Mail okuyarak para kazanmak | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Mail okuyarak para kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak
20 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 871 kez okundu.

İnternetten para kazanma yolları arasında bir farklı iş seçeneği ise . Sizler de evinizden mail okuyarak para kazanmak istemez miydiniz? Gelişen teknoloji sayesinde birçok farklı alanda kişiler iş bulabilmekteler. İş kurmak isteyenlere özel iş fikirleri yine gelişen teknolojinin arasında saklı durumda. Sizler de özel iş fikirleri sayesinde oturduğunuz yerden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapılacak en karlı işlere bulaşmak birçok işsiz vatandaşımızın merak konusu. Kazandıran işler sayesinde geçim derdine düşmeyecek ve hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Nasıl zengin olunur diye sorularla vakit kaybetmeyin. Girişimci olun ve kazanmaya başlayın. İnternetten para kazanma yolları arasında mail okuyarak para kazanmak oldukça mantıklı ve kolay bir iş.

Gelişen teknolojiyi hayatımızın her alanında bulabildiğimiz şu devir içerisinde sizler de internetten para kazanmak için bu yöntemlere başvurabilir ve oldukça ciddi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Dilerseniz ek iş olarak da bu işleri yapabilirsiniz. Evden para kazanmak için internet oldukça tercih edilen bir alan. Zira gelişen teknoloji beraberinde interneti de getirerek hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Ev hanımları da artık evden çalışarak para kazanmak için bu iş dallarına başvurabilir. Öğrenciler için ek iş ilanları, çalışmayanlar için ek iş fikirleri, ek iş ilanları ve daha fazlasını sizler de JetPara adresini takip ederek bulabilirsiniz. Bu sayede asgari ücretten daha fazla paralar da kazanabilirsiniz.

Para kazanmak için çalışmak gerek. Bunu farklı şekillerde ele alabiliriz. Kimi insanlar buldukları işe sabah evden çıkarak gider ve akşam mesai bitiminde evine bin bir türlü yorgunluk ile gelir. Üstelik bu yorgunlukla beraber birçok tüketim ihtiyacı da beraberinde gelir. Ekonomi içerisinde alınan yaralardan herkes etkilenmektedir. Yükselen kira fiyatları, ürünlere gelen zamlar, düşen çalışma ücretleri, artan mesai saatleri, kira, borç, elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası derken insanlar ay sonunu dahi görememekte. İnternetten para kazanma yolları arasında gezinerek sizler de akşamları çalışma yürütebileceğiniz ek işler bulabilir ve aile geçiminize biraz daha maddi olanaklar sağlayabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanma yolları aşağıda maddeler halinde verilmiştir. Sizler de aşağıdaki bilgiler ışığında mail okuyarak para kazanmak için adım atabilirsiniz.

Mail okuyarak para kazanmak isteyenler için

Artık neredeyse hepimiz internetin bizlere sunmuş olduğu ek iş ilanları ve ek iş fırsatlarını biliyoruz. E-posta pazarlaması sanal ortamda artık gittikçe büyümeye başladı. Günümüze baktığımız zaman e-postalar ile çevrelendiğimizi söylemek yanlış olmaz. İş gereği birçoğumuz internetin içerisinden çıkamayız. Bu internet ile bizler güncel olarak mail alır yahut göndeririz. Sizler de internet ile (e-mail okuyarak para kazanmak) için beklemeyin, hemen ilk adımınızı atın. İşte e-posta okuyarak para kazanmak ve bu yöntemler.

Mail okuyarak para kazandıran siteler

Mail okuyarak para kazanabileceğiniz platformlar aşağıda maddeler halinde siz değerli misafirlerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizler de bu bilgiler ışığında hareket ederek internetten para kazanmak için girişimde bulanarak para kazanabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak oldukça kolay ve basit bir iş.

Ayrıca bir önceki konumuzda Anket doldurarak para kazanmak başlığı da ilginizi çekerse ana sayfaya tıklayarak başlıklara erişebilirsiniz.

Matrixmails.com ile mail okuyarak para kazanmak

2002 tarihinden beri ayakta duran ve insanlara e-posta okuyarak para kazandıran oldukça başarılı bir internet sitesidir. Spam (istenmeyen) riski bulunmayan ve Google sayfa değeri (Pagerank) yüksek olan bir ücretsiz platformdur. (2017 içerisinde Pagerank kalktığından dolayı alexa durumuna bakabilirsiniz). Tüm e-postalar, e-mailler sunucular sayesinde kayıtlı adreslere iletilir. Ayrıca teşvik eden ve teşvik etmeyen reklam çözümleri uygun fiyatlar ile sunulur.

