KOSGEB Aydın | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Aydın

KOSGEB Aydın
24 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 601 kez okundu.

KOSGEB imkanlarından faydalanıp kendilerine yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler yahut daha önceden kurdukları iş yerlerini büyütüp daha da genişletmek isteyen Aydınlı esnaf vatandaşlarımız KOSGEB Aydın il ve ilçeleri olan Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız için KOSGEB Aydın kursları, iletişim telefon numaraları ve diğer detaylara sitemiz içerisinde ayrıntılı bir şekilde yer vererek sizlerin hizmetine sunmaya devam ediyoruz. , Kosgeb başvurusu, Kosgeb Kobi Hibe desteği ve diğer bilgileri aşağıdaki metinler arasında bulabileceksiniz.

KOSGEB Aydın uygulamalı girişimcilik destek programı

bilgileri aşağıda sizler için müdürlük ve temsilcilikler olarak belirtilmiştir. Sizler de KOSGEB Aydın müdürlük ve temsilciliklerde Hibe kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye’nin her ili ve ilçelerinde girişimcilik destek programları KOSGEB tarafından bay-bayan girişimci vatandaşlarımız için ücretsiz bir şekilde kurslar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Girişimcilik Destek Programı KOSGEB ile faaliyet görmekte ancak sadece yeni iş yeri kuracak olan girişimciler için geçerlidir. Girişimcilik destek programı içerisinde birçok bilgilere kavuşabilirsiniz. Destek programından yararlanmak isteyen iş yeri açma kredisi isteyen kişilerin önceden hazırladıkları bir proje ile başvurularını gerçekleştirmelidir. Başvurularınızı şubelerde gerçekleştirebilirsiniz.

İş planı projesi dahilinde kursu bitiren kişiler KOSGEB veri tabanına kayıt olmalıdır. Sonrasında ise kobi beyannamesi ve bilgi doküman çıktısının da alınması gereklidir. Bu işlemlerin tamamen bitirilmesi halinde kişiler hibe kredi başvurusu yapabilirler. Aşağıdaki adreslerden bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin tüm il ve ilçelerde şubeleri bulunan KOSGEB nüfus ve girişimcilerin başvuru oranına göre temsilcilikler açmaktadır. KOSGEB Aydın adresleri aşağıda mevcuttur. Sizler de aşağıdaki adresler üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. KOSGEB Aydın ilinde bir müdürlük ve dört adet temsilcilikle siz değerli girişimcilere hizmet sürdürmeye devam etmektedir. Başvuruda bulunacak olan girişimciler de en yakın şubeden bunu yapabilirler.

Kosgeb Aydın müdürlük adresi: Aydın ticaret borsası binası kat 7(yedi) (posta kodu 09010)

Telefon: 0-256-211-63-30

Faks: 0-256-211-63-32

KOSGEB Aydın kursları

Yasal çerçeveler kapsamında devlet hibe kredi sayesinde iş yeri kurmak yahut iş yerini büyütmek isteyen girişimcilere yardımcı olmaktadır. Kişiler için hazırlanan uygulama ve kurslar ile kişilerin yeterli bilgiye ulaşmaları ve işlerini rahat bir şekilde yapabilmeleri adınadır. Kişiler bu kurslar sayesinde iş planı ve diğer detayları görerek iş hayatında daha başarılı kararlar vermiş olacaktır. KOSGEB Aydın kursları ücretsiz kurslardır. Kişilerin kurs için herhangi bir ücret vermezler. Tamamen KOSGEB tarafından bilgilendirme amaçlı yapılmaktadır. Uygulamalı girişimcilik eğitimi yalnızca iş planı projesi nasıl hazırlanmalı sorularına cevaplar vererek kişilerin geleceğe yatırım yapabilmeleri adına eğitimler verilmektedir. Kurs tarihleri belirli zaman aralıklarında gerçekleşir. Ancak yeterli katılım sağlanılmaması halinde kurs tarihleri değişebilmektedir. Sizler de yandaki bağlantıdan KOSGEB Aydın kurs tarihleri listesini görebilirsiniz.

KOSGEB Aydın Nazilli temsilcilik

Aydın Nazilli ilçesinde bir adet KOSGEB Temsilciliği bulunmaktadır. Nazilli ilçesinde ikamet eden girişimci vatandaşlarımız bu temsilcilik ile başvurularını yapabilir. Ayrıca temsilcilik ile öğrenmek istedikleriniz var ise bunları da dile getirerek yardım alabilirsiniz. Nazilli Kosgeb temsilcilik adresi, telefon numarası ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

Adres: Karaçay mahallesi Reşit Galip caddesi no 1

Tel: 0-256-315-09-37

Faks: 0-256-315-62-51

Aydın ili Söke ilçesi KOSGEB adresi

Tüm illerde faaliyetlerini son hızla sürdüren KOSGEB Söke ilçesinde yine aynı uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sizler de aşağıdaki adres bilgilerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Adres: Yeni Cami mahallesi Milsa asfaltı üzeri Akeller caddesi

Tel: 0-256-518-16-25

Faks: 0-256-512-29-05

Aydın Kuşadası KOSGEB adresleri

Aydın’ın en güzel ilçelerinden biri olan ve turistlerin de sürekli ilgi odağında kalan Kuşadası KOSGEB temsilcilik ile girişimci vatandaşlara hizmet etmeyi bekliyor. Yeni bir iş yeri kurmak isteyen, kendi işinin sahibi olmak isteyenler veya işini büyütmek isteyenler, Aydın Kuşadası KOSGEB adresleri ile iletişim kurabilir ve bu imkanlardan faydalanabilir. Hibe kredisi başvurusu için ve diğer kayıt başvuruları için kişilerin şahsi olarak müracaatta bulunmaları gerekir. Aşağıda yazılı olan adres bilgileri sayesinde sizler de temsilcilikten bilgi alabilirsiniz.

Adres: Süleyman Demirel bulvarı numara 31 (otuzbir)

Tel: 0-256-612-57-63

Faks: 0-256-614-53-93

KOSGEB Aydın Didim adresi

Didim ilçesindeki vatandaşlarımız, bay-bayan girişimciler KOSGEB imkanlarından faydalanmak için aşağıdaki adres üzerinden iletişime geçip başvurularını yapabilirler. KOSGEB ile devlet teşvikli kredi imkanları KOSGEB Aydın il ve ilçelerinde de devam etmekte. Sizler de kendi işinizin patronu olmak için KOSGEB imkanlarından yararlanarak bunu daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Yeni mahalle 19 yası caddesi numara 12

Tel: 0-256-811-25-63

Faks: 0-256-811-35-58

Diğer illerde yaşayan vatandaşlarımız da KOSGEB imkanlarından yararlanabilir. Yaşadığınız ildeki KOSGEB adreslerine ulaşmak için sayfanın yukarısında bulunan KOSGEB kategorisinden yahut sağ üstteki arama çubuğuyla ilinizi yazarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca resmi KOSGEB adresi www.kosgeb.gov.tr adresidir. Sitemiz içerisinde haber niteliğinde ve yardım niteliği taşıyan makalelerden oluşur. Bununla beraber sitemiz dahil hiçbir internet sitesinde “kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri ve şahsi bilgilerinizi paylaşmayınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git