Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti

Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti
1 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 537 kez okundu.

Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti

Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti hakkında bilgileri sunmadan önce Kral Çiğ Köfte hakkında birkaç temel bilgi verelim. Yetkilisi Osman Athan olan Kral Çiğköfte 186 şubesiyle günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Franchise olarak soğuk dolap tabela ve açılış gününe kadar tüm desteği bayiliklerine vermektedir. Ancak merkezde olmak kaydı ile. 1992 den bu yana hizmet vermektedir ve halada vermeye devam etmektedir. Ortalama olarak yatırım maliyeti 3000 tl dir. Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti sorgulamasını bitirdikten sonra sizler de kararınızı verip projenize başlayabilirsiniz. Kral Çiğköfte bayiliği almak istiyorum diyorsan aşağıdaki bilgileri inceleyip kararını verebilirsin.

Açılış merkezi yer olarak İstanbul seçilmiştir. Hem yoğunluktan hem de günümüz ticaret atılım yerlerinden olduğundan ancak şuan merkezi İstanbul olsa da her ilde hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Türkiye geneli kaliteli ve birbirinden lezziz tatlarla siz değerli müşterilere hizmet vermeye çalışılmaktadır. Müşteriler tarafından sağlık ve en üst seviye hizmet anlayışı tam anlamıyla aşılanmış durumdadır. Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti hakkında bilgi sahibi olduktan sonra şartları ve koşulları da oldukça ciddi şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Bunu tüm halkımıza kabul duruma getirmiş oldukları için yoğun tempoyla hizmet sektörüne devam etmektedirler. hizmet ve kalitenin bu kadar üst seviyede olduğu bir tat ile çalışmak isterseniz sizinde yapmanız gereken tek şey bayilik için başvuruda bulunmanız. Başvurularınız olumlu veya olumsuz fark etmeksizin mutlaka dönüş yapılmamaktadır. Kral Çiğköfte Bayiliği almak için yaptığınız başvuru sonrası sizlere yapılan olumlu bildirim ile sizler de bu kervana katılıp yerinizi alabilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz.

İletişim bilgilerini sayfamızda bulup temin edebilirsiniz. Başvuru sonucu eğer olumlu olursa en kısa sürede iş başı yapabilirsiniz. Ve talebin bu kadar yoğun olduğu kral çiğköfte hizmetine sizler de başlamış ve aile arasına girmiş olacaksınız. Şimdiden sizlere başarılar dileriz. Kral Çiğköfte Bayilik Şartları ve Ücreti yukarıdaki açıklamalar arasında verildikten sonra adres arayan kişiler için aşağıda telefon numarası ve iletişim adresleri verilmiştir.

KRAL ÇİĞKÖFTE ATHANLAR GIDA İNŞ.TEKS.VE ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES: UĞURMUMCU MAH.2263 SOK. NO 12-B SULTANGAZİ/İSTANBUL

TEL :0212 667 32 41

YETKİLİ CEP TEL: 0532 508 50 44
OSMAN ATHAN

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git