YouTubeden Para Kazanma Yolları | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

YouTubeden Para Kazanma Yolları

YouTubeden Para Kazanma Yolları
21 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

YouTube’dan para kazanma yolları ile sizler de para kazanabilirsiniz. Youtube ile para kazanmak isteyenler için hazırladığımız başlığı inceleyebilirsiniz. Ayrıca bundan önce yazmış olduğumuz YouTube ile para nasıl kazanılır başlığında yine iş fikirleri bulabilirsiniz. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube insanlara kazandırmaya devam ediyor. Binlerce hatta milyonlarca insan günümüzde Youtube’dan para kazanabiliyor. Bu kişiler ayrıca hiçbir ücret ödemeden para sahibi oluyor. Peki bu kişilerin nelerdir merak ettiniz mi?

Google, insanlara birçok ürünüyle para kazandırıyor. En büyük ürünleri arasında olan Youtube da insanlara para kazandırıyor. Sizler de youtube ile para kazanmak ister misiniz? Bunun için iyi çalışmanızı söylememizde fayda vardır. Youtube ile para kazanabilirsiniz. Ancak Youtube ile ne kadar para kazanacağınız ise belli değildir. Yalnızca tahmini durumları vardır. Elinize kameranızı alın ve dünyayı yayınlayın. Köpeğinizin yaptığı ilginç ve komik hareketleri Youtube’da yayınlayarak youtubeden para kazanma yolları arasında vakit geçirin. Youtube’dan birçok farklı şekilde para kazanabilirsiniz. Youtube’dan para kazanma yolları çeşitlidir ve sizler de bu yöntemler sayesinde çok güzel para kazanabilirsiniz. Bu makale içerisinde youtubeden para kazanma yolları hakkında bilgiler vererek sizlerin youtube’dan para kazanması için yardımcı olmaya çalışacağız.

Youtube’dan para nasıl kazanılır

Youtube’dan farklı şekillerde para kazanabilirsiniz. Yüklediğiniz videoları Youtube iş ortaklığıi le yayınlayın ve izlenmelere para kazanın. Videonuzu insanlar izledikçe sizler para kazanmaya devam edin.

Youtube’dan para kazanma yolları

Youtube’dan para kazanma yolları farklıdır. Bunların tümü için iyi bir araştırma ve çalışma yürütmeniz gerekir. Youtubeden para kazanma yolları aşağıda maddeler halinde verilmiştir. Ancak azim ile çalışmanız gereklidir. Youtube’dan farklı oranlarda para kazanabilirsiniz. Kimi zaman aylık 1.000 TL (Bin TL), kimi zaman aylık 5.000 TL (Beş Bin TL) kimi zaman daha fazlası yahut daha azını kazanabilirsiniz. Hatta şunu da ilave etmeliyim ki kimi zaman hiç kazanamayabilirsiniz.

Youtube’dan para kazanma yolları, (Youtube para kazan)

Youtubeden para kazanma yolları için aşağıdakilere bakabilirsiniz. Size uygun olan fikir ile işe koyulabilir ve para kazanmaya bir yerlerden başlayabilirsiniz.

Kendi ürünlerinizi Youtube’da satarak para kazan

Eğer elinizde satışa hazır ürünleriniz var ise bunları Youtube aracılığı ile çok güzel fiyatlara ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Youtube’da ürün satan kimi kanallara baktığınız zaman her bir videosunun +10.000.000 görüntüleme aldıklarını görebilirsiniz. (10 milyon görüntüleme)

10 milyon görüntüleme alan bir ürün satış videonuzda kaba hesap ile yarısını silersek yine 5 milyon görüntüleme bunu da tekrarına varsayar isek, 2,5milyon insan demek olur. Sizler ürününüzü bu kitle sayesinde çok güzel satabilirsiniz.

