TEB Bankası Traktör Kredisi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

TEB Bankası Traktör Kredisi

TEB Bankası Traktör Kredisi
7 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 486 kez okundu.

Özellikle tarım ile uğraşan vatandaşlarımızı oldukça yakından ilgilendiren bir konu. Traktör kredisi ile bir traktör alıp tarlayı sürmek oldukça mantıklı. Çiftçilerin özellikle ihtiyacı olan araçların başında yer alan traktör, artık banka kuruluşları sayesinde kredi ile verilebilmektedir. Kişiler alacakları traktör kredisi sayesinde yeni aracı ile iş hayatında faaliyetler sürdürmeye devam edebilir. Traktör kredisi ile bir traktör almak için TEB Bankası oldukça iyi imkanları sunuyor. TEB Bankası Traktör Kredisi ile 60 aya kadar vade koşulu geçerli olurken ayrıca esnek ödemelere de yer veriyor. İşletmelerin mekanizasyonu için imkan tanıyabilen traktör alımlarının finanse edilmesi adına TEB bankası oldukça uygun ve düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaya devam ediyor. TEB Bankası traktör kredisi ile 60 aya kadar vade imkanıyla beraber 1/3/6/12 ayda bir ise eşit ve esnek ödeme olanaklarını da sunuyor.

TEB Bankası Traktör Kredisi başvurusu için gerekli olanlar aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. Sizler de TEB Bankası Traktör Kredisi başvurusunda bulunmadan önce evrakları yanınıza aldığınıza emin olun.

İşte TEB Bankası Kredi Başvurusu için gerekli olanlar;

  • Çiftçi kayıt sistemi belgesi,
  • Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,
  • İkametgah belgesi,
  • Tapu fotokopisi,
  • Proforma ve kesin fatura.

Yukarıdakileri yanınıza alarak bir TEB Bankası şubesine gidip almak istediğiniz Traktör için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Peşin para ödemeden yüzde yüz kredi desteği ile sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ekonomi güçlendikçe oldukça iyi kampanyalardan faydalanabiliyoruz. Bu gelişen ekonomi, dünya ve teknolojiyle iç içedir. Traktör kredisi veren bankalar sayesinde tarımla uğraş gösteren vatandaşlar ihtiyaçları olarak görülen traktöre sahip olabilirler. Faiz oranları hesaplama sayesinde bu işlemler daha da netlik kazanabilmektedir. Ayrıca sonraki konumuz içerisinde Traktör kredisi veren bankalar hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Bu makale TEB Bankası Traktör Kredisi ziyaretçileri için hazırlanıldığı için diğer bankalara yer verilemedi. Bunun için sonraki makale içerisinde diğer bankalar ve bu bankaların traktör kredisi için sundukları olanaklar detaylıca verilmiştir. TEB bankası harici bankalardan traktör kredisi almak isteyenler konuya bakabilir ve detaylı bilgileri, faiz oranlarını da görebilir.

TEB Bankası Traktör Kredi başvurusu yapmak için Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS) bulundurulması zorunludur. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için en yakın TEB Bankası şubesine gidebilir ve burada başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git