KOSGEB Artvin | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Artvin

KOSGEB Artvin
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 618 kez okundu.

müdürlüğü KOBİGEL toplantıları da düzenlemektedir. Devlet destekli iş kurmak isteyen, devlet teşvikli iş sahibi açmak isteyen Artvinli girişimciler, KOSGEB Artvin kurs tarihleri, şube adresleri, telefon iletişim bilgileri internet sitemiz içerisinde güncel olarak yayınlanmaya devam etmektedir. Sizler de aşağıdaki bilgilerden iletişim sağlayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. KOSGEB Artvin birimlerine Artvin ilçeleri Arhavi, Ardanuç, Hopa, Borçka, Şavşat, Murgul ve Yusufeli ilçelerinde ikamet eden erkek ve kadın girişimciler de bu hizmetten faydalanmak için başvurabilir.

KOSGEB Artvin Hibe kredisi başvurusu

Devlet teşvik imkanlarından yararlanarak iş kurmak isteyen kadın-erkek girişimciler KOSGEB başvuru işlemlerini sayfamızdaki adreslerden yapabilirler. Düşünmekte olduğunuz iş fikrini hayata geçirebilirsiniz. Hem de devlet desteği alarak. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programına dahil olmanız gerektiğini de izah etmeliyim. Bu imkanlardan yararlanmak için bu eğitimlere katılmanız gerekir. Zira eğitim sonunda sizlere girişimcilik belgesi verilmektedir. Girişimciler KOSGEB Artvin hibe kredisi başvurusu yapmak için ilgili müdürlük yahut temsilciliklere başvurabilir. Kurslar ücretsiz bir şekilde yeterli katılım ile gerçekleşmektedir. Yeterli katılımın sağlanması ile kurs tarihleri açıklanır. Aşağıdaki linkten Kosgeb kurs tarihleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Artvin il ve ilçelerindeki pencereler mevcut olmaz ise sizler bu durumda en yakın illerde bulunan kurslara kontenjan açığıyla katılabilirsiniz. İş planı projelerinin hazırlanabilmesi için kurslar gerekli koşulmuştur. Kurslar içerisinde iş projeleri ve stratejik hedeflemeler girişimcilerimize ücretsiz ve detaylı olarak anlatılmaktadır. Kişiler yeterli bilgiyi kurslardan edinebilecektir. Ayrıca kurslar sonucunda belirli sınavlar yapılmaktadır. Bu kişilerin kurslardan ne derece yararlanabildiğini araştırmaya yöneliktir. Kursları başarıyla tamamlayacak olan girişimciler ise yeni bir iş yeri kurabilir ve kendi işini yürütebilir. KOSGEB Artvin hibe kredisi başvurusu yapacak kişiler Kurs Tarihleri hakkında bilgi için yandaki bağlantıya tıklayabilir.

KOSGEB Artvin kobi destek

Devlet teşvikleriyle sunulmakta olan kobi destek imkanları sunulmaya devam ediyor. KOSGEB destekleri hazırlamış olduğu projeler ile esnaflara, girişimcilere hizmet sürdürmeye devam ediyor. Programlar sitemiz içerisinde detaylarıyla beraber açıklanmaktadır. Sizler de KOSGEB Destekleri hakkında geniş bilgilere belirtili olan linkten ulaşabilirsiniz. Sizler de iş planı projenizi hayata geçirmek için ücretsiz kosgeb başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapan bireylerin bu desteklerden yararlanabilmeleri için kobi statüsünde olan iş yerinin kesin olarak ilgili meslek odasın kayıt olması gereklidir.

KOSGEB Artvin birim adresi iletişim bilgileri

Girişimcilerin desteklerden faydalanabilmesi adına yoğun ilgi gören KOSGEB Artvin il ve ilçelerindeki kurulu müdürlük ve temsilcilikler üzerinden kişilere ücretsiz hizmet sunmaktadır. Artvin il ve ilçelerinde faaliyet gösteren KOSGEB birimlerine, müdürlük ve temsilciliklerin adres, iletişim bilgileri ve telefon numaraları aşağıda verilmiştir.

Artvin müdürlük iletişim adres bilgileri

Adres: Çarşı mahallesi sabit Osman avcı caddesi numara 33

Tel: 0-466-212-30-46

Faks: 0-466-212-30-36

E-Mail: artvin@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Artvin Temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet caddesi numara 5

Tel: 0-466-212-10-61

Faks: 0-466-212-52-07

E-mail adres: artvin@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Hibe desteği almak isteyen girişimcilerin başvurularında şahsen işlem yapmaları gereklidir.

Kişiler kurslara katılmakta ve kurslara yüzde seksen devamlılık göstermeleri zorunludur.

Kurs sonunda kursun başarıyla tamamlanması gerekiyor.

Kurs sonunda kursu başarıyla tamamlayan girişimcilere girişimcilik belgesi verilmektedir.

KOBİGEL toplantılarının yapılmasına geçildi. KOSGEB Artvin müdürlük tarafından “KOBİGEL (KOBİ Gelişim destek programı tanıtım ve bilgilendirme toplantıları)” düzenlenmektedir.

Seminer ve kurslara katılım koşulları ücretsiz olup katılım için kişilerin yapması gereken herhangi bir işlem yoktur.

Sitemiz içerisinde ayrıca diğer başlıkları da bularak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde “uygulamalı girişimcilik eğitimi, girişimcilik destek programı, iş kurmak, kendi işimi kurmak istiyorum KOSGEB, KOSGEB girişimcilik belgesi, Kobi kredisi kimlere verilir” gibi başlıkları da bularak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git