Taşıt Kredisi Veren Bankalar (En Uygun) | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Taşıt kredisi veren bankalar

Taşıt kredisi veren bankalar
13 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 261 kez okundu.

Taşıt kredisi veren bankalar

Araç kredisi veren bankaların resmi adreslerinden alınmış olan taşıt kredisi veren bankalar hakkındaki tüm detayları aşağıda listeli olarak bulabileceksiniz. Jet Para editörleri tarafından hazırlanan bu yazı içerisinde bankaların taşıt kredi oranları, araç kredisi faiz oranları ve uygulanan vade süreleri detaylı olarak verilecektir. Yazı içerisinde aşina olduğunuz birkaç banka ismini bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni ise uygulanan faiz oranlarının yüksek olmasıdır. Sizler için en uygun taşıt kredisi veren bankalar üzerinden araştırma yaparak derliyoruz.

Taşıt kredisi sadece sıfır kilometre araçlara mı veriliyor, garanti , ing bank araç kredisi, Akbank taşıt kredisi ve diğer en uygun araç kredisi veren bankalara ilişkin tüm bilgiler aşağıda verilmiştir. Konu hakkındaki soru, görüş ve yanıtlamamızı istediğiniz soruları da aşağıda bulunan yorum alanından belirtebilirsiniz. Online ekibimiz sizlere kısa bir süre içerisinde yanıt verecektir.

Araç kredisi veren bankalar hakkında bilgilendirmeye geçmeden önce sizlerin sıkça sorduğu birtakım sorulara cevap getirelim.

Sadece sıfır kilometre araçlara mı kredi verilir

Birçoğunuzun sıklıkla sorduğu sorulardan birisi de sadece sıfır araçlara mı kredi verilir. Bilinmesi gerekir ki genel olarak bankalar sıfır kilometre araçlar için kredi seçenekleri sunmakta. Ancak ekonomi durumu da göz önünde bulundurulduğu için artık birçok yerde ikinci el araçlara krediyi de rahatlıkla alabilirsiniz. Genel olarak sıfır kilometre araçların %75 değeri kadar kredi verilirken ikinci el araçlarda ise araç değerinin %50’sine kredi verilmektedir. Ancak birçok bankada bu maddeler üzerinde değişimlere gidilmiş ve araç yaşlarına göre kredi seçenekleri sunulmaktadır. Sıfır kilometre araçlar üzerinde yaş sınırı koyulmamakla beraber ikinci el araçlarda kimi bankalarda 5 yaşına kadar iken kimi bankalarda ise 10 yaşına kadar olan araçlara kredi verilebilmekte. İşte bu tür durumları da ele alarak sizler için detaylı bir makale sunuyoruz. Konu biraz uzayacaktır, ancak sizler hazırlanan araştırma içerisinde en uygun olan kredi seçeneklerini jetpara.net adresinde takip edebileceksiniz.

Garanti bankası taşıt kredisi

Taşıt kredisi veren bankalar Garanti bankası üzerinden konumuza başladık.

Garanti bankası araç kredisi paketlerinde 3 farklı model mevcut durumda. Bu kredi paketlerinde araçların farklı yaş aralıklarında bulunmasına olanak sağlıyor. Bu sayede Garanti bankasından sıfır araçlara yahut 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda kredi seçenekleri barındırılmakta. Sıfır kilometre araçlar için garanti bankası faiz oranları %1,35 olarak kabul edilmekte. Ayrıca bu paket için uygulanabilecek olan vade ise 48 ay olarak sınırlandırılmakta. Yine ikinci el araçlarda 1-5 yaş arasındaki araçlar için %1,39 faiz oranı uygulanmakta. Garanti bankasından ayrıca 6 ila 10 yaş arasındaki ikinci el araçlarda ise %1,39 faiz oranıyla taşıt kredisi alınabilmekte.

