Youtube ile para nasıl kazanılır | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Youtube ile para nasıl kazanılır?

Youtube ile para nasıl kazanılır?
20 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 480 kez okundu.

Google ile para kazanma yolları arasında bulunan Youtube, günümüzde halen insanlara para kazandırmaya devam etmektedir. Youtuber kişiler Youtube’a videolar yükleyerek yükledikleri videolardan para kazanmaktadır. Sizler de Youtube iş ortaklığı programına katılarak internetten para kazanmak için girişimde bulunabilirsiniz. Evden ek iş arayanlar için Youtube ile çalışma fırsatı. Teknolojiden iyi anlıyor ve attığım videoları milyonlarca insan izler diyorsanız, Youtube ile para kazanmaya Google hesabınızdan başlayabilirsiniz. Binlerce insan şu an günümüzde internet üzerinden yaptığı işlerle geçimini sağlamakta.

Öyle ki kimi zaman bu vatandaşların kazandıkları paralar dudak uçuklatabiliyor. Zira internet üzerinden milyon dolar para kazanan insanlar var. İnternet üzerinden milyonlarca insan para kazanırken sizler neden kazanmayasınız? Merak ettiniz mi sizde, Youtube ile para nasıl kazanılır konusunu? İnsanlar Youtube ile nasıl para kazanıyor? Youtube nasıl para kazandırır gibi sorulara açıklık getirerek Youtube para kazanma yolları üzerinde durarak sizlerin de Youtube’dan para kazanması için gerekli açıklamalarda bulunacağız.

Youtube ile para nasıl kazanılır demeden önce dilerseniz Youtube hakkında biraz açıklamalarda ve tanımlarda bulunalım. Youtube ile para kazanmak mümkün. Evet artık günümüzde video paylaşım sistemiyle yürütülen Youtube, para kazandıran platformlar arasındadır ve ülkemizden de milyonlarca insan bu alanda para kazandırıyor. Google ürünlerinden yalnızca birisi olan Youtube, Google gibi para kazandırmakta. Sosyal video sitesi Youtube, Google hesapları ile kişilerin videolarını paylaşmalarına yahut beğendikleri videoları yüklemelerine yaramaktadır. Youtube ile para nasıl kazanılır?

yolları

Youtube ile para nasıl kazanılır diyorsanız açıklama metnini okuyunuz. Youtube kişilerin Google hesapları ile giriş yapılabilen video sitesidir. Youtube kayıt olmak için Google hesabınızın olması yeterlidir. Google ürünlerinin tamamı arasında aynı hesap ile giriş yapabilmektesiniz. Google hesabınız ile Youtube ‘a giriş yapın ve kendinize bir kanal oluşturun. Oluşturacağınız kanala özgün videoları yükleyerek insanların izlemesini sağlayın. Özgün videolardan kastım ise şudur; Youtube, Google ile neredeyse aynı mantıkta. Girişimci insanları seven Youtube ayrıca bu insanların kazanıp ilerlemelerine olanaklar sunmaktadır. Youtube içerisinde olmayan videoları Youtube’a yükleyerek bunların izlenmesiyle para kazanabilirsiniz. Youtube ile para nasıl kazanılır sorusuna böylece cevap vermiş olduk. Aşağıda Youtube’dan para nasıl kazanılır hakkında biraz daha açıklama bulabilirsiniz.

Youtube yine reklamlar ile çalışan bir platform Youtube kanalınıza özgün videolar yükleyerek bu videolara reklamlar alabilirsiniz. Reklam alma durumlarına burada değinmeyeceğim bu konu hakkında yazılan çok güzel makalelerimiz var. Onlara ana sayfadan ulaşarak detaylarını görebilirsiniz. Fakat konuyu özetle anlatarak nereden başlamanız gerektiğinden söz edeceğim. Youtube ile para kazanmak için bir kanalınız olması lazım. Youtube hesap açın ve kanalınızı oluşturun. Kanal oluşturmak için ayarlara giderek oradan da gelişmiş ayarlara tıklayın. Alt sekmede yeni kanal oluştur yazısı görülecektir ki oradan kanalınızı oluşturabilirsiniz.

Youtube kanal açtıktan sonra bu kanal içerisinde kendi özgün videolarınızı, hazırladığınız özgün projeleri yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Yayınladığınız videolardan para kazanabilmeniz için bu videoların binler kimi zaman ise milyonlarca görüntüleme alması gerekir. Evet milyonlarca görüntü. Kimi zaman bir milyon görüntülemeye Youtube’un verdiği para 2 milyar (yani 2 Bin TL) verebilirken kimi zaman ise 1 Milyon (Bir milyon) görüntülemeye 200 TL verebilmektedir. Bu girdiğiniz alanlara bağlıdır. Video alanı ile alakalı reklamlar döner ve dönen reklamlar sizlere para kazandırır. Sizler de özgün videolardan çok güzel paralar elde edebilirsiniz. Bunun için Youtube’a girerek kişilerin hazırladıkları videolara bakıp fikir alabilirsiniz. Youtube ile para nasıl kazanılır hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere aşağıda bulunan Yorum alanı ile ulaşın.

Youtube ile para kazanmak işte bu kadar kolay. Sizler de bir yerden başlayarak evden para kazanabilirsiniz. Hatta Youtube ile para kazanarak milyonlarca insanın takibinde olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git