Leziz han çiğköfte bayilik | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Leziz han çiğköfte bayilik

Leziz han çiğköfte bayilik
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 572 kez okundu.

Leziz han çiğköfte bayilik

Leziz han çiğköfte tam anlamıyla adına yakışır hizmet ve memnuniyet sağlayan bir firmadır. Ülkemizin geleneksel tatlarını bizlere ulaştırmayı hedefleyenler arasında. Ancak leziz han çiğköfte hedeflemekle kalmayıp gerçekleştiren bir isim haline gelmeyi başarmıştır. Leziz han çiğköfte birbirinden eşsiz bayiliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Üstelik birbirinden avantajlı iş fırsatları paketleriyle .

sizlerde leziz han çiğköfte ailesine katılıp bayi açmak işyeri sahibi olmak istiyorsanız eğer başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Olumlu geçtiği takdirde sizlere anında ulaşım sağlanmaktadır. Bayilik için çok yüksek sermayelere gerek duyulmamaktadır. Kurulum iş yeri açma sermaye ücreti 2.500 ile 4.500 arasında değişkenlik göstermektedir. Küçük sermayelerle başarılı bir iş yapmak için doğru adrestesiniz. Sadece bu kadar da değil eğer iş yeri açmak iş sahibi olmak istiyorsanız sizlere bu konu da eşsiz bir destek te verilmektedir.

Başlangıçtaki masa, sandalye, soğutucu dolap ,tabela vs tüm koşullar sağlanmaktadır. Bunun beraberinde açılışa özel 25,50 veya 200 kg yakın çiğköfte de hediye edilmektedir. Başvuru formunu doldurup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yada aklınıza takılan cevabını merak ettiğiniz bir soru olursa leziz han çiğköfteye 0 546 660 3060 numaralı telefondan da ulaşabilir ve aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git