İş Bankası taşıt kredisi ve faiz oranları

İş Bankası taşıt kredisi veren bankalar arasında gösterilen bir diğer bankadır. İş bankasının bu konuda pek seçenek göstermemekte. İş bankası sıfır kilometre araçlarda uygulanan faiz oranları %1,29 oranında uygulanırken iş bankası faiz oranları yine %1,29 olarak kabul etmiştir. Her iki seçenek için aynı faiz oranlarını uygulayan İş Bankası ayrıca 48 ay vade ile kredi geri ödemesini kabul etmekte.

İkinci el araçlarda 5 yaşına kadar olan araçlara kredi vermekte. İkinci el araçlar için uygulanan faiz oranları yine yukarıda belirttiğimiz gibi %1,29 olarak uygulanmakta.

Akbank taşıt kredisi

Taşıt kredisi veren bankalar Akbank, bu konuda farklı bir durum ile proje yürütmekte. Fatura bedeli 50 bin TL olan binek araçlar için %70 kredi verirken, 50 bin TL’yi aşan araçlarda ise %50 kredi seçeneği göstermektedir. Taşıt kredisi faiz oranları %1,27 olarak gösterilmektedir. Yine diğer bankalar gibi 48 ay vade seçenekleri ile kredi paketleri sunmaktadır.

İng Bank araç kredisi

Taşıt kredisi veren bankalar listemizde yerini alan İng Bank, ikinci el ve sıfır kilometre araçlar için ayrım gözetmeksizin %1,04 faiz oranı uygulamakta. İng bank ikinci el araç kredisi için 5 yaşına kadar olan araçlara da kredi paketleri vermektedir. Listemizin bu aşamasına kadar en uygun olan faiz oranlarını barındıran İng Bank yine 48 ay vade farklı ile paketleri müşterilerinin huzuruna sunmaktadır.

Ziraat bankası taşıt kredisi ve faiz oranları

Taşıt kredisi veren bankalar listemizi güncellerken Ziraat bankası taşıt kredisi paketlerini de ilave etmeden geçmemeliyiz. En uygun kredi veren bankalar olarak gösterilebilen devlet bankamız, ikinci el yahut sıfır kilometre araç alacak olanlar için yine birçok kredi paketlerini hizmete sunmuş durumda. Ziraat bankası taşıt kredisi için başvuru yaparak oldukça düşük faizlerde araç kredisi alabilirsiniz. Birçok kredi paketleriyle gündemdeki yerini sürekli olarak alan Ziraat bankasının hazırladığı araç kredisi paketleri de oldukça düşük faiz oranlarıyla ve esnek ödeme şekilleriyle verilmektedir. Ziraat bankasının sıfır araç ve ikinci el araçlara uyguladığı faiz oranları ve vade seçenekleri ise şu şekildedir.

Ziraat bankası taşıt kredisi sıfır araçlar için ve ikinci el araçlar için 48 ay vade imkanı sağlanırken bu vadeler yerine göre 60 aya kadar uzanabiliyor. Ziraat bankası araç kredisi faiz oranları %1,32 olarak karşımıza çıkarken bu durum ikinci el araçlarda da aynı olarak gözüküyor. Ziraat bankası ikinci el araçlarda uygulanan faiz oranlarında aranan şartlar ise aracın 5 yaşını geçmemesi şart koşulmuştur. 5 yaşına kadar olan araçlar için uygulanan faiz oranları yine %1,32 olarak kabul edilmektedir.

Ziraat bankası taşıt kredisi alabilmek için kimlik kartı, gelir belgesi ve herhangi bir sabit fatura olması yeterlidir.

Vakıfbank taşıt kredisi

En uygun taşıt kredisi veren bankalar listemizde bu maddede yerini alan Vakıfbank araç kredisi paketleri için farklı düzenlemeler yürütmektedir. Araçların 50.000 TL limiti aşan bedellerde %70 kredi kullanımı yapılırken, 50.000 TL ve daha düşük olan araçlarda ise %50 kredi limiti kullanılmaktadır.