Matrixmails ile para kazanmak

Matirxmails nasıl kazandırır, ödemesi nasıl yapılır

  • Ödemelerinizi alabilmeniz için işi yapmanız yani e-posta (mail) okumanız gerekir.
  • Matrixmails ile para kazanmak için internet sitelerini tıklayabilir ve ziyaret ederek daha çok kazanabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi alabilmek için ayrıca ilave olarak oyunlar oynanabilir. Makale yazarak daha fazla kazanabilirsiniz.
  • İnsanları davet ederek ekstra kazanımlar sağlayabilirsiniz.
  • En önemlisi ilk girişte üye olmanız ve bunu aktif etmeniz gereklidir.

Paisalive.com ile mail okuyarak para kazanma yolları

Sizler de ücret ödemeden, oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Paisalive.com adresi ile e-posta okuyarak para kazandırmaya devam ediyor. Sizler de paisalive ile mail okuyarak para kazanma yolları için arayışlara girebilirsiniz. Paisalive yine Google sayfa değeri yüksek sitedir. Sistem üye olduğunuz zaman sizlere günlük olarak mailler gönderir ve bu maillerden para kazanmanızı bekler. Sisteme üye olduktan sonra hesabınıza gönderilen ücretli mailleri okumaya başlayarak para kazanmak için ilk adımları atabilirsiniz.

Paisalive ile para nasıl kazanılır (Mail okuyarak para nasıl kazanılır)

Paisalive ile para kazanmak için öncelikle siteye üye olmanız gereklidir. Üyelik işlemlerinin ardından hesabınıza bir miktar Rs eklenecektir.

Rs = adresteki para birimi (kredi, puan, değer olarak da geçebilir.)

Hesabınıza eklenen rs değerlerini yükselterek bunları nakit olarak kullanabilirsiniz.

Daha çok kazanmak istiyorsanız başka arkadaşlarınızı kendi bağlantınız aracılığı ile davet edebilir ve her davetiyeden Rs kazanabilirsiniz.

Gelen kutunuzda biriken e-postaları (mailleri) okuyarak para kazanırsınız.

Mail başına verilen rs miktarları değişebilir. Kimi zaman bir mail okuyarak 0,25 Rs kazanabilirken kimi zaman ise bir mail okuyarak 5,00 Rs kazanabilirsiniz.

Üyelerin ödemeleri 15 günde bir gerçekleşir ve ödemeler çekler halinde de yapılabilmektedir.

“Rs, bkz:Paisalive”

Cash4offers.com ile e-posta okuyarak para kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız sizler de bu bağlantıları ve bunun gibi güvenilir bağlantıları tıklayabilirsiniz. Cash4offers.com adresiyle bilgisayar üzerinden para kazanabilirsiniz. Evden oturarak para kazanmak için bu yöntem oldukça mantıklı. Yapılabilecek ek işler arasında mail okuyarak para kazanmak oldukça cazip teklifler sunar. Online hizmetlerinize bağlı bir olarak farklı yöntemler ile ödüllendirir. İnternet sitesinin Google değeri 3 olarak bilinir. (Pr3 site)

Üyelik işlemlerinde farklı işlemler uygulanır ve kullanıcı değerleri de mevcuttur. Kişiler normal üyelik ile başlayarak sonralarında ise bu üyeliği yükselterek daha çok kazanabilmekteler. Altın üye olan kişiler ödemelerini 72 saat içerisinde teslim alabilmekteler. Burada para kazanmak için yapmanız gereken sadece gelen kutunuza gönderilen mailleri okumak, anketlere katılmak, teklifleri tanımlayıp değerlendirmek, oyunlar oynamak ve kişileri davet etmek. Davetiyeleriniz ile üye olan kişiler üzerinden de para kazanabilmektesiniz.

Cash4offers.com ile kazanma nasıl olur, nasıl para kazanılır

Para kazanmak için diğer platformlar gibi sizlerin cash4offers adresine üye olmanız ve üyeliğinizi doğrulamanız gereklidir. Üyeliğinizi doğruladıktan sonra işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk üye olan kişilerin hesaplarına otomatik olarak 5 dolar eklenmektedir. Sonrasında yapacağınız işlemler ile paranızı arttırarak daha çok kazanabilirsiniz.

Sendearnings.com ile mail okuyarak para kazanmak

E-posta okuyarak para kazanmak için tercih edilen popüler adreslerden birisi. Google PR değeri 3 olan (Pagerank) sitenin sürdürülebilirliği hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Sendearnings ile para kazanmak, sendearnings nasıl çalışır

İnternetten para kazanmanız için uygun sitelerden birisi olan sendearnings üç adımda çalışmaktadır.

İlk olarak üyelik işlemlerini başlatmanız gereklidir.

Üye olduktan sonra üyeliğinizi onaylatın.

Sonrasında ise kazanç sağlama ile para kazanmaya başlayın.

