Sultanahmet Köftecisi ve Bayilik Ücretleri | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sultanahmet Köftecisi ve Bayilik Ücretleri

Sultanahmet Köftecisi ve Bayilik Ücretleri
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 476 kez okundu.

Sultanahmet Köftecisi ve Bayilik Ücretleri

Sultan Ahmet köftecisi ve bayilik koşulları neler kimler bayi açabilir kimler çalışabilir?

Sultan Ahmet köftecisinin çok sayıda şubeleri bulunmaktadır. Gittikçede şube sayısı artmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise kaliteli v birbirinden leziz lezzetler sunmaktan geçiyor. Tolpamda 136 tane restorant ı bulunmaktadır. Tabi ki şube bu sayıyla kalmayı düşünmemekle beraber bu sayıyı 500e çıkarmayı hedeflemektedir. Sultan Ahmet köftecisi merkezi olarak bulunan restoran ı dışında çok sayıda şube açmaya devam ediyor.

Çünkü talep inanılmaz derece de yüksek . ancak her başvuran şube açabilir mi ? tabi ki hayır. İsim olarak marka tescili olan bir isim ve yatırımcılardan da bazı koşullar talep edilmektedir. Bunlardan en belirgin şart yada beklenilen dersek franchise giriş bedeli 150- 250 bin tl arasında değişmektedir. Bu değişim metrekare ve bulunduğu il e göre değişmektedir. Bunun beraberinde reklam payı ise avm lerde yüzde 5. Avmlerde açılacak restorantlar için en az 50 , cadde restoranları için ise en az 100 metrekarelik bir yer gerekmektedir.

Bu şubelerin açılması için yatırımcının iş ile ilgili deneyimi olması önceliklidir ancak işletme sahibi olarak katılım yaptığı takdirde elemanlarına da deveredebilmektedir. Yeteri kadar mesai uygulaması ve iş ile ilgilenmesi talep edilmektedir. En önemli özellik marka olarak kullanılan lezzet isminin yeni projelerle geliştirilip yükseltilmesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git