Kullanım Koşulları | Jet Para

Kullanım Koşulları

Jet Para.Net Kullanım Koşulları, Kurallar

Web adresimiz wWw.JetPara.Net herhangi bir şirket yahut kurum, şirket adına çalışmamakta ve bir yere ait değildir. Web sitemiz Jet Para haber ve açıklama amacı ile kuruldu. Bu sebepten farklı kategorilerden içerikler bulunmayacaktır. Sitemizde bulunan tüm makaleler özgün içeriklerdir ve hiçbir web sitesinden alıntıya yer verilmemiştir. Bu durumdan dolayı herhangi bir web site, internet web sitesi telif hakkı sebebiyle wWw.JetPara.Net sitesini sorumlu tutamaz.

Makalelerimiz DMCA ile korunma altındadır ve kaynak gösterilmeden içerik alınamaz. Kaynak gösterilmeden wWw.JetPara.Net sitesinden içerik alınması etik değildir ve alan kişiler hakkında yasal işlemler başlatılacaktır.

JetPara.Net sitesi olarak banka kuruluşlarının düzenli yahut düzensiz vermiş oldukları konut kredisi, ihtiyaç kredisi, araç kredisi, eğitim kredisi, bayram kredisi, kredi kampanyaları, bayilik veren firmalar, bayilik veren firma güncellemeleri, hibe, destek programları, KOSGEB adresleri, kosgeb kursları, kosgeb kurs tarihleri, kosgeb iletişim bilgileri, devlet kredileri, hayvan kredisi, TKDK, KKB, kredi notu ve banka kredi notları düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Bankaların öngördüğü faiz ve dosya masraf oranları değiştirilme hakkı ilgili bankaya ait durumdadır. Gün içerisinde ve sonrasında değişim gösteren banka kredi faiz oranları ve bunun yanında kredi dosya masrafları için hiçbir şekilde wWw.JetPara.Net sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde gösterilen reklamlar Google Reklamları olmakta ve gösterimde olan reklamlara müdahale etme imkânı bulunmamaktadır. Web site reklamlar ile dönmekte ve kişilerin reklam engelleyici kullanılması doğru değildir.

Web sitemiz yani wWw.JetPara.Net Google Politikalarına uygun bir şekilde hareket etmektedir. Sitemiz ve içeriklerinde illegal içerik yahut dokümanlar barındırılmamaktadır. Genel Kullanıcı kitlesine hitap etmekte ve 7-70 herkesin girebileceği bir adrestir. Site içeriklerinde bilgisayara zarar oluşturabilecek hiçbir içerik yoktur. Google politikalarının da öngördüğü gibi; erotik, kumar, pornografi, küfür, kişisel hak ihlali, aldatıcı içeriklere yer verilmemektedir.

Web sitemize reklam verebilirsiniz. Bunun için reklam yönlendirmelerinin ve bağlı olduğu kaynakların da Google politikalarına uyması gerekmektedir. admin@jetpara.net adresinden e-posta gönderebilirsiniz. Gönderilecek olan e-postalarda detaylar bulunmalıdır.

Web sitemiz içerisinde T.C. yasalarının kabul etmediği içeriklerin bulunduğunu düşünüyorsanız “herhangi bir yazı, video, link yahut görsel” 7/24 admin@jetpara.net e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Şirket, Kurum ve Kuruluşlara ait yaptığımız içeriklerde yanlış yönlendirmeler bulunuyorsa lütfen bizlere e-mail adresimiz aracılığı ile ulaşınız. Bu şekilde gün içerisinde ilgili editör arkadaşlar tarafından gerekli olan düzeltmeler yapılacak, gerek duyulduğu anda ise ilgili makale ve içerikler yayından kaldırılacaktır.

Web sayfamız ayrıca hiçbir siyasi partiye bağlı olmamakla beraber hiçbir siyasi partinin reklam veya propagandasının yapılması da yasaktır. Bu kural makale içeriklerinde geçerli olduğu gibi yorumlarda da geçerlidir…

Site Kuralları

Site içerisinde küfür ve argo sözler kullanılması yasaktır.

Taciz, dolandırıcılık, sahtekarlık, kurallara aykırı paylaşım gibi konular hakkında görevli arkadaşlar hukuksal işlemlere geçilmesi için yöneticileri bildirmelidir.

Kendisini yönetici olarak tanıtan ve sizlerden bilgi, para yahut herhangi bir şey isteyenler olursa lütfen itibar etmeyin ve anında görevlilerle iletişime yahut e-mail adresimizden direkt yöneticiler ile iletişime geçiniz.

JetPara.Net adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ZİYARETÇİLERİMİZ yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumludur.

İçeriklerin izinsiz alınması ve kaynak gösterilmeden alınması yasaktır ve yapan kişiler hakkında hukuksal işlemler başlatılacaktır.

Web sitemiz özellikle Google Kuralları ve Politikaları üzerine içerikler sunarken aksi durumların tamamı yasaktır.

Google kurallarına karşı olmadığı sürece site kurallarıyla ilgili içerikler yayınlanabilir.

Siteye aykırı paylaşım, yorum ve herhangi bağlantılarda bulunanlar süresiz olarak siteden uzaklaştırılıp IP Ban atılmaktadır.

Siteyi açıklayıcı metin, haber, finans haberleri olarak kullanabilirsiniz.

Özellikle Kredi, KOSGEB ve ilgili konular üzerinde ziyaretçilerin oldukça dikkatli olmaları rica olunur.

Kendisini kredi veren, bankacı, polis, savcı, avukat, politikacı, siyasetçi vb. olarak tanıtan kişiler olursa hiçbir şekilde itibar etmeyiniz ve site görevlileriyle iletişim sağlayınız.

Site içerisinde emri vaki cümlelerin kurulması kesinlikle yasaktır.

Yorumlarda ziyaretçilerin yalnızca satır başı ve noktadan sonra büyük harf kullanmaları gerekir.

Büyük harflerle yapılan yorumlar kabul edilmeden silinecektir.

Hakaret, küçük düşürme ve diğer argo durumların tamamı yasaktır.

E-mail adreslerin yorum içerisinde paylaşılması yasaktır. Bağlı sorunlar için site sorumlu tutulamaz.

Web site kuralları siteye girişiniz ile başlar ve siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitemizi kullandığınız halde yukarıda bahsi edilen tüm kuralları ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Yukarıda yazılı olan Kullanım Kuralları sitemiz bakımından önemlidir. Web sitemiz bu konulardan dolayı sorumlu tutulamaz.

ÖNEMLİ!

Web sitemiz kesinlikle herhangi bir konuda kredi vermemektedir. Sayfamız haber (duyuru, açıklama) sitesidir ve bu sebeple sitemiz ve sayfaları içerisinde kredi vereceğini iddia edenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu tür iddialar yalan ve dolandırıcılıktır.

Sayfa başına git