Ziraat Bankasından Masrafsız ve Komisyonsuz 10 Bin TL Kredi | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ziraat Bankasından Masrafsız ve Komisyonsuz 10 Bin TL Kredi

Ziraat Bankasından Masrafsız ve Komisyonsuz 10 Bin TL Kredi
28 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 257 kez okundu.

Ziraat Bankasından Masrafsız ve Komisyonsuz 10 Bin TL Kredi

Ziraat bankasından 10 bin tl kredi üstelik masrafız. Geçtiğimiz günlerde Ziraat bankası masrafsız tüketici kredisi kampanya ve proje dahilinde dosya masrafları derdine düşmeden kredi alınabileceği açıklandı. Ziraat bankasından masrafsız ve komisyonsuz 10 bin tl kredi ayrıca 24/48 ay vade seçenekleri de bulunuyor. Bankanın verdiği masrafsız kredi için geçerli sayılan faiz oranı aylık %1,26 uygulanmaktadır.

28 Ay vade ile 10 Bin TL kredi hesaplama örneği

Ziraat bankasının verdiği masrafsız ve komisyonsuz kredi kullanımında kişinin aylık ödeyeceği tutar, 24 ay vadeli ziraat kredisi geri ödemeli olarak alınması durumunda aylık 485 TL olacaktır.

Ziraat bankası, masrafsız tüketici kredisi için masraf ve komisyon derdine girmeyeceksiniz. Krediyi bu sayede daha uygun duruma da getirmiş olacaksınız.

24 Ay vade ile 10 Bin TL masrafsız kredi faiz hesaplaması örneği

Ziraat bankası kredi paketleri arasında nisan ayında verilmeye başlanan bu kredi paketinden yararlanacak olan bir bireyin ödeyeceği aylık tutar şu şekildedir. 48 ay vade ile kredi alacak bir bireyin ödemesi aylık 294,5 tl olacaktır.

Ziraat bankası tüketici kredisi

Kampanya dâhilinde krediyi alıp krediye başvuracak olan kişilerin yapması gerekenler hakkında bilgiler aşağıda verilmiştir.

Başvuru yapmak için şahsen Ziraat şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Başvuru yapacak olanların banka şubelerinde ilgili görevliden başvuruları halinde durum bildirilmektedir. Kişinin krediyi aynı günde alıp gitme gibi bir durumu tabi ki de söz konusu değil. Kişi kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka tarafından istenilen şartların sağlanıp sağlanmadığı konusunda detaylı incelemeler başlatılır. Tabi burada aksiyon filmlerindeki incelemeler aklınıza gelmesin, Findeks kredi notu durumunuza bakacaktır. Findeks kredi notunuzun uygun görülmesi halinde kredi başvurusunda vereceğiniz telefon numarasına bir bildirim gelerek sizlere krediyi gelip almanız yazacaktır. Ardından bankaya giderek kredinizi alıp ihtiyaçlarınız için karşılamaya başlayabilirsiniz. Fakat kredi notu kötü olanların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yüzden herkese verilmeyecektir. Findeks kredi notunuzun yetebileceği kredileri de sayfamızda bulabilirsiniz. Hemen yukarıdaki arama kutucuğuna krediler yazarak birçok sonucu görebilirsiniz.

Findeks kredi notunuz hakkındaki işlemleri ve ilgili bağlantıları da yine yukarıdaki kredi notu menüsüne tıklamanız yetecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git