KOSGEB Antalya | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Antalya

KOSGEB Antalya
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 667 kez okundu.

il ve ilçelerdeki girişimcilere, kobilere devlet destekli hibe kredi, faizsiz kredi veya masrafsız KOSGEB kredi imkanları sunulmakta. KOSGEB Antalya birimlerinde Antalyalı vatandaşlarımızın bu durumdan faydalanabilmeleri için gerekli olan tüm detayları burada açıklıyoruz. Ayrıca bundan fazlasını isteyen girişimci vatandaşlarımız da bulundukları ilçelerdeki KOSGEB Müdürlük ve Temsilcilikleri ile iletişime geçebilirler. KOSGEB tarafından sağlanılmakta olan faizsiz kredi, hibe kredisi ya da masrafsız Kosgeb kredi desteği imkanlarından faydalanmanız için sizleri KOSGEB Antalya birimlerinde bekliyoruz. KOSGEB destekleri alarak kendi işinizi kurabilir yahut işinizi büyütebilirsiniz. Bunun için aşağıda yazılı olan adreslere şahsen müracaatta bulunmanız gereklidir. Aşağıda KOSGEB Antalya adres, telefon ve kurs tarihleri verilmiştir. Sizler de bu iletişim numaraları sayesinde irtibata geçebilirsiniz. KOSGEB kurs tarihleri de güncel olarak sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Kurs tarihlerinin yanı sıra diğer birçok açıklamalı bilgiyi de yine sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

KOSGEB Antalya iletişim bilgileri

KOSGEB Türkiye tüm il ve ilçelerinde faaliyetlerde bulunmaya, Kobi ve girişimcilere kosgeb destekleri sağlamaya devam ediyor. Girişimcilere ve tüketicilere kosgeb destekleri veren kurumumuz, Antalya ilinde 3 temsilcilik ve bir müdürlük ile hizmetine devam ediyor. KOSGEB destekleri programına katılabilirsiniz. Program 9 bölümden oluşur. Başvurularınızı şahsen yapmanız gereklidir. KOSGEB kurumları ile aşağıdaki bilgiler ışığında iletişim sağlayarak başvuru yapabilirsiniz.

, kurs tarihleri

Yurdumuzun her il ve ilçesinde kobi ve girişimciler için kosgeb destekleri sunmaya devam eden kurumumuz KOSGEB, sizleri Antalya il ve ilçelerinde başvurular için bekliyor.

KOSGEB Antalya Müdürlüğü

Antalya il merkezinde hizmet sürdüren KOSGEB müdürlüğü adresi, telefon numarası, faks numarası, e-mail adresi ve Google harita bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Antalya müdürlük adresi: Yenigün mahallesi Mevlâna kavşağı Kızılırmak caddesi numara 6/ MURATPAŞA

Telefon numarası: 0-242-311-60-37

Faks: 0-242-311-60-98

E-Mail: antalya@kosgeb.gov.tr

Kosgeb Antalya Google haritalar ile yol tarifi yapabilirsiniz.

KOSGEB Antalya temsilcilik

KOSGEB kredi imkanlarından yararlanmak isteyen Antalyalı girişimciler 3 temsilcilik ile hizmet veren KOSGEB kurumumuzu ziyaret ederek başvurularda bulunabilir. Temsilciliklerimizle irtibat kurup kosgeb destekleri hakkında geniş detayları alarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizler de iletişim kurup KOSGEB Destekleri hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Başvuru işlemlerini yapabileceğiniz temsilciliklerimiz Manavgat, Kumluca ve Alanya ilçelerinde mevcuttur. İlçelerdeki temsilcilik adres, telefon, faks, e-mail iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

KOSGEB Alanya iletişim adresleri

Adres: KOSGEB ALANYA TEMSİLCİLİĞİ

Tel: 0.90.242.512 16 97 Dahili:108

Atatürk Caddesi No: 19 (posta kodu 07400) ALANYA (Adres bilgileri ile başvurularınızı şahsen yapmalısınız.)

KOSGEB Kumluca adres, telefon ve kurs tarihleri

Adres: Karşıyaka mahallesi Adnan Menderes bulvarı Karaşin sokak ana sitesi C Blok numara 23

Telefon: 0-242-889-07-07

Faks: 0-242-889-07-10

E-mail: antalya@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Manavgat adres, telefon ve iletişim bilgileri

Antalya Manavgat ilçesi KOSGEB iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adres: Aydın Evler mahallesi 5578 sokak numara 1

Telefon: 0-242-742-83-80

Faks: 0-242-889-83-81

Antalya KOSGEB Kurs tarihleri ve Kurs adresleri

İş yeri kurmak isteyen vatandaşlarımız, girişimciler hibe kredi sayesinde KOSGEB desteklerinden yararlanabilir. Girişimcilik Destek Programlarından faydalanmak için kurs eğitimlerin alınması gereklidir. Ülkemizde tüm il ve ilçelerde belirli tarihlerde (arz edilen talep doğrultusunda) kurslar düzenlenmektedir. Kurslar ücretsiz bir şekilde sunulmakta ve kursu başarıyla sonuçlandıran vatandaşlarımıza girişimcilik belgesi verilmektedir. Tüm Antalyalı vatandaşlarımız düzenlenen kurs etkinliklerine katılabilir. KOSGEB Antalya başlıklı makalemiz içerisinde sizlere sunulan bilgilerle iletişim sağlayabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. KOSGEB Antalya güncel olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kurs tarihleri ve adreslerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara ilinde yaşayan vatandaşlarımız, Aydın’da yaşayanlar ve diğer illerimizde yaşayan vatandaşlarımız da bizleri takip ederek güncel bilgilere ulaşabilir. Sitemiz içerisinde tüm illere ait KOSGEB desteklerini bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorum alanından eksikleri tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git