Sadece Yazı Yazarak Hızlı Para Kazanma | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sadece Yazı Yazarak Hızlı Para Kazanma

Sadece Yazı Yazarak Hızlı Para Kazanma
21 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 792 kez okundu.

Ek iş yaparak para kazanmak sadece erkek bireyler için değil ayrıca hanımlar, ev hanımları, öğrenciler, emekliler için de oldukça güzel bir iş fikri. Evde birçok işi yaparak para kazanabilirsiniz. Üstelik birçok avantajı da elde etmiş olabilirsiniz. Evden çalışarak para kazanmak oldukça güzel paralar kazanmanızı sağlayabilir. Bu sayede aile geçimine maddi konuda destekte bulunup giderler için yardım edebilirsiniz. Sizler de evinizden birçok ek iş yaparak para kazanmak için bu iş ilanlarına bakabilirsiniz. Kutu katlama işleri, anket doldurarak para kazanmak, mail okuyarak para kazanmak, davetiye hazırlayarak para kazanmak, kına paketleme işinden para kazanmak, sadece yazı yazarak hızlı para kazanmak gibi farklı birçok iş yapılabildiğinin altını çizerek bir daha beyanda bulunalım. Fason firmalar birçok vatandaşa uygun işler vererek para kazanmalarına imkân sağlıyor.

Kişiler farklı fason işler sayesinde günlük 3-4 saat çalışıp aylık bir asgari ücret parası kazanabilmekteler. Üstelik bunu evinden yaparken patronlar ile, şefler ile, çalışanlar ile yüzgöz olmadan kendi evi içerisinde kahvesini yudumlarken bile yapabilmekte. Özellikle öğrenciler ve imla kurallarına hâkim kişiler sadece yazı yazarak hızlı para kazanma ile geçimini sağlayabilir. Bunun için yalnızca imla kurallarına göre metinlerin kurulması yeterlidir.

Ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için ek iş imkanları ve ek gelir fırsatları hakkında araştırmalara devam etmekte ve toparladığımız içerikleri burada sizlerle yayınlamaktayız. Bu makale içerisinde sizler için bilgisayar başında oturarak para kazanabileceğinizi açıklayacağız. Sizler de bilgisayar başında sadece yazı yazarak hızlı para kazanmak şansını yakalayabilirsiniz.

Gelişmiş ülkelerde okuma becerileri topluma küçük yaşlarda kazandırmaya çalışılır. Ülkemiz kitap okuma arasında oldukça kötü bir durumda. Bunu üzülerek ifade etmek gerek. Kitap okuma alışkanlığımız eğitim içerisinde dahi oldukça zayıftır. Ancak kitaplar ile para dahi kazanabilmekteyiz. Birçok yazar insanların kitap okumalarını sürekli yayınladıkları metinler ile tavsiye etmektedir. Kimi yazarlar bile günümüzde ek gelir sağlamak için yazı yazarak para kazanmaktadır. Sadece yazı yazarak para kazanan yazarlar kimi zaman tam zamanlı işlerde çalışabilmektedir. Bu sayede para kazanmaktalar ve geçimlerini sürdürmekteler. Sizler de aşağıdaki maddelere bakarak yazı yazmadan para kazanma yollarını bulabilirsiniz.

Yazı yazarak nasıl para kazanılır

Yazı yazarak birçok farklı şekilde para kazanabilirsiniz. Yazdıklarınızı dilerseniz oluşturduğunuz bir blog içerisinde yayınlayın dilerseniz bir gazete, tv, dergi de yayınlayın.

Blog ile başlayın ve blogdan para kazanın

Yazı yazarak para kazanma için kişisel bir blog ile bu atılıma başlamayın. Direk bir alan üzerinde blog oluşturun ve birtakım sorunları çözerek eğitici blog yaratın. Örnek olarak girdiğiniz iş hakkında başlayabilirsiniz. Yazı yazmadan, yazılan yazılardan para kazanmaya kadar birçok farklı alan ile bloğunuzu devam ettirin.

