KOSGEB Tavşan Yetiştiriciliği | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

KOSGEB Tavşan Yetiştiriciliği

KOSGEB Tavşan Yetiştiriciliği
18 Mart 2017 tarihinde eklendi, 672 kez okundu.

KOSGEB Türkiye, KOSGEB Ankara, KOSGEB Adana, KOSGEB Adıyaman, KOSGEB Antalya, KOSGEB İzmir, KOSGEB Van, KOSGEB Rize, KOSGEB Trabzon, KOSGEB Muğla, KOSGEB Mersin, KOSGEB Diyarbakır, KOSGEB Mardin, KOSGEB Hakkari, KOSGEB Sivas, KOSGEB Tokat, KOSGEB Konya, KOSGEB Çankırı ve buraya yazmadığım diğer tüm il ve ilçeler içerisinde siz değerli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çare bulmaya devam ediyor. KOSGEB Koyun yetiştiriciliği, koyun destek kredisi ardından yürütülen faaliyet çalışmalarında kırsal alanlarda yaşayan ve çiftçi belgesi olanlara Tarım Bakanlığı hizmetler vermeye devam etmekte. KOSGEB tavşan yetiştiriciliği yapmak istiyorum diyenler için birçok avantaj imkanı.

KOSGEB Tavşan Desteği Kredisi

KOSGEB hibe kredi destekleri ardından birçok girişimci kendi işyerini kurabilir veya işini büyütebilmektedir. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bugün Angora tavşanı yetiştiriciliği yapmak için Devlet destekli hibe nasıl alınır? İfadesine cevap veriyoruz.

Angora tavşanı yetiştiriciliği için devlet destekli hibe kredi

Tarım Bakanlığı tarafından yapılan kırsal kalkınma destekleri sayesinde artık kırsal bölglerde yaşayan vatandaş ve çiftçiler hibe kredi imkanları verilmektedir. Çiftçi kayıt belgesi olan tüm vatandaşlarımız bu hizmetten yararlanabilir ve dilediği gibi tavşan yetiştiriciliği yapabilir.

KOSGEB tavşan yetiştiriciliği için kredi almak için KOSGEB müdürlük ve temsilciliklerine müracaat ederek başvuruda bulunmanız gereklidir. Aşağıdaki belirttiğim linke tıklayarak KOSGEB adresleri sayfasına aktarılacaksınız. Bu sayfa içerisinde ikamet ettiğiniz ilin müdürlük ve temsilciliklerine, kosgeb adresleri telefon numaraları ve kurs tarihleri hakkındaki tüm bilgileri sıralı olarak bulabileceksiniz. Fakat şunu da izah etmeliyim ki KOSGEB tavşan yetiştiriciliği için kredi alabilir ancak şuan için Angora tavaşnı yetiştiriciliği için bir kredi türü verilememektedir.

KOSGEB hayvancılık kredisi nasıl alınır?

Devlet teşvikli krediler, devlet bankaları, KOSGEB ve TKDK kurumları üzerinden sizler de yapacağınız, KOSGEB arıcılık, KOSGEB koyun desteği, KOSGEB inek kredisi, KOSGEB kanatlı hayvan kredileri için başvurular sonucunda kredi alabileceksiniz. Peki hayvancılık kredisi nasıl alınır 2017 şartları nelerdir diyorsanız sizler de bu bilgilere aşağıdaki başlıklar altında ulaşabilirsiniz.

Devlet hayvancılık desteği yani teşvikleri üç farklı kategoride toplanmaktadır. Bu destekler, KOSGEB, TKDK ve kamu bankalarındaki düşük faizli kredi imkanlarıdır. Genç ve yeni girişimci vatandaşlar TKDK hibe kredileri, KOSGEB ve kamu bankalarınca, 2017 hayvancılık kredisi başvurusu yapabilirler.

KOSGEB hayvancılık kredisi nasıl alınır 2017

KOSGEB tüm sektörler içerisinde, vatandaşlarımıza sağladığı destekleri hayvancılık sektöründe de sağlamaya devam ediyor. KOSGEB desteklerinden birisini alarak sizler de ihtiyaç duyduğunuz alet-edevat, süt sağma makinası, süt saklama tankı, gıda işleme araçlarını veya diğer ihtiyacınız olan donanımları kosgeb hibe kredi ile karşılayabileceksiniz. Bu hizmetleri alarak işinizi kurabilir veya büyütebilirsiniz.

Aşağıdaki KOSGEB adreslerine tıklayarak yaşadığınız ildeki KOSGEB müdürlük ve temsilciliklerini, kosgeb iletişim adresleri telefon numaraları ve kurs tarihlerine bakabilirsiniz.

KOSGEB iletişim adresleri kurs tarihleri ve telefon numaraları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git