Kuveyt Türk Kredi Kartı Çeşitleri | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kuveyt Türk Kredi Kartı Çeşitleri

Kuveyt Türk Kredi Kartı Çeşitleri
4 Mart 2017 tarihinde eklendi, 501 kez okundu.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk sayesinde sizler de işlem ve alışverişlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri arasında sizlere uygun kart türünü bulabilecek ve bu yönde seçiminizi yapabileceksiniz. Kuveyt Türk bankası kredi kartları aşağıda bireysel kredi kartlardan başlamak üzere sıralanmıştır. Detayları ve kredi kartı başvuru işlemlerinizi yapabilmeniz için gerekli olan bağlantı linkleri de başlıkların bitimine eklenmiştir. Bağlantı linklerine tıklayarak kredi kartı başvuru sayfasına geçebilirsiniz. Bu sayfalar haricinde (resmi siteler harici) hiçbir yerde kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız gerektiğini burada belirtelim.

Kuveyt Türk kredi kartları

Kuveyt Türk kredi kartları ve diğer bankalara ait kredi kartı çeşitlerini güncel bir şekilde jetpara.net adresinde bulabileceksiniz. Sizler de jetpara.net adresini güncel bir şekilde takip ederek ekonomi ve finans haberlerini bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Platinum kredi kartı

Kuveyt Türk Platinum kredi kartınız ile sizler de birçok ayrıcalıklara sahip olabileceğiniz gibi birçok indirim fırsatlarını da alışverişlerinizle elde etme şansına sahip olabileceksiniz. Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri vatandaşlara alışveriş hizmetlerinde yardım etmeye devam ederken ayrıca ticari kredi kartları ile birçok firmaya ve iş yeri sahiplerine de kolaylıklar sağlıyor. Kredi kartınız ile üye iş yerlerinde indirim ve taksit imkanlarını alabileceksiniz.

Kuveyt Türk sağlam kart

Sağlamcı olan her taksitte kendini bulmaz, kart ücreti nedir bilmez, gibi sloganları duymuşsunuzdur. Kuveyt Türk sağlam kart ile sağlamcı ol ve sende cebini Sağlam’a bağla. Kuveyt Türk sağlam kredi kartları ile kart ücreti vermeyin. Ayrıca sağlık ve eğitim sektörü içerisinde vade farkı olmadan 5 taksit yakalama şansı da sağlamda.

Nakit avans ve altın puanlarınız ile bir sonraki alışverişleriniz daha rahat geçecek.

Klasik Sağlam Kart ile sizler de kart limitinin %10 kısmını ve en fazla 500 TL olacak şekilde nakit avans işlemlerini gerçekleştirerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kuveyt Türk platin sağlam kart

Platin Sağlam kart ile birçok indirim fırsatını elde edebileceksiniz. Anlaşmalı üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde hem indirim hem de taksit imkanları artık çok sağlam. Sizler de Sağlam’cı olmanın zamanı geldi diyorsanız en yakın Kuveyt Türk şubesini ziyaret edebilir ve kredi kartınızı alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız Kuveyt Türk banka şubeleri sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Kuveyt Türk gold sağlam kart

Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri birçok imkan ve fırsatı beraberinde getiriyor. Sizler de kredi kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerde birçok ayrıcalığı tadabilirsiniz. Altın puanlar toplayarak farklı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk altın kart

Yapacağınız alışverişlere nakit çekiyorsanız sizler de bir Kuveyt Türk altın kart başvurusu yapabilirsiniz. Altın kart ile vadesiz hesabınızda bulunan bakiye kullanılarak alışveriş yapılır. Hesap bakiyeniz yetersiz kalırsa ek limit (nakit avans) kullanılacak ve alışverişlerinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Oldukça özellikli bir banka kartı. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde kullanabilirsiniz. 3D Secure işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın yani Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri yukarıdakilerle sınırlı değildir.

Kuveyt Türk Sale Plus kredi kartı

Sale Plus kredi kartını duydunuz mu? Sizler de Kuveyt Türk Sale Plus kredi kartı ile özel indirimleri almaya ne dersiniz? Kart sahipleri yaptığı alışverişlerde Sale Plus ile kar etmeye başladı. Dünyanın herhangi bir yerinde yapacağınız alışverişlerde taksitlendirme olmazsa bile Kuveyt Türk Sale Plus sahipleri 12 taksit alabilmekte. Ayrıca prim harcamalarında ise Altın Puan kazandırıyor. Sale Plus kartları bunlarla sınırlı kalmıyor. Aşağıdaki arasında yine Sale Plus kredi kartlarını ve açıklamalarını bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Gold kredi kartı

Sale Plus Gold kredi kartı ile MasterCard logosunun bulunduğu tüm noktalar üzerinde yapacağınız alışverişlerde büyük indirim fırsatlarını elde edebileceksiniz. Özel indirim fırsatları ile donatılmış olan kredi kartınız ile faturalarınızı da otomatik ödeme talimatları ile sonlandırabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus Platinum kredi kartı

Cep telefonunuza anında TL (bakiye) yüklemeniz için, alışverişlerdeki harcamalarınızda ayrıcalık bulabilmeniz için sizler de Sale Plus Platinum kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile ödeyebilir ve birçok indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart kredi kartı

Bankacılık sektörü içerisinde bir ilk olarak karşımıza çıkan Kuveyt Türk ihtiyaç kart kredi kartı ile kişiler evlilik, ev eşyası, tatil, ihtiyaçlar vs. harcamalarını avantajlar ile giderebilecek. Tek çekim fiyatları ile satın alınmakta olan alışverişleri dilerseniz bankaya başvurarak bunu taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca yüksek harcamalarınızda 36 aya uzanan taksitlendirmeleri de ihtiyaç kredi kartı ile gerçekleştirebilir ve Kuveyt Türk kredi kartı çeşitleri ayrıcalıklarını kartınıza yükleyebilirsiniz.

Kuveyt Türk Nakit Plus kredi kartı

Kredi kartı özelliklerini taşıyan, banka hesabı olarak da işlem görebilen çok yönlü bir kredi kartı arıyorsanız, sizler de Nakit Plus kredi kartına başvuru yapmak için en yakın Kuveyt Türk şubesine gidebilirsiniz.

Kuveyt Türk Seyyah Kart

Özellikle hacı adaylarının Hac ve Umre ziyaretlerine kullanabilecekleri oldukça avantajlı bir kredi kartı. Kuveyt Türk seyyah kart Hac, Umre seyahatlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilecek ve bunun yanında indirim fırsatları yakalayabileceksiniz. Sizler de halen Kuveyt Türk kredi kart çeşitleri ve Kuveyt Türk kredi kartlarını sorguluyorsanız bu makale karar vermenize yardımcı olacaktır.

Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git