Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi
8 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 527 kez okundu.

Kuveyt Türk’ün, Konut Finansmanı sayesinde sizler de hayal ettiğiniz eve sahip olabilir ve dilediğiniz gibi içerisinde hayalini kurduğunuz yaşantıyı sürdürebilirsiniz. Sizlerin de hayallerini bir ev süslüyorsa artık Kuveyt Türk sayesinde evinize kavuşacak ve bankanın sağladığı Konut Finansmanı sayesinde oldukça düşük faiz uygulamalarıyla hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi ile artık birtakım zorluklar ilk atılımla yok olacaktır. 120 ay vade ile konut sahibi olmak için yalnızca anında banka şubesine gidebilirsiniz. Dilediğiniz ev için kredi almak için Kuveyt Türk’e gelebilir ve konut finansmanını 120 aya varan vadeler ile avantajlara sahip olun. Ayrıca konut işlemlerinde, krediye konu olan konutun ekspertiz değerinde %80 finanse edilmektedir. Aşağıda örnek bir tablo oluşturarak sizler için Kuveyt Türk 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Hesaplaması yaptık. Sizler de buna bakarak işlemlerinizi ona göre uygulayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 Bin TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Hesaplaması,

BANKA ADI        FAİZ ORANI        MASRAF              AYLIK TAKSİT     TOPLAM ÖDEME

Kuveyt Türk       %0,99                    1,374,00 TL                  1,427,78 TL              172,707,60 TL

Ev almak isteyenler için nakit desteği veren Kuveyt Türk bankası ayrıca kişilere 120 aya kadar vade vermektedir. Kira öder gibi ev sahibi olmak deyimine oldukça güzel bir örnek olan bu madde ile kişiler artık evinde oturabilecek ve ücretini de 120 ay boyunca ödeyecek. Kuveyt Türk konut finansmanı desteği sayesinde öne çıkan ve bu şekilde birçok müşteri bulan Kuveyt Türk ile ev almak istediğiniz zaman anında kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kuveyt Türk konut kredisi hesaplaması yapmak için yukarıdaki örneği kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk konut finansmanı başvurusu nasıl yapılır bilmiyorsanız okumaya devam ediniz. Ayrıca en uygun konut kredisini bulmak için sizler de konut kredisi hesaplama ve karşılaştırma yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. Konut finansmanı başvurusu yapmak için en yakın Kuveyt Türk banka şubesine giderek müşteri temsilcisi ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bunların dışında Kuveyt Türk finansmanlarına ulaşmak için kuveytturk.com.tr adresine tıklayarak finansmanları görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git