Blog yazma ile bir günde, bir ayda milyoner olamazsınız. Bunu geçen zaman ile yapabilirsiniz. Ancak durmadan, sıkılmadan ve yorulmadan yazmalısınız. Bu işlerin de kırılma noktaları vardır. Bunun için azimle çalışmalısınız. Oluşturduğunuz bloglara yayınlar yaptıktan sonra bu bloglardan reklamlar sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Reklam firmalarının reklamlarını bloğunuzda yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Başka siteler için yazı yazarak hızlı para kazanma

Yazarak para kazanabileceğiniz bir başka yöntem ise başka siteye yazı yazarak para kazanmadır. Sizler de başka siteler için makaleler yazarak para elde edebilirsiniz. Birçok makale alım satım yerlerinde bunu değerlendirebilirsiniz. Alıcıların istedikleri başlıkları uygun bir şekilde yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Genelde bilgi verici, açıklayıcı makaleler istenir. Fiyat oranları birçok yerde değişmektedir. 100 kelime başına 1,25kr ile başlayan fiyatlarla makale alan birçok site bulunur. Sizler anlaşarak 100 kelimesini 1,50kr ile satabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tebrik kartları yazarak para kazan

Edebiyatınız iyi ise güzel şiirler ve ilginç nesirler yazarak bunu nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Tebrik kartı firmalarını internet üzerinden bularak önceden hazırladığınız birkaç örnek göstererek bu işi alıp kazanabilirsiniz.

Dergiler ve gazetelerde yazarak para kazanma

Dergi ve gazeteler için köşe yazarı olarak para kazanın. Birçok gazete ve dergi yazar arayışına son dönemler içerisinde sıkça girmeye başladı. Sizler de bu durumu fırsata çevirerek gazetelerde yazı yazarak para elde edebilirsiniz. Dergi ve gazete piyasası içerisinde halen bile tam zamanlı pozisyonlardan çok yarı zamanlı kişiler yazmaktadır. Ayrıca çok güzel makaleler yazan yazarlara talepler de dinmek bilmiyor.

Kurgu yazıları yazarak para kazanma

Kurgu yazıları yazın ve bunları satarak bunlardan gelir elde edin. Bu pazar kısa hikayelerinden tutun tekli romanlara, öykülere, destansı çoklu kitap serilerine kadar farklı birçok türde kurgu yazıları yazarak bunlardan apara kazanın. Fantezi, gerilim, duygusal, bilim ve esrarengiz olmalarının da ahım şahım bir önemi yoktur. Okunabilir güzel ve etkilemesi kâfi.

Komedyenler ve tiyatrolar için yazarak para kazanın

Sizler de komedyenler için komik skeçler hazırlayarak neden para kazanmayasınız? Şakalar hazırlayın, komik tiyatro gösterileri olabilecek yazılar yazın ve bunları komedyenlere satarak para kazanın. İş ilanlarında sadece yazı yazarak hızlı para kazanma oldukça geniş aslında. Espri yeteneğinizi ve mizahınızı kullanarak komik, eğlenceli şakalar, hikayeler, skeçler hazırlayıp onları satabilirsiniz.

Diğer insanlar için özgeçmiş hazırlayarak para kazan

İş arayan kişiler genelde özgeçmişlerini doldurmaktalar. Zira bunlara ihtiyacı oluyor. İnandırıcı özgeçmişler yazabiliyorsanız sizler de danışmanlık hizmetinde bulunabilir ve özgeçmiş işinden para kazanabilirsiniz. İnsanlar için özgeçmiş hazırlayarak para kazanmak için bu işte becerikli olmanız lazım.

Seyahat yazarı olun ve bundan para kazanın

Seyahat etmekten hoşlanıyorsanız bunu kaleme alarak para kazanmaya ne dersiniz? Birçok seyahat yazarı yolculuklarını kaleme almakta, gezdikleri yerlerin ve gittikleri mekanların iç yüzünden söz edip bunu birçok yayına sunabilmektedir.

Makale tercümeleri yaparak para kazanma

Yabancı diliniz okuma ve yazma için yeterliyse sizler de makale tercümesinden para kazanabilirsiniz. Bu konuda birçok yerde teklifler alıp bunları değerlendirebilirsiniz. Makale alım satım yapan sitelerde sizlere yarayan bilgileri bulabileceksiniz.

Evde para kazanma yolları oldukça geniştir evde freelance editörlük yaparak para kazanma, internetten para kazanma, mail okuyarak para kazanma, paketleme işi yaparak para kazanmak… Uzadıkça uzar, yazmaya başlarsak. Sizler de sadece yazı yazarak hızlı para kazanma konusu için yukarıdaki bilgilere başvurabilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayın. Ek iş olarak ne yapabilirim diyenler için yayınlarımız ek gelir imkanları olarak devam edecektir. Bizleri takip etmeye devam edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git