlanamaz. Kurların kesin olarak başarılı bir şekilde tamamlanması öngörülür. KOSGEB Girişimcilik Destek Programı Uygulaması ile girişimciler açmış oldukları iş yerleri için hibe kredi desteği alabilirler. Hazırladığınız iş ilanı projesi ile bu destekten faydalanabilirsiniz. İş planı projesi katılmış olduğunuz kurslarda sizlere nasıl hazırlanacağı hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Kurslar her il ve ilçede arz edilen sayıya ulaşınca belirlenerek başlar. Tarihleri açıklanan kursları KOSGEB Kurs Tarihleri ile görebilirsiniz. Kurs başvurularını da sitemiz içerisindeki bağlantılarda görebilirsiniz. Ayrıca İş KUR kurumlarında da yine başvuruda bulunabilirsiniz. Katılımcı girişimciler ilk önce yeterlilik sınavına da girmekteler. Uygun görülmesi halinde devam edilmektedir. Kurslara devamlılık gösterilmesi esastır. Kursları başarıyla tamamlayanlar Girişimcilik Destek Programı gerekli evrakları da yapmalıdır. Kurs toplamında 32 saatten oluşur. KOSGEB Amasya adresleri, kurs tarihleri ve iletişim bilgileri diğer illere göre listeli halde bulabilirsiniz.

KOSGEB Amasya destekleri

KOSGEB Amasya destekleri KOSGEB veri tabanında bulunan kişilere sunulur. KOSGEB veri tabanında kayıtlı olmayan kişiler bu desteklerden faydalanamaz. Kobi bilgi dokümanı, kobi beyannamesi ve iş planı projeleriyle Girişimcilik Destek Programından faydalanılabilir. Ayrıca iş yerleri işleten esnaflar da yine aynı adımlar sayesinde Kobiler için hazırlanan destek programlarından faydalanabilir.

KOSGEB Amasya birimleri

Yeni bir iş kurmak isteyen, iş yeri açmak isteyen yahut iş yeri sahibi vatandaşlarımız KOSGEB desteklerinden faydalanabilir. Bunun için KOSGEB Amasya birimlerinden birine başvurmanız yetecektir. Birimler her il ve ilçelerde yeteri talep ile hizmet verir. Amasya KOSGEB müdürlük ve temsilcilikleri aşağıda verilmiştir.

KOSGEB Amasya il merkezi KOSGEB Müdürlükleri ve KOSGEB Amasya temsilcilikleri ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca KOSGEB Amasya temsilciliği ile konu hakkında detaylı bilgileri de alabilirsiniz.

KOSGEB Amasya adresi

Gümüşlü mahallesi, Atatürk caddesi, SEVEN İş Merkezi Kat:4 No:9

KOSGEB Amasya Telefon numarası

0-358-212-10-07

KOSGEB Amasya Fax numarası

0-358-212-10-54

KOSGEB Amasya E-Mail adresi

amasya@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Amasya desteklerinden yararlanmak isteyen girişimciler, esnaflar, tüketiciler yukarıdaki bilgiler ile şahsen gidip başvuruda bulunabilir. KOSGEB Amasya iletişim adresleri, telefon numaraları ve kurs tarihleri yukarıdaki açıklamalarda belirtilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git