Kredi Notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kredi Notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi

Kredi Notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi
24 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.027 kez okundu.

Kredi Notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar Kredi Puanı 800 veya 900 olanlara da kredi sağlayacaklarını açıkladı. Kredi notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi imkanı. Kredi notum düşük diyenler de artık bu tür haberlerden yararlanabilecek. Kredi notum düşük hangi bankadan kredi alabilirim diyorsanız lütfen bu makaleyi iyice okuyun. Aşağıda sizlere kredi sağlayacak bankalar ve kredi notu düşük olanlara kredi veren bankaların uyguladıkları faiz oranları hakkında da bilgiler sunuyoruz. Bu makaleye başlarken iki güzel Atasözü ile başlamak istiyorum. Kimse heybe atamayacağı deve yem vermez, diğer atasözü ise “Menfaatsiz duvara çalma çamuru, vakit gelir emeklerin boş olur”… Sizler de, yahu ne alaka bu atasözleri demeyin zira yazının devamına bir bakın isterseniz.

Hiçbir banka, kişi, kurum yahut kuruluşlar sizlere para verdiğinde üzerine bir bardak soğuk su içmez. Zira babasının parasını sizlere bedavaya vermiyor. Her türlü sizden o parayı alabildiği için sürekli çok verip çok alma derdindeler. Bu parayı sizlerden alırken ayrıca diğer bankalarla da kötü düşebiliyorsunuz. Bir bakıyorsunuz küçük bir problem kredi notu davasına dönüşmüş ve artık diğer bankalar da size kredi veremeyiz demeye başlıyorlar. Kredi aldınız mı ödemelerinizi düzenli olarak yapmalısınız. Burada bankadan çok kendinizi düşünmelisiniz. Sonraki zamanlarda tekrardan bir kredi yahut kredi kartı başvurusuna gidebileceğinizi de düşünmelisiniz. Kredi sicili bir problem ötürü lekelenen birçok vatandaşımız artık kredi almakta zorlanıyor. Kredi notunuz düşüyor ve birçok banka size kredi veremeyeceğini söylüyor. Bu sebepten dolayı artık kredileri alabilirlilik durumuna göre vermeye de başlayan kurumlar oldu. Herkes kırmızı kalem yedikten dolayı kredi sicil affı gelsin diye dört gözle beklemeye koyuldu.

Şimdi sizlerin kredi notu 800 900 civarında olduğu için birçok insana göre şanslı sayılabiliyorsunuz. Zira diğer bireylerin kredileri taban yaptı ve sıfıra indi. Şimdi sizler için 800 900 kredi notuna kredi veren bankalar diye birtakım kampanyalar düzenlendi. Ekonomi dalgalanmalarla olduğu için artık bankalar da kolları sıvamaya başladı.

Bankalar kredi puanı düşük olanlara kredi verir mi?

Bankalar kredi puanı düşük olanlara da kredi verir ancak bunu her bankadan alamazsınız. Müşteri konusunda çalışmalar yürütmek isteyen ve bu doğrultuda portföyünde gnişleme oluşturmak isteyen birtakım bankalar örnek olarak 800 900 kredi puanına sahip vatandaşlarımıza da kredi sunmaya başlıyor. Bu krediyi almanızda birçok yarar da bulunur. 10 bin tl kredi artık kredi notu düşük olanlara da veriliyor. Sizler de almak için; Odeabank, HSBC Bank gibi bankalara müracaat edebilirsiniz. Kredi verirler mi bana diye tasalanmayın bu tür işlemlerde faiz oranları biraz daha yüksek olduğu için sizlere kredi vereceklerdir. Aşağıda 10 Bin TL kredi faiz oranları HSBC ve Odeabank bilgileri mevcuttur.

Çok sayıda başvuru yaparak kredi notunuzu düşürmeyin

Bu bankalara başvuru yapmak için şahsen size en yakın şubeye gidiniz. Burada başvuruda bulunurken öncelikle kredi puanım şu kadar, net gelirim şu kadar gibi doğru bilgileri ifade ederek verilecek olan cevabı alırsınız. Cevap evet kredi alabilirsiniz veya hayır olacaktır ki bu cevaba göre işleminizi gerçekleştireceksiniz. Gidip her bankaya başvuru yapayım da hangisinden kredi çıkarsa ondan alırım mantığı ile hareket edip tüm bankalardan kredi başvurusu yapmaya gitmeyin. Bu davranışlarınız kredi notunuzu daha fazla düşürecektir. Net bir şekilde karar vermeye çalışın. Bu duruma sadece bankalara gitmeniz değil telefon üzerinden veya Findeks tc ile kredi notu sorgulama işlemleri de dahildir.

HSBC Bankası kredi notu düşük olanlara kredi veriyor mu?

Bu bankayla ilgili geçen yıl satılacağı haberleri duymuştuk. Sonra bir baktık ki birtakım problemler ötürü satış durdurulmuş ve banka hizmetine bu şekilde devam etti. Muhtemelen bu yıl ülkemiz içerisinde devri de yapılacaktır. Bundan dolayı HSBC bankası birçok yönden zararlar aldı ve ekonomik olarak düşüş yaşamaya başladı. Satılacak, şu olacak gibi haberler müşterileri uzaklaştırmayı başardı. Şimdi bu tür problemleri gidermeye başlamışken müşteri toplamak adına birçok kampanya oluşturmakta ve kazançlarını düşürmektedir. Başka bankalardan çıkmayan kredileri HSBC bankasından kolayca alabilirsiniz diye düşünüyorum.

HSBC 10 Bin TL ihtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman bunun ödemesi 24 ay ve 48 ay vadeli olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz faiz oranı bunun için %1,45 olarak hesaplanacaktır. Faiz oranları diğer bankalara göre biraz yüksek görünebilir. Fakat diğer bankalardan kredi alamayacağınız bilindiği için faiz oranları da diğer bankalara göre biraz yüksek.

10.000 TL (10 Bin TL) Kredi için toplam maliyet oran tablosu

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Faiz Oranları

Yukarıdaki tabloya bakarak günlük ödeme şekli ve tutarı hakkında şunları söyleyebiliriz.

10.000 Bin TL (10 Bin TL) kredi 24 Vadede Günlük 17 TL ile bu kredi alınabilmektedir.

10.000 Bin TL (10 Bin TL) kredi ile 48 Vadede Günlük 10,5 TL ödemeyle bu kredi alınabiliyor. Bu güne kadar geçerli olan kampanya haberindeki oranlar sonraki günlerde düşebilir veya yükselebilir. Bu durumlar için bankayı arayarak yahut bankaya giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Aktifbank yine kredi notu düşük olanlara kredi vermeye başladı. Onu da ziyaret ederek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler:

Kredi Notu 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Serdar dedi ki:

    Merhabalar benim kredi notum 850 ben de başvuru yapsam bana da kredi verirler mi? Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorum, para lazım

Sayfa başına git