Eğitici videolar yayınlayarak para kazanın

Youtube’da 25 yaşındaki Michelle Phan makyaj videoları yayınlayarak 500 milyondan fazla görüntüleme aldı. Bu görüntüleme ile ciddi paralar alan Michelle, neşeli kişiliğinin yanında eğitici videolarıyla kanalına 3 milyon abone topladı. Bu sayede çok güzel bir firmada iş teklifi alarak hem youtube üzerinden para kazandı hem de girdiği şirkette halen kazanmaya devam ediyor. Sizler de eğitici videolar yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde eğitici videolar ile tanınan Barış ÖZCAN, yayınladığı videolar ile Türkiye’nin Youtube değişim elçisi oldu. Belki birçok kişi bu ismi duymamıştır bile. Ancak Barış ÖZCAN dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir isim. Halen bile güzel videolar yayınlayarak kişilerin izlemesini sağlıyor.

Youtube’da seriler yaratarak para kazanmak

Youtube ile videolarınızı seriler halinde yayınlayarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Youtube iş ortaklığı ile yayınladığınız videolara reklamlar ekleyin. Eklediğiniz reklamlardan görüntüleme ve tıklama başına para kazanın. Youtube iş ortaklığı Bin görüntüleme üzerinden para değeri biçer ve buna göre para kazandırır. Ülkemizde seriler yaratarak para kazanan kanallara birçok örnek verebiliriz. Ancak halen trend olan seri yaratan kanal ise Adana Sıfır Bir olarak gösterebiliriz. Sıfır Bir kanalı 1 hafta içerisinde 10 milyondan fazla görüntüleme alıyor. Bu da güzel paralara denk gelir.

Affiliate programlar ile youtubeden para kazanmak

Youtubeden para kazanma (YouTube’dan para kazanma yolları) arasında gösterilen en kolay ve hızlı yollardan birisidir. Etkili olan ve birçok kişinin bilip kullandığı affiliate ürünlerin tanıtımını yaparak açıklama alanlarında linkler paylaşarak para kazanabilirsiniz.

YouTube’dan hit parça ile para kazanmak

YouTube’da trend olabilecek bir parça hazırlayarak çok kısa sürede çok güzel para kazanabilirsiniz. Buna en iyi örnek olarak PSY Gangnam Style şarkısını gösterebiliriz. Çok kısa bir sürede tüm dünyada 1 milyar görüntüleme alan PSY bu parçasıyla çok güzel para kazandı. Sizlerin de sesi güzel ise ve şarkı yapabiliyorsanız Youtube ile şarkılarınızdan çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Eğlenceli ve renkli videolar yükleyerek Youtubeden para kazanma yolları

YouTube’dan para kazanma yolları arasında eğlenceli videolar da gösterilebilir. Birçok youtube kanalına baktığınız zaman bunların genelde küçük yaş sınıflarına hitap eden videolardan oluştuğunu görebilirsiniz. Para kazanmanın en ideal yollardan birisi budur. Birçok kanal küçük yaş grubuna hitap eden oyun videoları ile para kazanıyor. Oyunu siz eğlenceli bir kişilik ile oynarken küçük çocuklar sizleri takip edecek ve sizlere kazandıracaktır.

Eğlenceli videolardan para kazanmak hem eğlenceli hem zevkli. Yediden yetmişe herkese hitap eden videolar yayınlayarak tüm insanların severek izlemelerini sağlayın. Ülkemizde eğlenceli videolar ile tanınan bir kanal örnek gösterecek olursak buna Orkun IŞITMAK kanalını gösterebiliriz. Benim de takip ettiğim ve beğenerek izlediğim kanalların başında gelir. Renkli ve eğlenceli kişiliğinin yanı sıra hazırladığı güzel videoları kesinlikle sıkılmadan izleyebileceğinizi garanti ederim. Kendisine has tarzı ile yaptığı röportajlar başlı başına bir durum. Sizler de Orkun IŞITMAK gibi bir kanal yaparak para kazanabilirsiniz.

