KOSGEB Balıkesir | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Balıkesir

KOSGEB Balıkesir
24 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.

KOSGEB hibe kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin mutlaka KOSGEB fırsatlarını takip etmeleri önerilir. KOSGEB destekleri almak isteyen vatandaşlarımız ve Balıkesirli girişimciler adreslerinden başvuru yaparak bu imkândan faydalanabilirler. KOSGEB Balıkesir il merkezi ve ilçeleri olan Bandırma, Altı Eylül, Ayvalık, Balya, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde yaşayan Balıkesirliler aşağıdaki iletişim adreslerinden KOSGEB hibe başvurusunda bulunabilir. KOSGEB İmkanlarından faydalanabilmeniz için KOSGEB veri tabanına kayıt olmanız gerektiğini unutmamalısınız. KOSGEB girişimcilik belgesi almak isteyen vatandaşlarımızın da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almaları gereklidir. Kişilerin eğitimleri KOSGEB uzmanlarınca yapılacaktır. KOSGEB Balıkesir uygulamalı girişimcilik eğitimi için müracaatları aşağıda yazılı olan adreslerden yapılacaktır. Ayrıca dönem içerisinde KOSGEB Kursları da yapılmaktadır. Kişiler kurslara ücretsiz bir şekilde girmekte ve kurslara yüzde 80 devamlılık gösterilmesi esas alınmaktadır. Kurslara güncel bir şekilde devam etmeniz gerekir. Kurs sonunda başarı gösterenler girişimcilik belgesi alacaktır. KOSGEB Kredi tarafından sunulmaya devam eden imkanlardan faydalanmak için sizler de aşağıdan iletişime geçebilirsiniz.

KOSGEB Balıkesir Kursları

Türkiye’de her bölgede hizmet gösteren KOSGEB Balıkesir kursları da Balıkesirli vatandaşları bekliyor. KOSGEB kurs tarihleri yeterli katılım ile açıklanmaktadır. Yeterli talebin gelmesi üzerine kurslar KOSGEB uzman ekibiyle ücretsiz sunulmaktadır. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi (Kosgeb kursları) yeni bir iş yeri açmak isteyen girişimciler için devlet destekli hibe kredi ve KOSGEB faizsiz kredi imkanları verilmektedir. Güncel KOSGEB Balıkesir kurs tarihleri için yandaki linke tıklayabilirsiniz. KOSGEB yalnızca yeni iş yeri açmak için plan çizen girişimciler için değil KOBİ’ler için yine birçok desteği sunmaktadır. Kira, danışmanlık, nitelikli eleman, seyahat, fuar, tanıtım giderlerine kadar uzanabilen birçok destekten yararlanabilirsiniz.

KOSGEB Balıkesir müdürlük adres bilgileri

KOSGEB Balıkesir ilinde bir adet müdürlük ve iki adet temsilcilik kobi ve girişimci bireyler için hizmet vermeyi sürdürmektedir. KOSGEB ile oluşturulmuş olan bu imkanlardan faydalanmak isteyen kobi yahut iş yeri açmak isteyen tüm girişimciler için geçerli olabilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için KOSGEB Balıkesir müdürlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz. Görüşmelerinizde sizlere gerekli olan tüm bilgiler görevli uzmanlar tarafından açıklanacaktır. Balıkesir’de yaşayan vatandaşlarımız en yakın adres üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. KOSGEB müdürlük adresi ve telefon iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Sizler de bu adreslerden iletişim sağlayabilirsiniz.

KOSGEB Balıkesir il merkezi müdürlük adres bilgileri

Aşağıda belirtilmiş olan adres bilgilerinden şahsen müracaatta bulunabilir yahut telefon numaraları sayesinde öğrenmek istediklerinizin sorgusunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı almak için en yakın KOSGEB Balıkesir şubelerine başvuru yapmanız yetecektir.

Adres: Kasaplar mahallesi Okul sokak numara 14 (posta kodu 10100) Altı eylül /BALIKESİR

Telefon: 0-266-244-20-33

Faks: 0-266-244-29-33

E-mail: balikesir@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Balıkesir Temsilcilikleri

KOSGEB Balıkesir iletişim bilgilerine ve diğer illere ait olan KOSGEB iletişim bilgilerine sitemiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Temsilcilik adreslerine başvurularınızı şahsen yapmanız gerekir. Aşağıda Bandırma temsilcilik iletişim bilgileri yer almaktadır. Bilgilere bakarak iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB Bandırma iletişim bilgileri

KOSGEB Bandırma ilçesinde bulunan temsilcilik ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Sizler de Bandırma ilçesinde bulunan KOSGEB Bandırma temsilcilik üzerinden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Başvurularınızı da temsilcilik üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Adres: Mehmet Akif Ersoy caddesi numara 29/2 BANDIRMA

Telefon: 0-266-715-15-00

KOSGEB Balıkesir Burhaniye iletişim adres bilgileri

KOSGEB Balıkesir ilinde iki temsilcilik ile hizmet vermeye devam ederken gelen taleplerde de artış gözlemlenmeye başlandı. Birçok il ve ilçede hizmetlerini sürdüren KOSGEB, Balıkesir vatandaşları için ücretsiz kurslar, eğitimler vermeye devam ediyor. Sizler de aşağıdaki adresler üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız temsilcilik yahut müdürlük üzerinden bunu yapabilirsiniz.

Adres: Hürriyet caddesi numara 18 BURHANİYE

Telefon: 0-266-422-10-44

Faks: 0-266-422-73-28

E-mail: balikesir@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Balıkesir Danışmanlık Hizmetleri

KOSGEB desteklerinden faydalanmak isteyen kobi ve girişimciler farklı birçok danışmanlık hizmetlerinden birini seçerek yardım alabilir. KOSGEB Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra devlet yahut özel bankalar da kosgeb kredi destekleri hakkında sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu adreslere de müracaatta bulunabilirsiniz.

Ayrıca resmi KOSGEB adresi www.kosgeb.gov.tr adresidir. Sitemiz içerisinde haber niteliğinde ve yardım niteliği taşıyan makalelerden oluşur. Bununla beraber sitemiz dahil hiçbir internet sitesinde “kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri ve şahsi bilgilerinizi paylaşmayınız

Bir önceki makalemiz olan KOSGEB Aydın başlığına da sitemiz içerisinden göz atabilirsiniz. Ayrıca diğer illerde yaşayan vatandaşlarımız da bu sorgulamaları site içerisinden yapabilir. 81 ildeki tüm birimlere ait bilgileri güncel bir şekilde paylaşmaya devam ediyoruz. Lütfen aşağıda bulunan yorum alanından görüşlerinizi bildiriniz. Yorum yapmadan geçmeyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git