KOSGEB Desteği Alabileceğiniz 20 İş Önerisi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Desteği Alabileceğiniz 20 İş Önerisi

KOSGEB Desteği Alabileceğiniz 20 İş Önerisi
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

KOSGEB Desteği Alabileceğiniz 20 İş Önerisi

İş kurma hayali olanlar veya mevcut işini büyütmek isteyen kobiler devletin sunduğu KOSGEB desteklerinden faydalanabilirler. KOSGEB çeşitli sektörlerde kurulacak olan iş yerlerine faizsiz kredi veya hibe vermektedir. Yazımızda sizlere KOSGEB desteği alabileceğiniz 20 iş fikrini sunacağız. Bunlardan sizin için uygun olanlardan KOSGEB desteği alabilirsiniz.

1-Kuru temizleme dükkanı açmak
Belki hiç aklınızda yoktu. Fakat kuru temizleme dükkanı açmak isteyen kişilere KOSGEB desteği veriliyor. Kuru temizleme işinin de gün geçtikçe büyüdüğünü düşünürsek iyi bir yatırım olarak görülebilir. Sadece kuru temizleme dükkanı açmak için değil nitelikli elemanlar çalıştırmak adına da KOSGEB’den destek alabilirsiniz.

2-Tekstil atölyesi açmak
Tekstil sektörü genellikle gıda sektörü gibi ölmeyecek sektörler arasında gösterilir. Bu yüzden yatırım yapıp dükkan açmak için mantıklı bir sektördür. Özellikle belli bir grup üzerine üretim yapmak KOSGEB desteği almanızı kolaylaştıracaktır. Kazak veya pantolon üretimi gibi.

3-Restoran veya kafe açmak
İşlek bir cadde üzerinde restran veya kafeterya sahibi olmanın getirisi çok fazladır. Bu yüzden yatırımınızı bu yönde de yapabilirsiniz. Devlette bu tarz bir yatırımı destekliyor.

4-İnsansız hava araçları satmak
Droneların son yıllarda çok fazla popüler olduğunu söyleyebiliriz. Eğer drone tarzı teknolojik ürünleri satmak isterseniz KOSGEB desteğine başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz ürünler üretmek isterseniz de başvuru yapabilirsiniz.

5-Ayakkabı mağazası
Ayakkabı mağazası açmak isterseniz de KOSGEB desteğine başvuru yapabilirsiniz. Fakat genel bir ayakkabı mağazasındansa belli bir grup üzerine yoğunlaşarak satış yapan bir ayakkabı mağazasının destekten faydalanma ihtimali daha yüksektir.

6-Baharat ticareti
KOGEB desteğinden yararlanan kişiler içerisinde toptan baharat ticareti yapan kişilerde bulunmaktadır. Bu konuda gerekli olan ofis açma ve toptan ürün alma gibi giderlerinizi alacağınız destekle karşılayabilirsiniz.

7-Bayilik Alma
KOSGEB desteği alarak bayilik alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin gıda sektöründe bir bayilik alabilirsiniz.

8-Medikal cihazların üretimi ve satımı
Medikal cihazlar üretmek veya satmak alanında bir yatırım yapmak istiyorsanız KOSGEB desteğine başvuru yapabilirsiniz.

9-Doğal ürünler
Kimyasal madde barındırmayan doğal ürünler üretmek istiyorsanız KOSGEB desteğinden faydalanabilirsiniz.

10-Ev yemekleri satışı
Özellikle bayanlar ev yemekleri satışı konusunda KOSGEB desteğine çok fazla başvuru yapmaktadır. yemek yapma yeteneğinize güveniyorsanız veya satış yapabileceğinize inanıyorsanız bu alana başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git