Para kazanmak için e posta okuyabilir, anketlere katılabilir, online alışverişler ile hediye ödülleri alabilirsiniz. Para hesabınıza yatmaktadır. Paypal hesaplarına aktarımları mevcuttur. Her okunan mail ile yaklaşık 1 dolar para kazanılabilir. Üyelik işlemleri ücretsizdir. Sitede güncel olmanız gereklidir. Üye olduktan sonra hesabınıza bir aydan daha uzun bir süre giriş yapmamanız halinde hesabınız silinebilir. Ödeme almak için belirli oranda paranın hesabınızda bulunması gereklidir.

Moneymail.in ile e-postalardan para kazanmak

E-posta okuyarak para kazandıran bir diğer platform ise moneymail.in adresidir. Oldukça basit bir konsepte sahip olan moneymail ile Rs kazanarak nakit olarak çevirebilirsiniz. Para kazanmak için mail okumak bile oldukça iyi fırsatları getirebilmektedir. Yalnızca bilgisayarınız başında gelen mailleri okuyarak para kazanabilirsiniz. Moneymail.in adresinin Google sayfa değeri 1 olarak bilinir. En düşük sayfa değeri sıfır olarak tanımlıdır. Ancak günümüzde PR değeri, Google tarafından kaldırılıp sitenin güncelliğine, trafiğine göre değer biçilmektedir. Sizler de alexa değerine bakarak yorumda bulunabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak üyeliğinizin aktif olması gereklidir.

Moneymail.in ile nasıl para kazanılır

İlk şart üyeliktir. Üyelik işlemlerinizi tamamlamalısınız.

E-postalar okuyarak para kazanmak için aktif hesabınızın olması gereklidir. Aktif edilen hesabınızda mailler okumaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun yanında ayrıca oyunlar oynayarak, anketler doldurarak da para kazanabilirsiniz.

Rupeemail.com ile mail okuyarak para kazanmak

Rupeemail.com adresinden de para kazanabilirsiniz. Bunun için üye olmanız ve gerekli işlemleri yapmanız gerekir. İşlemleriniz yapın ve mail okuyarak para kazanmak duygusunu tadın.

Dealsncash.com ile e-posta okuma işinden para kazanmak

Dealsncash anket doldurarak, mail okuyarak para kazandıran bir diğer internet sitesi. Bu internet sitesi de diğer siteler gibi üyelik işlemleri ile para kazandırmaktadır. Üye olmadan kazanamazsınız.

Email88.com ile e-postalardan para kazanmak

Birçok mail okuyarak para kazandıran siteler arasında olan email88 adresi ile sizler de mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Üye olmalı ve üyeliğinizi onaylamalısınız. Ayrıca her davetiye ile ekstra para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar hesabınızda birikir ve limitine ulaşınca paranızı çekebilirsiniz.

İnboxdollars.com ile mail okuyarak para kazanma

İnboxdollars.com isminden de anlaşılabileceği gibi gelen kutusu ile para kazandırıyor. Kutu içerisindeki dolarlar aslında okuduğunuz mailleri ifade eder. Gelen kutunuzdaki mailler bir nevi dolar olarak para olarak görülüyor. Zira bu bir iş. Sizler de inboxdollars adresinden mail okuyarak para kazanmak için üye olabilirsiniz.

PR değerlerine bakarak sitelerin güvenirliği hakkında yorum sahibi olunabilir. Ancak şu da bir gerçektir ki PR değeri yaşını dolduran sitelere eklenmektedir. Boş bir site açıp yıllar boyunca besleyeceğiniz sitenin PR değeri yükselir. Fakat 2017 yılında PR değerlerinin kalkmasıyla artık sitenin trafiğine bakarak güvenirliği hakkında konuşulabilir. Yukarıda sözü edilen mail okuyarak para kazandıran siteler ve biz jetpara adresinin hiçbir bağlantısı yoktur. Sitelerden daha önceden para kazanan kişiler vasıtası ile rahat hareket edebilirsiniz. Ayrıca internet sitesi olduğu için kapanabilme ihtimalleri de bulunur. Hiçbir internet sitesi tam güvenli değildir. Ve tüm internet sitelerinde güvenlik açıkları bulunur buna dünya devi Google dahil.

Unutulmamalıdır ki yukarıdaki ve diğer internet sitelerinin tamamında illegal durumlarda hesaplar kapatılmaktadır. Diyelim ki 1 ay boyunca gece gündüz uğraştınız ve ters giden bir şeyler yüzünden hesabınız kapatıldı. Bu ihtimal göz önünde bulunmalıdır. İp adresinden gelen bildirimler bile hesabınızın kapatılmasına neden olabilir. Bunun için güvenli girişler yapmanız yani girişlerde Proxy kullanmamanız gereklidir. Aksi durumlarda ise en kötü ihtimal olarak hesabınız kalıcı olarak kapatılabilir.

Şayet daha önceden bu platformlar üzerinden para kazandıysanız lütfen yorum yaparak diğer insanlara yardımcı olunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git