Ziraat Bankasından 10 20 30 Bin TL Masrafsız tüketici kredisi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi
22 Mart 2017 tarihinde eklendi, 892 kez okundu.

Ziraat Bankasından 10 bin 20 bin 30 Bin TL masrafsız tüketici kredisi

Masrafsız ve düşük faizli kredi, fırsatı şimdi tüm Ziraat bankası şubelerinde. Bahar ayına girilmesiyle beraber artık çoğalan ve çoğalacak olan masraflar bizleri sıkıntılara sürükleyebilir. Kış sert bir dönem daha bitirdikten sonra bizlerin tekrardan para kazanmak için çalışma zamanı geldi. Zira baharın gelmesiyle masraflarımız artacaktır. İşte tüm bunları bizler düşünmeye başladık derken Ziraat bankasından büyük bir açıklama geldi. Ziraat bankasından 10  bin 20 bin 30 bin masrafsız tüketici kredisi haberini duyduk.

Referandum öncesi kredi çekmek istiyorum

Ekonomi oldukça hareketli zamanlardan geçiyor. 2017 yılında oldukça hareketli ekonomide henüz durumların ne olacağı tam belli değil. Bir de ülke içerisinde gerçekleşen referandum süreci kendini gösterirken piyasa ve ekonomi üzerinde ciddi etkiler meydana geliyor. İleriyi göremediğimiz ve ne olacağını bilemediğimiz için şimdiden kredi çekmek istiyoruz. Şimdilerde krediler için faiz oranları makul derecelerde. Artmaya başlarsa zararlı da çıkabiliriz. Şimdi ise en avantajlı olan, en uygun kredi veren bankalar hangisi onu da bulmak lazım. Fakat bankaları dolaştığımızda sürekli sevindirici haberi alamıyoruz. Kredi oranlarında ekonomi vurgusu tekrardan karşımıza çıkabiliyor. Yok mu şöyle masrafı az olan, uygun faiz veren veya masrafsız bir kredi?

Ziraat bankası masrafsız tüketici kredisi iyi bir tercih olabilir?

Değerli okurlarımız ve sevgili okurlarımız. Ülkede yaşanan sıkıntılar sizleri de oldukça ciddi anlamlarda etkileyebilmektedir ve sizin durumunuzda binlerce vatandaşımız var. Bankalarda bulunan ek giderler ile uğraşmak istemeyen birçok vatandaşımız var. Ben de şahsımca bunlardan biriyim. Özellikle kredi tahsis ücreti oldukça sevmediğimiz bir durum. Zaten banka hesapları içerisinde duran bir pararın tahsisini almaya ne gerek var ki? Sanki bu krediler özel araçlar ile getiriliyormuş gibi oluyor. Müşterilerin bu sıkıntılarını bilen Ziraat bankası bu sebeplerden ötürü vatandaşlarımıza masrafsız kredi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Bu şekilde baktığımızda Ziraat bankası masrafsız tüketici kredisi iyi bir tercih olabilir.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi özellikleri

Sizler de ihtiyacınız olan nakit kredinizi masrafsız bir şekilde ve komisyon olmadan alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödemeden artık sizler de kredinizi son kuruşuna kadar temin edebilirsiniz. Ayrıca, istihbarat ücreti ismi altında tutulan hiçbir işlem için ücret de talep edilmiyor. Haliyle başvurduğunuz kredi masrafsız bir şekilde ayağınıza Ziraat bankasında geliyor. Üstelik başvuru için hiçbir müdürlük veya seçilmiş yerden değil, size en yakın Ziraat Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Bankaya gidin, kredinizi alın ve ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayın.

Ancak krediyi almaya giderken kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurduğunuza dikkat edin. Bununla beraber maaş bordronuzu da muhasebeye imzalatıp bir kaşe bastırıp alın. Son olarak ikamegah belgesini de bunlara ilave etmeye çalışın. Ama ben ikametgah belgesiyle uğraşamam diyorsanız bu durumda adınıza düzenlenmiş yeni bir fatura da sunabilirsiniz.

Ziraat bankası 10.000 (10 Bin TL) TL masrafsız kredi hesaplaması

10.000 TL tüketici kredisini  12 ay vade ile %1,26 faiz oranı = Aylık ödeme tutarı 903 TL

10.000 TL tüketici kredisi 24 ay vade ile %1,26 faiz oranı. = Aylık ödeme tutarı 485 TL

10.000 TL tüketici kredisi 36 ay vade faiz oranı %1,26 = Aylık ödeme tutarı 347 TL

10.000 TL tüketici kredisi 48 ay vade faiz oranı %1,26 = Aylık ödeme tutarı 279 TL

20.000 TL (20 bin TL) masrafsız kredi hesaplaması

20.000 TL masrafsız tüketici kredisi faiz oranları %1,26

Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 12 ay = Aylık 1.806 TL

Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 24 ay = Aylık 971 TL

Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 36 ay = Aylık 694 TL

Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 48 ay = Aylık 558 TL

30.000 TL (30 Bin TL) masrafsız kredi hesaplaması

Masrafsız tüketici kredisi faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 48 ay, Aylık Ödeme Tutarı: 837 TL

Kredi Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 36 ay, Aylık Ödeme Tutarı: 1.042 TL

Kredi Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 24 ay, Aylık Ödeme Tutarı: 1.456 TL

Kredi  Faiz oranı: %1,26, Kredi tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 12 ay, Aylık Ödeme Tutarı: 2.709 TL

Saygıdeğer okurlarımız ve değerli vatandaşlarımız. Masrafsız kredi hakkında paylaşım yapmamızı istemiştiniz ve bizler de bu isteğinizi yerine getirerek masrafsız kredi veren bankalar diye sorgulatma yaptık. Yaptığımız sorgulamalar bizi Ziraat bankasına götürdü ve Masrafsız tüketici kredisi bulabildik. Özel bankalar kendi ihtiyaçları için sizlere kredi verirken yalnızca kendilerini ve paralarını düşünür. Oysa Ziraat bankası devlet güvencesiyle sizlere yardımcı olabilecek kampanyalar oluşturmakta. Birçok ihtiyacımızın sıkıntılarının giderebilmesi adına devlet teşvikli kredi imkanları da sunmaktadır. Fakat kredi çekecek olan bireylerin kredi notlarının da biraz iyi olması gerekir. Kredi notunuz hakkında bilgi sahibi değilseniz lütfen en üst kategoride bulunan kredi notu kategorisine tıklayın. Bu sayede kredi notu hakkında yazılan makalelerden bilgi edinebilir ve ihtiyacınız olan kredi için yeterli olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Aklınızda soru işareti oluşturabilecek durumları aşağıda bulunan yorum alanına yazabilirsiniz. Yorum yaparken “İnternet sitesi” yazan yeri boş bırakabilirsiniz.

Etiketler:

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Rasim dedi ki:

  Ben Rasim kredi notum 1200 ihtiyaç kredisi başvuru yapmak istiyorum

 2. Rasim dedi ki:

  Ben Rasim ordu Ünyede yaşıyorum kredi notum 1200 ihtiyaç kredisi başvuru yap istiyorum

  1. Rolex dedi ki:

   İyi günler Rasim bey. Kredi notunuz kredi almanız için yeterli seviyededir. Size en yakın Ziraat bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfa başına git