Ayrıca 48 ay vade seçenekleri ile vermekte olduğu krediler için esnek ödeme şekilleri de geçerlidir.

Halkbank taşıt kredisi

Araç kredisi veren bankalar listemizin bu sırasındaki yeri Halkbank araç kredisi paketleri almakta. Halkbank sıfır kilometre araçlarda uygulanan faiz oranları ve ikinci el araçlarda uygulanan faiz oranları aynıdır. Halkbank taşıt kredisi faiz oranları sıfır kilometre araçlarda %1,11’dir. Yine ikinci el araçlarda uygulanan faiz oranları da %1,11 olarak kabul edilmektedir.

Yapı kredi bankası taşıt kredisi

Dilediğiniz araca sahip olmak için bir bankadan kredi almak istiyor ve buna karar veremiyorsanız jet para adresini ziyaret ederek bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen yazılarımız içerisinde en uygun kredi veren bankaları da bulabileceğiniz gibi birçok bankaya ait olan kredi paketlerini de takip edebilirsiniz. Yapı kredi bankası araç kredisi paketleri de yine oldukça cazip görünenler arasında. Sıfır kilometre araçlar için ve ikinci el araçlar için kredi paketlerini Yapı kredi bankasından temin edebilirsiniz. İkinci el araçlarda birçok banka 5 yaş limit olarak gösterirken yapı kredi bankası bu bağlamda bir farklılık göstererek 10 yaşına kadar olan araçlara kredi kullandırabilmekte. Yine 48 ay vade seçenekleri ile verilen Yapı Kredi bankası taşıt kredisi için yalnızca size yakın olan şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Yapı kredi bankası araç kredisi faiz oranları sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda %1,27 olarak gösterilmektedir.

QNB Finansbank taşıt kredisi ve faiz oranları

QNB ile birleşen Finansbank birçok farklı kredi paketleri ile gündemdeki yerini almayı başarırken ayrıca Finansbank taşıt kredisi faiz oranları da oldukça cazip durumda gösterilmektedir. QNB Finansbank taşıt kredisi ve diğer kredi paketleri için sitemizi güncel olarak takip edebilir ve kredi paketlerinden haberdar olabilirsiniz. Birçok kredi paketini mevcut olarak vermeye devam eden Finansbank araç alacak olanlar için yine birçok kredi paketini sisteme geçirmiş durumda. KOSGEB tavuk çiftliği, KOSGEB arıcılık ve diğer KOSGEB kredi paketlerini de anlaşmalı olarak veren Finansbank, bu listemizde en popüler olanlar arasında. Bunların dışında Finansbank konut kredisi de oldukça düşük faizlerde verilmeye devam ediyor.

Finansbank taşıt kredisi faiz oranları sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda %1,34 olarak verilmektedir. 3 ila 48 ay vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile verilen kredi paketlerinden yararlanmak için nüfus cüzdanınız ile sizlere en yakın olan Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Taşıt kredisi veren bankalar listemizde birçok banka ismini göremeyeceğinizi ilk satırlarda da belirtmiştik. Liste içerisinde en uygun faiz oranları ile kredi veren bankaları barındırdık. Bu sebeple yüksek faizli kredi veren bankalara yer vermedik. Listemiz içerisinde yer alan taşıt kredisi faiz oranları güncel olarak burada belirtilecektir.

Yukarıda verilen oranlar ilerideki zamanlarda değişim gösterebilir. Bu sebeple sonradan başvuru yaparken bu oranların değişebileceğinden haberdar olmanızı isteriz. İleriki zamanlarda değişebilecek olan faiz oranlarından haberdar olmak için web sitemizi yahut bankaların resmi adreslerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Jetpara.net editörleri tarafından hazırlanan bu makale içerisindeki soru ve görüşlerinizi bir altta bulunan yorum alanından belirterek yardım dileyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git