Sesinizin keşfedilmesini sağlayın ve para kazanın

Etkileyici ve büyüleyici bir ses tonuna sahipseniz ve bunu yalnız siz değil çevrenizdeki insanlar da söylüyorsa bu durumu değerlendirmeniz lazım. Bu şekilde para da kazanabilirsiniz. Youtube üzerinden yayınlayacağınız bilgiye dair videoları kendi sesiniz ile seslendirin ve insanların severek izlemelerini sağlayın. Bu sayede sizler de para kazanıp büyüme gösterebilirsiniz.

Youtube ortağı olun ve para kazanın

Youtube’da dünya çapında 15Bin’den fazla ortak vardır. Bu ortaklar sayesinde 2012 yılında online video reklam gelirleri 3,4 milyar doları geçmişti.

YouTube yarışması başlatarak para kazanmak

Youtubeden para kazanma yolları hızlı yayılmaya devam ediyor. Sizler de bu serüvende yerinizi alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube’dan para kazanan milyonlarca insan arasında sizler de yerinizi alın. Yarışma videoları başlatarak kişilerin ilgisini çekin ve para kazanın. Youtube’da düzenleyeceğiniz yarışmalarda küçük bir ödül de vererek bu kazanımı daha da arttırabilirsiniz. Eğlenceli, heyecanlı ve ödül içeren bir yarışma düzenleyerek dikkatleri üzerinize toplayın. Bu sayede para da kazanırsınız.

Video açıklama bölümlerinde link satarak para kazanmak

Youtube kanalınızın üyeleri çok ise sizler de link satarak para kazanabilirsiniz. Hazırlayacağınız videoların açıklama bölümlerine site linklerini koyun ve bu linklerden para kazanın. Youtube kanalınızın abone sayısı fazla ise sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmadan müşterileriniz sizi bulacaktır. Bu sayede iki taraf da kazanmış olur.

Oyun videoları yayınlayarak para kazanmak

Oyun videoları yayınlayarak da para kazanabilirsiniz. Küçük yaş grubu (-10) sınıfa hitap edecek bir metin hazırlayın ve eğlenceli bir şekilde yayına başlayın. Oyunlar oynarken komik anlar yaşayın ve sizi izleyen küçük çocukları eğlendirmeye çalışın. Bu sayede çok güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Oyun videoları yayınlayarak 10 yaş altı gruba seslenen Enes BATUR (NDNG Enes BATUR) bu videolar sayesinde para kazanmaya devam ediyor. Şahsımca yaptığı videolardan rahatsızlık duyabiliyorum. Zira küçük çocuklara hitap ederken çoğu kez argo cümleler (küfürlü videolar) kurmakta. Bu hoş bir durum olarak algılanamaz. Ancak küçük yaş gruplarına seslenirken bu tür hareketlerde bulunabiliyor. Sizler de Enes BATUR gibi para kazanmak için bu türde videolar yayınlayabilirsiniz.

Konu özeti

Youtube’dan para kazanma yolları (youtubeden para kazanma yolları) yukarıdaki maddeler arasında açıklamalar ile verilmiştir. Şimdi geniş bir özet ile konuyu sonlandırmaya çalışalım.

Youtube kanalınıza öncelikle abone kasmaya çalışın. Milyon aboneli kanala sahip olunca devamı kendiliğinden çorap söküğü gibi gelecektir. Büyüyen kanalınızda birçok işlemle para kazanabilirsiniz. Link satarak para kazanmak oldukça güzel bir iş yöntemi ve para kazandıran iş. Orkun IŞITMAK, Barış ÖZCAN, Bilgi Şehri kanalları gibi güzel videolar yaparak çok daha fazla kazanabilirsiniz. Bu üç kanalı örnek olarak göstermemdeki neden ise yapılabilecek en iyi örneklerin bunlar olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Ruhi ÇENET gibi hayal gücüne dayalı videolardan da para kazanabilirsiniz. Uzaydan, uzaylılardan, yasaklı yerlerden, bilinmeyenlerden söz ederek ilgi çekin ve kitlenizi genişletin.

Youtubeden para kazanma yolları yukarıdaki örnekler gibidir. Sizler de bu örneklere bakarak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki YORUM alanından düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız? Bilgi güçtür ve paylaştıkça çoğalır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git